Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A to Robercik lansiarz :kox: :kox: tylko maryny mu w głowie :nabijasie:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: się czepiacie chłopaka :polew:
Opublikowano

o i sam sensei w temacie kaszy :notworthy:

Opublikowano

o i sam sensei w temacie kaszy :notworthy:

:mysli:

Opublikowano

o i sam sensei w temacie kaszy :notworthy:

:mysli:

Na mieście mówią że w tej dyscyplinie jesteś bezkonkurencyjny :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:kox: :kox: proste :polew: Dodzisiaj sie pytaja kto to jezdził srebrna strzałą po Rykach na LRA :nabijasie:
Opublikowano

Na mieście mówią że w tej dyscyplinie jesteś bezkonkurencyjny :wink4:

Kto, że ja? :blink: że niby jak? :blink: że co? :blink::polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 13:10_________________________________________________

Do dzisiaj sie pytaja kto to jezdził srebrna strzałą po Rykach na LRA :nabijasie:

mówisz? :polew:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

Ale cisza, czyżby wszyscy jeszcze dochodzili do siebie po świętach :gwizdanie:

A mówiłem nie pić tyle tam w tych Rykach :nose:

Opublikowano

ja powoli wracam do normalności :hi:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 20:30_________________________________________________

W tych Rykach na dobrą sprawe to bardzo duzo A4 jeździ :naughty:

Racja racja - ja to zawsze jak się pokręcę po Rykach to w szoku jestem - co 3 auto to AUDI :chytry:

ostatnio nawet widziałem takiego jednego czarnego AVANTA z naklejkami na bocznych szybach :gwizdanie: machałem, krzyczałem, już nawet śnieżką miałem w szybę rzucić :wink4:

ale i tak był na co innego zapatrzony :boobs: w sumie nie ma co się chłopakowi dziwić, incydent miał miejsce w okolicy zbiórek najlepszych Ryckich kukuryn (czyt. parking pod BIEDRONKĄ) :polew:

Tak tak panie janjazda o Tobie mowa :hi:

heheh, kurde nie widziałem chyba :decayed: a w kttórym miejscu stałeś??

Opublikowano

janjazda To jak to było z tymi kukurynami :naughty:

_________________________________________________

Auto stało przy wyjeździe z parkingu na samym rogu - słup tam taki macie wielki.

a ja śmigałem pieszo obok i próbowałem Cię złapać :nabijasie: stałem na środku i czekałem aż się zatrzymasz a ty śmigałeś te oesy dookoła :nabijasie:

Opublikowano

szukałem miejsca a nie kukuryn :polew:

Opublikowano
  • Autor
:boobs::naughty: pod biedronką :polew:
Opublikowano
:boobs: nie było nic ciekawego :polew: :polew:
Opublikowano

tia teraz to miejsca :tongue4:

Pany, a nie mówiłem że tak się będzie tłumaczył :naughty:

Opublikowano

tia teraz to miejsca :tongue4:

Pany, a nie mówiłem że tak się będzie tłumaczył :naughty:

kiedy robimy spota?? :gwizdanie:

Opublikowano

pod Biedronką :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja to myśle że spot to będzie w dużym składzie na 1/4 mili troche osób ma zamiar tam sie pojawić :kox: :kox:

Opublikowano

no to rezerwować sobie wolne na Ułęż

Opublikowano

no mnie już standardowo nie będzie. wybieram się teraz do Ryków 03.05 i to też na 1 dzień - jakaś komunia czy coś...

Ja zmykam Pany bo to już 20:49 - czas zamykać ten kur...dołek kończyć tzw. pracę :wink4: i jechać do domu. :dance2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.