Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No z Chełma to troche drogi jest :naughty: bo ta moja mieścina to już pogranicza lubelskiego i mazowieckiego ale jak najbardziej zapraszam :good: jak byś kiedys gonił do np Warszawki przez Lublin to pisz bo i Ryki będziesz przejeżdzał to jakiegos spontana sie wykręci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Chełma to troche drogi jest :naughty: bo ta moja mieścina to już pogranicza lubelskiego i mazowieckiego ale jak najbardziej zapraszam :good: jak byś kiedys gonił do np Warszawki przez Lublin to pisz bo i Ryki będziesz przejeżdzał to jakiegos spontana sie wykręci :kox:

właśnie tak planuje ze jak bede leciał na Wawe to jak byscie mieli jakiegos spontana to chetnie bym zawitał :kox: ale myśle ze to dopiero jak przyjdą cieplejsze dni :JC_fan::cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie pisz kiedy będziesz jechał my coś spróbujemy ustawić wtedy, grupa nieliczna ale zawsze ktos będze mógł sie pojawic chyba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie pisz kiedy będziesz jechał my coś spróbujemy ustawić wtedy, grupa nieliczna ale zawsze ktos będze mógł sie pojawic chyba :kox:

jak bede wiedziedział konkretnie ze mam wyjazd na wawke to na pewno sie odezwe wczesniej na wątku :wink4::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spocik od 16 zapraszamy na parking pod "budowlanką" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się spóźniłeś chłopaku :gwizdanie:

« Odpowiedz #146 : Dzisiaj o 16:01 »
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się spóźniłeś chłopaku :gwizdanie:

« Odpowiedz #146 : Dzisiaj o 16:01 »

heheh napisałem ze od 16 :P własnie wróciłem [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 20:03_________________________________________________Dobra z racji tego ze planowany jest spot w Garwolinie w następny weekend prawdopodobnie pisał by sie ktos moze na niego???

http://www.a4-klub.pl/smf/moze_jakis_spocik_w_garwolinie-t23787.30.html

jeszcze tam nie ma info co do terminu ale niebawem ktoś zamieści

Jest ktos chętny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisać co i jak komu pasuję, ja się na to piszę

a dodatkowo możemy w ten sam weekend zrobić małego spota w Rykach albo w Dęblinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli z garwolcem nie wypali to zawsze mozemy zrobić na miejscu jest nas 4 na forum tzn jest nas wiecej ale 4 wie o spotach wiec na poczatek moge zaproponowac sobote następną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina raczej popołudnowa myśle ze tak 16-17. Pisać czy wam odpowiada wstępnie taki termin :gwizdanie: Miejsce do ustalenia, ale zapewne parking budowlanka. :good:

Ewentualnie jakąś egzotyke :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 21:41_________________________________________________Gadzior.exe czy ja Ciebie czasem nie widziałem w tygodniu w Rykach na parkingu koło ubezpieczalni&bankomatu po 17ej :mysli::chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie bede mogł sie pochwali nową furką w następny weekend. Mam wyjazd i nie będzie mnie do poniedziałku :( Plus jest taki że zrobie sobie ponad 1k km - bedzie fajny teścik po trasie :naughty:

szkoda :confused4: Dzisiaj jeżdziłem tam u Ciebie po osiedlu zdaje mi sie ale chyba widziałem na parkingu na DW stało ciemne kombi :naughty: pewnie bedziemy sie nieraz mijać na Rykach teraz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest ustalona data co do spotu z Garwolinem: 5 kwietnia o godzinie 13 parking tesco

pisać kto jest chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...