-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i gdzie te dinozaury
-
Jaka stacja diagnostyczna w Poznaniu?
zapraszam do siebie na SKP, mogę zerknąć i w miarę możliwości ocenić co i jak. jak coś to jutro 8:30-13:30 zapraszam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/334278-badania-techniczne-stacja-kontroli-pojazdow/
-
Badania techniczne Stacja Kontroli Pojazdów
siema ktoś wy***ał mój poprzedni temat więc leci nowy. chętnych z Poznania i okolic zapraszam na badania techniczne pojazdów na stację w której pracuję. Suchy Las, Stefańskiego 2 jestem tam w każdą sobotę, ale w ostateczności w tygodniu też można się spotkać. w razie potrzeby kontakt na PW pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkiego najlepszego w 2014 roku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
świat się zmienia Karolu... zobaczysz na własne dzieci i jak to porównasz do swojego dzieciństwa to nie uwierzysz. zresztą pewnie już tak jest. najgorsze to mieć właśnie takie podejście że się komuś poprzewracało... trzeba iść z duchem czasu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ustawiam 12, mi obojętnie... ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- lece nyny bo jutro trochę spraw mam do ogarnięcia... 3majta się- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za wrzucić w podwieszenie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
śpią, żona też ja od jutra wolne aż do NR więc mogę posiedzieć...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano z czasem to chyba u każdego z rodziną krucho...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy ja wiem czy taki zapierdalacz? Astra jest cięższa od mojej B5 gdzie miałem V6 TDI. Opel waży 1630 a A4 ważyła jakoś 1460. w dodatku tu mam "leniucha"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma, i raczej nie będzie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Opel Astra 1.6T 180KM Pepin a myślałem że nie poznałeś do końca- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
błyskawica nie jest zła- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema kiedy robimy świątecznego spota? podjadę nowym nabytkiem - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nike21
Klubowicze
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta