-
[AVG] Zawór N75 Dziwne złącze
tak próbowałem lecz na nic to się zdało. Generalnie to uszkodził się przy dzwonie wiec zbyt wiele nie dało się zrobić. Z tego co wyczytałem ten zawór różni się tylko wtyczką. więc pomyślałem że w takim razie podłącze piny i powinno być ok. Tylko nie wiem który pin do którego
-
[AVG] Zawór N75 Dziwne złącze
Witam, Chciałem wymięnić zawór N75 a a4 AVG 110 KM poliftowe 99r. Kupiłem zawór lecz podczas wymiany okazało się że zawór posiada zupełnie inne złącze. Moje jest takie a zawór posiada takie: Wie ktos może czy jak to złącze się nazywa lub jaki jest numer cześci N75 z takim złączem? Jakbn tego było mało złącze pękło przy rozpinaniu i pytnie czy idzie to gdzieś dokupić? pozdawiam
-
Woda w tylnej klapie bagażnika sedan
Uszczelkę szyby? Rozwiń myśl?
-
Woda w tylnej klapie bagażnika sedan
witam, Po deszczu zbiera mi się woda w tylnej kalpie bagażnika. Ma ktoś pomysł którędy woda znalazła tam sonbie drogę? Zdjąłem tapicerkę z klapy i wzrokowo zupełnie nic nie widać. W samym bagażniku jest sucho, wycieka tylko z klapy jak ją otworzę.
-
Wymiana wahaczy (banany) w lublinie
Wiem ale jednak wolę żeby ktoś to zrobił Jesteś zainteresowany?
-
Wymiana wahaczy (banany) w lublinie
Witam, Poszukuję kogoś kto podejmie się wymiany wahaczy w mojej a4. Możecie kogoś polecić?
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
jakie powinny być wartości w grupie 001 i 004 A gdzie znajduje się czujnik położenie wału bo nie za bardzo mogę go znaleźć pozdrawiam
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
sprawdzałem ropa leci przy kręceniu. Pod lewą podłużnicą faktycznie znajduje się jakiś czujnik lecz wygląda na nienaruszony (uderzenie było w prawy przód) Więc nie mam już pomysłu
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
którą rurkę? od któregoś wtryskiwacza?
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
silnik kręci normalnie więc chyba nic się z nim nie stało. Może np przeskoczył na pompie i dlatego nie odpala ale nie mam pomysłu jak to sprawdzić
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
generalnie po przejrzeniu kilku for jestem prawie pewien audi a4 b5 nie posiada owego czujnika zderzeniowego. Chyba że się mylę? Na co zwrócić uwagę przy rozrządzie? Przecież ściągnąć przód to bardzo szybko:)
-
Po wypadeku nie odpala, żadnych błędów w VAgu
Miałem ostatnio kolizję uszkodzony był pas przedni, chłodnice, lampy, osłona rozrządu. Dziś założyłem cały przód. Wzrokowo sprawdziłem rozrząd wydaje się być ok. Niestety silnik nie chce odpalić. Rozrusznik kręci dźwięk wydaje normalne odgłosy. Po podłączeniu vaga brak błędów. Żadna kontrolka się nie świeci(niepotrzebna). Generalnie silnik zgasł zaraz po strzale. Nie mam pomysłu od czego zacząć. Ma ktoś jakieś pomysły? pozdrawawiam
-
[B5 AVG] Proszę o analizę logów.
jak może być tego przyczyna?
-
[B5 AVG] Proszę o analizę logów.
o termostacie powiadomił mnie kowi, został już wymieniony. Katalizotor jest wybebeszony. A jak turbo i wtryski?
-
[B5 AVG] Proszę o analizę logów.
Witam, Proszę o analizę logów mojego A4 AVG. Na Vagu brak błędów. Logi wykonane dzięki uprzejmości Kowi87, za co serdecznie dziękuję. Niepokojące objawy w moim samochodzie: - nasilające się kopcenie - nierówna praca na wolnych obrotach (drganie nadwozia) - ostatnio problemy z zapalaniem (świece ok) Statyczne: Log (3 - 000,000,000) Log (7 - 001) Log (5 - 003,003) Log (6 - 004,004) Log (8 - 007) Log (4 - 008) Log (0 - 010) Log (1 - 011) Log (2 - 013) Dynamiczne: Log (0 - 001) Log (1 - 010) Log (2 - 007) Log (3 - 000) Log (4 - 008) Log (5 - 011)
gadzior.exe
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta