Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

rok temu tak sie wycfanic chciałem, skończyło sie na tym ze sie zakopałem przednionapedowcem na jakimś polu :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no najprosciej by było rowerem tam wbić :polew:

kiedyś wszystkie dziury w płocie znałem a teraz ogrodzenie poprawili wały wykopali i ni huhu ech to lotnisko schodzi na psy lata 03-04 wtedy były lata swietności aż sie łezka kreci to były czasy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia czy pojawi się ktoś z tej naszej narodowej śmietanki na tej 1/4 mili... bo na listach startujących nie ma zbyt wiele kozaków :decayed: Ale z chęcią się wybiorę. Brynia coś pisała że może zawitać :mysli: Trzeba ruszyć temat w imprezach, może ktoś się odezwie i też zapowie swoją obecność, to spocik będzie większy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuciłem hasłem o tym w imprezach ale znacznego zainteresowania nie było tym :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego ze na tych imprezach strasznie zdzierają wogóle ci organizatorzy nie mają pojecia o organizaci takich imprez chcą za bilety nie wiadomo ile i myslą ze na tym zarobią błąd jakby bilety były tańsze chociażby po dychu to było by wiecej chetnych takie to już nasze społeczeństwo polskie :tongue4:

a 60 dych za zlot vaga to wogóle przegiecie a niech robią jak uważaja pijani nie sa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi 70 dychami to fakt :wallbash: imprezka moze być przednia, ale jedyne co mnie drażni to to że jest imprezą zamknietą i trzeba sie zdecydować i zadeklarować że sie będzie :gwizdanie: a mi akurat w najciekawszy dzień wypada zjazd czyli w sobote, bo myśle że bedzie najbardziej interesujacym dniem na tej imprezce :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod brame to ja zajde na pewno oblukać co sie dzieje :rolleyes:

Moze ustalmy jakieś warianty następnego naszego spotu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki namierzają ... Podjade jak zrobie porządek z furką

Jeszce letnie 17" leżą w garazu :naughty:

a i polerke chce zrobic bo jakas troszke mało efektowna ta czarna perła

A dygresja do antenek na dachu niuni - to polecam bo mnie brak w niedziele kosztował 300 pln ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanson znowu Cie widziałem wczoraj na zjeżdzie na stadion stałeś :naughty: Nie jest źle z tym lakierkiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ciebie z reguły widze idąc pieszo bądź na rowerku :naughty: jeszcze nie udało mi sie na ciebie trafić jadąc autkiem :cool1:

Na kolejnego spota mysle że zawitasz w końcu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanson1982 Ad.

a i polerke chce zrobic bo jakas troszke mało efektowna ta czarna perła

W Rykach będziesz się polerował ? jacyś specjaliści? czy raczej robótki ręczne :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że w Rykach/okolicach pojawiła się nowa a4. Rocznik i kolor jak moje auto,tyle że ma grill od s4. Widziana oczywiście pod K2. Szkoda, że nie miałem przy sobie klubowej naklejki bo bym zostawił pod wycieraczką :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych Rykach na dobrą sprawe to bardzo duzo A4 jeździ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych Rykach na dobrą sprawe to bardzo duzo A4 jeździ :naughty:

Racja racja - ja to zawsze jak się pokręcę po Rykach to w szoku jestem - co 3 auto to AUDI :chytry:

ostatnio nawet widziałem takiego jednego czarnego AVANTA z naklejkami na bocznych szybach :gwizdanie: machałem, krzyczałem, już nawet śnieżką miałem w szybę rzucić :wink4:

ale i tak był na co innego zapatrzony :boobs: w sumie nie ma co się chłopakowi dziwić, incydent miał miejsce w okolicy zbiórek najlepszych Ryckich kukuryn (czyt. parking pod BIEDRONKĄ) :polew:

Tak tak panie janjazda o Tobie mowa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze możliwość że nie widział bo oślepił Go blask bijący od mojego świeżo wypolerowanego lakieru pastą TEMPO :polew: lecz biorąc pod uwagę fakt iż strzelił tempem patrolowym :JC_fan: 3 oesy na około parkingu to raczej jedno mu było w głowie :acute:

i jeszcze pewnie będzie próbował nam wmówić że szukał miejsca parkingowego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...