Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze powiedziane :good: Aktualnie to ma teraz bardzo duzo wzorów. Jak byłem to użekły mnie org felgi 19cali RS4 :kox: :kox: nie mogłem od nich odejść :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dopóki nie podał ceny :gwizdanie:

Ceny nie podał w ogóle bo nawet sie nie interesowałem :gwizdanie: A za S-line z oponą chciał 2100 wiec cena całkiem całkiem znośna :kox:

Ale u okolicznych chandlarzy sprowadzonymi autkami mozna wyrwać orginały w dobrych cenach tylko ja nigdy nie moge trafić. Kolega niedawno trafił na 17org do passata B6 za 1000zł więc można powiedzieć że są dobre okazje na naszym podwórku tylko trzeba sie dobrze orientować :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziś 17 parking budowlanka :mysli:

Tak dokładnie

Będę autkiem :kox: wczoraj odebrałem, jeszcze troche przepala resztki oleju wiec nie denerwujcie sie tam jak zawieje troche olejem :gwizdanie: ale sytuacja opanowana :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bede sporo przed 17 moze tos wczesniej zawita bo chyba bede miał ograniczony czas

ja moge podjechać zaraz :good:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 16:15_________________________________________________Spot jak najbardziej udany :kox: :kox: niebawem będą foty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie powiem podobało sie w końcu nie było nas dwóch tylko pięciu więc było z kim pogadać...trzeba to powtórzyć :good:

przydałby sie jeszcze jakiś melanż po tym ale to juz innym razem zreszta woda ognista była :mysli:

czekam na fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 04.04.09

zlot1jpg.th.jpgzlot2.th.jpgzlot3.th.jpgzlot5.th.jpgzlot6.th.jpgzlot8.th.jpgzlot9.th.jpgzlot7.th.jpg

Jak na pierwszy tak liczny spot to było gruuubo :kox: :kox: kiedy robimy nastepny i gdzie :naughty:

Wycieczka po naklejke też była dooobra, zwłaszcza dla tych co jechali za mną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie zrobi :kox: po swietach w weekend mam zjazd wiec odpada :wallbash: ale coś sie jeszcze ustali ja jestem tym razem za tym aby zrobic w Dęblinie zlocik :cool1: też jest pare parkingów tam wiec cossie wymysli chocby np koło niskiego pawilonu w centrum jest parking, są ławki, jest sklep, jest wszystko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ekipa LRY wpadnie do LRA? :mysli: My u Was byliśmy :tongue4:

Czyj to ten ciemny sedanik przedliftowy, niech tu się spowiada jak halo w zderzak rezał :gwizdanie: Czy to poliftowy zderzaczek? I widzę że ktoś lampki będzie rezał? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak poliftowy też tym sie zainteresowałem odrazu :naughty:

A co do spociku w LRA mozemy cos ogarnąć ale tylko weekendy wchodzą w gre i to tez nie wszystkie bo niebawem zaczyna mi sie co tydzień mordęka studyjna :kwasny:

25 kwietnia Rafalekx zapraszam na Ułęż na 1/4 mili :naughty: Ewentualnie 22-24maja bedzie majówka VW/Audi w ułężu tylko niestety mi w sobote wypada zjażdzik ale w niedziele postaram sie tam odwiedzić imprezke :kox:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 21:33_________________________________________________

Czyj to ten ciemny sedanik przedliftowy, niech tu się spowiada jak halo w zderzak rezał :gwizdanie: Czy to poliftowy zderzaczek? I widzę że ktoś lampki będzie rezał? :wink4:

Kolegi Armistead :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusząca propozycja ale nastepnym razem troche dłuzej to powinno trwac wiec lepiej kilka razy ugadac zeby wszystkim pasowało :mysli:

Jak nie będziesz m.i.n. po siostre przyjezdżał to bedzie dłuzej trwało :polew: :polew: :polew: jak pojechałeś to jeszcze ruszyliśmy na Dąbie :wink4: i stamtąd sie rozjechalismy dopiero :gwizdanie:

Dobra ja to zmykam na sobotni wieczór :drunk::banan1::boobs::sexinbed::radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bliżej lata nas nawiedzicie :wink4: Chyba że jednak wybierzecie się do Chełma na spota wojewódzkiego? :rolleyes: Albo do następnej mieściny, chyba kolejny będzie Zamość :mysli: A co do 25 kwietnia, to ta 1/4 mili będzie otwarta dla kibiców? Będzie można tam wejść? :mysli: Jeśli tak to przyjadę. A co do majówki, bardzo bym chciał, ale... nie wiem zastanowię się :rolleyes:

Ja u siebie muszę temat halo rozkminić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/4mili dostępna jest dla wszystkich... po zapłaceniu na miejscu za wjazd 20zł bodajze od osoby ps. czasem mozna sie utargować :kox:

Ja tam bede raczej na 99% na majówke też będe chciałsie wybrać tylko zobacze jak to ze studiami wyjdzie :disgust:

Dobra ide stąd :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusząca propozycja ale nastepnym razem troche dłuzej to powinno trwac wiec lepiej kilka razy ugadac zeby wszystkim pasowało :mysli:

Jak nie będziesz m.i.n. po siostre przyjezdżał to bedzie dłuzej trwało :polew: :polew: :polew: jak pojechałeś to jeszcze ruszyliśmy na Dąbie :wink4: i stamtąd sie rozjechalismy dopiero :gwizdanie:

Dobra ja to zmykam na sobotni wieczór :drunk::banan1::boobs::sexinbed::radocha:

ta na dąbie miałbym jeszcze jechac jak z każda chwilą miałem wrazenie ze lampka rezerwy świeci coraz jasniej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...