Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wariaty!!!!!!!!!!!

Mi przy 170 antena CB(magnesówka) spadła ostatnio :disgust: dobrze że nic nie porysowała

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wariaty!!!!!!!!!!!

Mi przy 170 antena CB(magnesówka) spadła ostatnio :disgust: dobrze że nic nie porysowała

to co za badziew masz :gwizdanie: :polew:
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: czepiasz sie bo nie miałem takiej samej co wy :tongue4:
Opublikowano

Mi na szczescie nic nie wystaje na dachu wiec nie ma co odpaść :tongue4:

Przypadek z autopsji typ koło tira przejechał i szyberdach mu wyjebało :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: czepiasz sie bo nie miałem takiej samej co wy :tongue4:

a widzisz :decayed: nie czepiam się ale ta co MY mamy to nie spada nawet przy 200km/h :kox:
Opublikowano

ja kolo 190 kiedyś ciąłem i trzymała się :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 15:38_________________________________________________

A tu fotka z niedzielnego wypadu na LBN jak na załadowany samochód i 5 osób to niezle szedł a jakie spalanie :polew: szkoda ze hamować musialem :polew:

widzę że nadal na rezerwie ciśniesz :polew:

Opublikowano

spoko loko żółta kontrolka jeszcze sie nie swieciła zreszta fotka byla zrobiona w drodze powrotnej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

spoko loko żółta kontrolka jeszcze sie nie swieciła zreszta fotka byla zrobiona w drodze powrotnej :tongue4:

tak sie smialiśmy w sobote, a dzisiaj mnie bida dopadła :wallbash:

Czekajcie antenke zamontuje zamiast radiowej to i przy 200 mi nie spadnie :kox:

Opublikowano

Czekajcie antenke zamontuje zamiast radiowej to i przy 200 mi nie spadnie :kox:

a jak już sobie panienka uważa :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Czekajcie antenke zamontuje zamiast radiowej to i przy 200 mi nie spadnie :kox:

a jak już sobie panienka uważa :cool1:

:decayed: Krzyniek następnym razem jak zoorganizujemy spota łączonego to umyj tabaryne bo psuje efekt na zdjeciu :polew: :polew: :naughty:

Skoro ekipa LRY sie dosć znacznie ostatnio poprawiła chciałbym przypomnieć że 25 kwietnia jest 1/4 mili w Ułężu wjazd 20zł od łba czasem można utargować nieźle, jest również ogólnopolska imprezka VAG group 22-24 maja na Ułężu[zamknięta - trzeba sie rejestrować na forum LKA bądź golf.pl]

Wybiera sie ktos moze na którąś???

Opublikowano

Krzyniek następnym razem jak zoorganizujemy spota łączonego to umyj tabaryne bo psuje efekt na zdjeciu :polew: :polew: :naughty:

brudna niuńka to już tradycja :tongue4::polew: a poważnie to nie miałem czasu, na następny to będzie się świecił jak psu .... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Krzyniek następnym razem jak zoorganizujemy spota łączonego to umyj tabaryne bo psuje efekt na zdjeciu :polew: :polew: :naughty:

brudna niuńka to już tradycja :tongue4::polew: a poważnie to nie miałem czasu, na następny to będzie się świecił jak psu .... :kox:

wtedy pewnie wszyscy przyjedziemy brudnymi gdy ty będziesz miał takiego czystego :polew: :polew: i bedzie na odwrót :nabijasie:

Opublikowano

można by 25 kwietnia wpaść do Ułęża większą ekipą, co Wy na to?? :gwizdanie:

Opublikowano

można by 25 kwietnia wpaść do Ułęża większą ekipą, co Wy na to?? :gwizdanie:

ja niby się wybieram :mysli:

Opublikowano

można by 25 kwietnia wpaść do Ułęża większą ekipą, co Wy na to?? :gwizdanie:

ja niby się wybieram :mysli:

oooo, no to trzeba będzie się zgadać

Opublikowano

a trzeba będzie trzeba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hanson82 dzisiaj widziany koło PKSu :gwizdanie: na następnym spocie musisz być :naughty:

To mozna powiedzieć że wstępnie widzimy sie na 1/4mili o ile bedzie pogoda :kox:

Opublikowano

Ale płacić 20zł za wjechanie na plac na spota to chyba lepiej spotkac sie przed nramą za free :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ale płacić 20zł za wjechanie na plac na spota to chyba lepiej spotkac sie przed nramą za free :polew:

No niby tak ale jesli pogoda dopisze to mozna poogladać ciekawe furki, a przed brama to co zobaczysz(w tym przypadku las) W tamtym roku było pare A4 ale nie wiem czy z klubu były :mysli: nie było naklejek :baseball: zwłaszcza pamietam Avanta granatowego na 18tce :kox: :kox:

Opublikowano

zawsze mozna furki zostawić na stacji beznzynowej i przez dziure w płocie na krzywy ryj :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.