Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wróciłem właśnie z dyżuru nocnego i co się dowiedziałem, że w niedzielę mam dzień...:(

Tzn że garwolin odpada :disgust:

Ale w sobote będziesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda że mnie jutro nie bedzie, ale życze miłej zabawy.

A naklejke to mozecie mi jedną zostawic :decayed:

Jak cos to mam wiec nie bój :kox: ja mam nadzieje że przyjade bo dzisiaj miałem troche przygód z audiczką i stoi na warsztacie teraz :wallbash: Jeśli sie nie uda to przyjde a co!!!!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda że mnie jutro nie bedzie, ale życze miłej zabawy.

A naklejke to mozecie mi jedną zostawic :decayed:

Jak cos to mam wiec nie bój :kox: ja mam nadzieje że przyjade bo dzisiaj miałem troche przygód z audiczką i stoi na warsztacie teraz :wallbash: Jeśli sie nie uda to przyjde a co!!!!! :good:

pojadę po Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda że mnie jutro nie bedzie, ale życze miłej zabawy.

A naklejke to mozecie mi jedną zostawic :decayed:

Jak cos to mam wiec nie bój :kox: ja mam nadzieje że przyjade bo dzisiaj miałem troche przygód z audiczką i stoi na warsztacie teraz :wallbash: Jeśli sie nie uda to przyjde a co!!!!! :good:

pojadę po Ciebie :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na pewno będę. I mam już 17' zamontowane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak narazie nie mam jeszcze autka ale szanse są :decayed: jeśli sie nie uda przyjechać :a4fan: to najwyzej przyjade rowerkiem chyba sie nie obrazicie :gwizdanie: kolor taki sam jak samochodu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 Ty się orientujesz czy do Marciniaka to teraz jakieś kolejki są? czy tak jak na "Jana" wpadnę z letnimi to też będzie dobrze.

_________________________________________________

A może Pany macie jakieś namiary na Marciniaka to sam przedzwonię i się dopytam co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 Ty się orientujesz czy do Marciniaka to teraz jakieś kolejki są? czy tak jak na "Jana" wpadnę z letnimi to też będzie dobrze.

Szczerze to pojecia nie mam czy sa kolejki, musisz podjechać spróbować. Ja wyważałem kółka u Majka w Rykach to nie było jeszcze kolejek przyjechałem i odrazu wjechałem na kanał :kox:

Bigos a ty bedziesz jutro na spocie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Pany macie jakieś namiary na Marciniaka to sam przedzwonię i się dopytam co i jak.

Zadzwoń pod te numery moze aktualne :mysli:

http://www.oponymarciniak.pl/

http://ryki.autoteam.pl/katalog/diagnostyka-serwis-naprawa/opony-sprzedaz-produkcja/auto-opony-sprzedaz-opon-jan-marciniak,30701.html[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 17:27_________________________________________________

Tia będę ale gnił w pracy.

To niedobrze znowu Cie o mija konkretny spocik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskowa 10 ? :mysli: Ty to ja może zakłady mylę. Tak patrząc na tą mapkę Ryk to zimówki zakładałem w jakimś warsztacie jadąc Królewską od Ryk po lewej stronie za Wiejską chyba jeszcze dalej. Kojarzysz tam jakiś zakład?[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 17:34_________________________________________________

To niedobrze znowu Cie o mija konkretny spocik naughty
nic nawet nie wspominaj bo już wystarczająco sie wqurwiam. Tylko fotek tam narobić dużo :cygaro:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskowa 10 ? :mysli: Ty to ja może zakłady mylę. Tak patrząc na tą mapkę Ryk to zimówki zakładałem w jakimś warsztacie jadąc Królewską od Ryk po lewej stronie za Wiejską chyba jeszcze dalej. Kojarzysz tam jakiś zakład?

Marcinak przeniósł zakład na Warszawską za CPNem Piaskowa to stary adres poprawiłem linkiem do jego strony i tam masz aktualny kontakt. A co do królewskiej to własnie ja tam jeżdze. Jadąc królewska z Ryk skręca sie w lewo na bodajze ta wiejską i tam jest zakład Majka ostatnio prawie tam felgi zakupiłem 18ki :kox: S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha no no to w takim razie mi o Majka chodziło :gwizdanie: w czwartek się do niego wybiorę. A co do felg to i mi sie u niego kilka wzorów podobało i w sumie też byłem już napalony na jedne ale powiedział że w marcu będzie miał dużo większy wybór i jak będę zmieniał na letnie to na pewno wybiorę coś innego. I się go posłuchałem - a że teraz w dobie kryzysu nie mam kasy to będę musiał dalej śmigać na 15'. Ehhhh

morał z tego taki - wydawaj kasę jak ją masz, bo na pytanie kiedy będzie lepiej odpowiedzą Ci że lepiej to już było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...