Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike21

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. i gdzie te dinozaury
  2. zapraszam do siebie na SKP, mogę zerknąć i w miarę możliwości ocenić co i jak. jak coś to jutro 8:30-13:30 zapraszam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/334278-badania-techniczne-stacja-kontroli-pojazdow/
  3. siema ktoś wy***ał mój poprzedni temat więc leci nowy. chętnych z Poznania i okolic zapraszam na badania techniczne pojazdów na stację w której pracuję. Suchy Las, Stefańskiego 2 jestem tam w każdą sobotę, ale w ostateczności w tygodniu też można się spotkać. w razie potrzeby kontakt na PW pozdro
  4. wszystkiego najlepszego w 2014 roku
  5. świat się zmienia Karolu... zobaczysz na własne dzieci i jak to porównasz do swojego dzieciństwa to nie uwierzysz. zresztą pewnie już tak jest. najgorsze to mieć właśnie takie podejście że się komuś poprzewracało... trzeba iść z duchem czasu
  6. to ustawiam 12, mi obojętnie... ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- lece nyny bo jutro trochę spraw mam do ogarnięcia... 3majta się
  7. jestem za wrzucić w podwieszenie?
  8. śpią, żona też ja od jutra wolne aż do NR więc mogę posiedzieć...
  9. siemano z czasem to chyba u każdego z rodziną krucho...
  10. czy ja wiem czy taki zapierdalacz? Astra jest cięższa od mojej B5 gdzie miałem V6 TDI. Opel waży 1630 a A4 ważyła jakoś 1460. w dodatku tu mam "leniucha"
  11. nie ma, i raczej nie będzie...
  12. Opel Astra 1.6T 180KM Pepin a myślałem że nie poznałeś do końca
  13. błyskawica nie jest zła
  14. siema kiedy robimy świątecznego spota? podjadę nowym nabytkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.