Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wróciłem właśnie z dyżuru nocnego i co się dowiedziałem, że w niedzielę mam dzień...:(

Opublikowano
  • Autor

wróciłem właśnie z dyżuru nocnego i co się dowiedziałem, że w niedzielę mam dzień...:(

Tzn że garwolin odpada :disgust:

Ale w sobote będziesz??

Opublikowano
  • Autor

w sobotę jestem na 100%:)

:good:

Opublikowano

Kurcze szkoda że mnie jutro nie bedzie, ale życze miłej zabawy.

A naklejke to mozecie mi jedną zostawic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze szkoda że mnie jutro nie bedzie, ale życze miłej zabawy.

A naklejke to mozecie mi jedną zostawic :decayed:

Jak cos to mam wiec nie bój :kox: ja mam nadzieje że przyjade bo dzisiaj miałem troche przygód z audiczką i stoi na warsztacie teraz :wallbash: Jeśli sie nie uda to przyjde a co!!!!! :good:

Opublikowano

Kurcze szkoda że mnie jutro nie bedzie, ale życze miłej zabawy.

A naklejke to mozecie mi jedną zostawic :decayed:

Jak cos to mam wiec nie bój :kox: ja mam nadzieje że przyjade bo dzisiaj miałem troche przygód z audiczką i stoi na warsztacie teraz :wallbash: Jeśli sie nie uda to przyjde a co!!!!! :good:

pojadę po Ciebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze szkoda że mnie jutro nie bedzie, ale życze miłej zabawy.

A naklejke to mozecie mi jedną zostawic :decayed:

Jak cos to mam wiec nie bój :kox: ja mam nadzieje że przyjade bo dzisiaj miałem troche przygód z audiczką i stoi na warsztacie teraz :wallbash: Jeśli sie nie uda to przyjde a co!!!!! :good:

pojadę po Ciebie :decayed:

:decayed:

Opublikowano

albo wpadnij na rowerze :tongue4:

ja prawie napewno bede to która to 16??

Opublikowano

17

Opublikowano

Ja też na pewno będę. I mam już 17' zamontowane :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A ja jak narazie nie mam jeszcze autka ale szanse są :decayed: jeśli sie nie uda przyjechać :a4fan: to najwyzej przyjade rowerkiem chyba sie nie obrazicie :gwizdanie: kolor taki sam jak samochodu :naughty:

Opublikowano

Kowi87 Ty się orientujesz czy do Marciniaka to teraz jakieś kolejki są? czy tak jak na "Jana" wpadnę z letnimi to też będzie dobrze.

_________________________________________________

A może Pany macie jakieś namiary na Marciniaka to sam przedzwonię i się dopytam co i jak.

Opublikowano
  • Autor

Kowi87 Ty się orientujesz czy do Marciniaka to teraz jakieś kolejki są? czy tak jak na "Jana" wpadnę z letnimi to też będzie dobrze.

Szczerze to pojecia nie mam czy sa kolejki, musisz podjechać spróbować. Ja wyważałem kółka u Majka w Rykach to nie było jeszcze kolejek przyjechałem i odrazu wjechałem na kanał :kox:

Bigos a ty bedziesz jutro na spocie???

Opublikowano

Tia będę ale gnił w pracy.

Opublikowano
  • Autor

A może Pany macie jakieś namiary na Marciniaka to sam przedzwonię i się dopytam co i jak.

Zadzwoń pod te numery moze aktualne :mysli:

http://www.oponymarciniak.pl/

http://ryki.autoteam.pl/katalog/diagnostyka-serwis-naprawa/opony-sprzedaz-produkcja/auto-opony-sprzedaz-opon-jan-marciniak,30701.html[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 17:27_________________________________________________

Tia będę ale gnił w pracy.

To niedobrze znowu Cie o mija konkretny spocik :naughty:

Opublikowano

Piaskowa 10 ? :mysli: Ty to ja może zakłady mylę. Tak patrząc na tą mapkę Ryk to zimówki zakładałem w jakimś warsztacie jadąc Królewską od Ryk po lewej stronie za Wiejską chyba jeszcze dalej. Kojarzysz tam jakiś zakład?[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 17:34_________________________________________________

To niedobrze znowu Cie o mija konkretny spocik naughty
nic nawet nie wspominaj bo już wystarczająco sie wqurwiam. Tylko fotek tam narobić dużo :cygaro:
Opublikowano
  • Autor

Piaskowa 10 ? :mysli: Ty to ja może zakłady mylę. Tak patrząc na tą mapkę Ryk to zimówki zakładałem w jakimś warsztacie jadąc Królewską od Ryk po lewej stronie za Wiejską chyba jeszcze dalej. Kojarzysz tam jakiś zakład?

Marcinak przeniósł zakład na Warszawską za CPNem Piaskowa to stary adres poprawiłem linkiem do jego strony i tam masz aktualny kontakt. A co do królewskiej to własnie ja tam jeżdze. Jadąc królewska z Ryk skręca sie w lewo na bodajze ta wiejską i tam jest zakład Majka ostatnio prawie tam felgi zakupiłem 18ki :kox: S-line

Opublikowano

hahahaha no no to w takim razie mi o Majka chodziło :gwizdanie: w czwartek się do niego wybiorę. A co do felg to i mi sie u niego kilka wzorów podobało i w sumie też byłem już napalony na jedne ale powiedział że w marcu będzie miał dużo większy wybór i jak będę zmieniał na letnie to na pewno wybiorę coś innego. I się go posłuchałem - a że teraz w dobie kryzysu nie mam kasy to będę musiał dalej śmigać na 15'. Ehhhh

morał z tego taki - wydawaj kasę jak ją masz, bo na pytanie kiedy będzie lepiej odpowiedzą Ci że lepiej to już było :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.