Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy Robert nie miał tego problemu :mysli:

Opublikowano

Kowi, a może zaprosisz na spot kolegów z clubu a4? (nie wiem czemu zmieniło się na "kaszana")

Niedawno się tam zarejestrowałem i widzę, że w clubie też nieźle działasz.

Opublikowano
  • Autor

Kowi, a może zaprosisz na spot kolegów z clubu a4? (nie wiem czemu zmieniło się na "kaszana")

Niedawno się tam zarejestrowałem i widzę, że w clubie też nieźle działasz.

heheh kiedyś pisałem że jest spot ale tam niebyło zbytnio zainteresowania, tak poza tym siedze na wielu forach o tematyce samochodowej :naughty:

Będe miał wężyk sylikonowy podcisnienia na sprzedaż do turbiny zamiast tego plecionego (lubi pekać) jak ktos zainteresowany to pisac, w poniedziałek wkleje fotke, bo juz przesyłka do mnie idzie :kox:

Opublikowano

miałem to samo, było za mało płynu hamulcowego :cool1:

Opublikowano

Kurcze ale płyn mam w połowie między min a max

Dziś doleje i zobacze czy pomoże

Opublikowano

to sprawdź, bo u mnie też było gdzieś tak po środku i przy mocnym hamowaniu po prostu czujnik łapał że jest mało

Opublikowano

Dolałem płynu hamulcowego i jest OK :>

Kamień z serca. Dzięki za pomoc.

A jesli chodzi o spota to można by było jakiegoś grila skombinować??

Opublikowano

20 czerwca prawdopodobnie dam rade zajechac kwetia która godzina i gdzie?

Opublikowano

Dolałem płynu hamulcowego i jest OK :>

Kamień z serca. Dzięki za pomoc.

A jesli chodzi o spota to można by było jakiegoś grila skombinować??

a jednak pomogło :decayed:

grill nie głupi pomysł, tyko gdzie go zrobić??

co do godziny to pisać propozycję

Opublikowano

Proponuje koło buksy np. na targowisku (w sobote już bedzie posprzątane :decayed: ) i łatwo trafić i miejsca dużo Problem tylko z oświetleniem wieczorem

Opublikowano

Tylko się tam nie potopić :wink4:

Opublikowano

:polew:

To jeszcze w ramach atrakcji proponuję bananem po buksie :kox:

Opublikowano
  • Autor

:polew:

To jeszcze w ramach atrakcji proponuję bananem po buksie :kox:

No co ty cały Ryki by sie zlazły :polew: :polew: :polew: :polew: a co do grila jak najbardziej moze być tylko nie na targowisku weście nie róbcie tak :naughty::polew: :polew: :polew: opanujcie sie :decayed:

Opublikowano

:polew:

To jeszcze w ramach atrakcji proponuję bananem po buksie :kox:

No co ty cały Ryki by sie zlazły :polew: :polew: :polew: :polew: a co do grila jak najbardziej moze być tylko nie na targowisku weście nie róbcie tak :naughty::polew: :polew: :polew: opanujcie sie :decayed:

to gdzie Piotrek proponujesz??

Opublikowano
  • Autor

hmm grill??? ja to ciagle jestem za wyjazdem z miasta :naughty: Wcześniej pisałem o Dęblinie ale grill nie wchodził w role wtedy. W samym Dęblinie fajna była by miejscówa przy wisle tylko tam dojazd jest ciezki i Hanson by nie przejechał :tongue4: bo tam tylko allroady nasze przejadą :polew: :polew: z trudem...

Opublikowano

hmm grill??? ja to ciagle jestem za wyjazdem z miasta :naughty: Wcześniej pisałem o Dęblinie ale grill nie wchodził w role wtedy. W samym Dęblinie fajna była by miejscówa przy wisle tylko tam dojazd jest ciezki i Hanson by nie przejechał :tongue4: bo tam tylko allroady nasze przejadą :polew: :polew: z trudem...

hehe, założy mu się jakieś większe koła i pójdzie :polew:

Opublikowano

zrekrutowałem wam jednego: czerwony avant B5 na LRY - ciekawe czy się zaloguje

Opublikowano
  • Autor

zrekrutowałem wam jednego: czerwony avant B5 na LRY - ciekawe czy się zaloguje

:good: zobaczymy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.