Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie gospodarze ustalili :naughty: szkoda że hansona nie będzie :kwasny: wtedy byśmy mieli mocna paczke na Garwolin :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie a w sobotę na którą się ustawiamy??[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:52_________________________________________________dobra, wstępnie umawiamy się na 17 na parkingu koło budowlanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem ciemne kombi na blachach DW, póki nie zobaczyłem tablic myślałem, że to może janjazda. To było w sobotę hmm jakoś po 20, na osiedlu w okolicach K2.

Na spota najprawdopodobniej zawitam (o ile uda mi się wyrwać ze szkoły- studia :disgust:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapowiada sie niezły spocik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd mam w ten weekend. Zobaczę co się da zrobić. Spróbuje się wyrwać, nawet po to żeby się przejechać kawałkiem garwolińskiej "autostrady" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd mam w ten weekend. Zobaczę co się da zrobić. Spróbuje się wyrwać, nawet po to żeby się przejechać kawałkiem garwolińskiej "autostrady" :naughty:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd mam w ten weekend. Zobaczę co się da zrobić. Spróbuje się wyrwać, nawet po to żeby się przejechać kawałkiem garwolińskiej "autostrady" :naughty:

A to gdzie studiujesz?? Zebyś pokazał sie choc na jednym spocie w ten weekend :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiuję w Radomiu, chciałbym przyjechać tym bardziej, że planuje odwiedzić Marciniaka - zmienić opony i założyć już 17". Swoją drogą Marciniak bardzo dobrze w Rajdzie Warszawskim pojechał - 6 miejsce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja narazie brudna :gwizdanie: Narazie czekam na termin na strojenie :kox: wiec trza odkładać złotówki :przebiegly:

Armistead to znaczy ze bedzie prezentacja na nowych kółkach :kox: :kox: I ja powoli mysle nad zmianą bo 16ki zrobiły sie juz troche przymałe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armistead to nazwisko generała z czasów wojny secesyjnej. Byłem świeżo po obejrzeniu filmu o bitwie pod Gettysburgiem, dlatego taki login :wink4:

Ja mam na imię Adam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armistead to nazwisko generała z czasów wojny secesyjnej. Byłem świeżo po obejrzeniu filmu o bitwie pod Gettysburgiem, dlatego taki login :wink4:

Ja mam na imię Adam :hi:

:hi: a ja Piotrek

A jaki wzór felg zakupiłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne że na sobotnim miejscowym sie pojawisz bo bedzie nas liczne grono :kox: :kox: szkoda tylko że hanson sie nie załapie :confused4: był by wtedy juz komplecik z forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi od A6, mam zdjęcie w profilu (trochę lipne ale jest). Jutro będę w Rykach, ale w sądzie :disgust:

Wreszcie zobaczę faceta przez którego rozbiłem auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi od A6, mam zdjęcie w profilu (trochę lipne ale jest). Jutro będę w Rykach, ale w sądzie :disgust:

Wreszcie zobaczę faceta przez którego rozbiłem auto.

:kwasny: będzie okazja :baseball:

O masz takie felgi jakich ja ciągle szukam za dobrą kaske ale zastanawiam sie nad rozmiarem narazie 17 albo 18 :evil: załóż na spota :good: zobacze jak to sie prezentuje na A4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...