Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

no mnie już standardowo nie będzie. wybieram się teraz do Ryków 03.05 i to też na 1 dzień - jakaś komunia czy coś...

Ja zmykam Pany bo to już 20:49 - czas zamykać ten kur...dołek kończyć tzw. pracę :wink4: i jechać do domu. :dance2:

no to trzymaj się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pusto dziś na ulicach wykręciłem dobry czas 25 min :JC_fan: i w domu.

Kowi twoich felg już nie było jak je chciałem oblukać w czwartek przed świętami. Tylko patrzeć jak wyjadą na ulicę i zaczną nam wyrywać najlepsze lachony spod biedrony. :witch1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi twoich felg już nie było

Jakich felg :mysli:

Kowi miałeś jakieś fele na oku? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo to był dobry konsek kurde za dobrą kase :kox: a prawie je kupiłem bo ojcu cos sie ubzdurało z felgami ale ostatecznie wzór mu sie nie spodobał :wallbash: a był chętny mi dofinansować :przebiegly: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 22:35_________________________________________________

Kowi twoich felg już nie było

Jakich felg :mysli:

Kowi miałeś jakieś fele na oku? :wink4:

18ki S-line orginalne na oponkach na zasadzie zostawienia moich starych plus jakaś tam skromna dopłata :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno ma teraz jakieś nowe ale był mocno zalatany przed świętami i już mu nie trułem żeby szukał i pokazywał. Może warto podjechać i pooglądać, teraz pewnie ma więcej czasu.

coś wspominał o S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosa by była :decayed: chociaż mam porównanie, bo od wczoraj obok mnie stoi A6 na 18'' s-line i powiem że nie wyglądają na większe od moich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem u niego to miał duzo orginalnych do Audi był RS4 w 19cali ale ceny nie było jeszcze były od Q7 wieeeelkie koła :kox: noi te 18ki, ja to czekam az bedzie miał alu RS6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosa by była :decayed: chociaż mam porównanie, bo od wczoraj obok mnie stoi A6 na 18'' s-line i powiem że nie wyglądają na większe od moich :decayed:

Bo to A6 :naughty:

na mniejszej bryle efekt 18-tki byłby pewnie bardziej dostrzegalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo rozumiesz tego tam :kox:

wiesz jak jest :gwizdanie: jak to bywa gdy dajesz zlecenie Saszy :paker: on się pojawia :dziura: robi :piroman:

i S-line już czekają za flaszkę :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo rozumiesz tego tam :kox:

wiesz jak jest :gwizdanie: jak to bywa gdy dajesz zlecenie Saszy :paker: on się pojawia :dziura: robi :piroman:

i S-line już czekają za flaszkę :zyzol:

dokładnie tak jest :naughty::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja idę swoje avusy łańcuchem przywiązać i każdą felę zaznaczyć w jakiś charakterystyczny sposób :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję DNA :tongue4:

_________________________________________________

A tak na serjo to oznaczenie DNA to jakiś nowy sposób zabezpieczeń aut - wczoraj jakis program o tym oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx a ty kiedy zrobisz w swoim watku wiekszą galerie :mysli::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx a ty kiedy zrobisz w swoim watku wiekszą galerie :mysli::naughty: :naughty:

Nie miałem czasu żeby dzisiaj się bawić w ulepszanie tej mojej nowej sesji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie śmiej to prawda z tym DNA. no chyba że mi sie to śniło :gwizdanie:

psiukają ci po całym aucie takim środkiem z DNA i dostajesz jakiś tam kod tego DNA który też trafia do bazy danych - jest to praktycznie nie do usunięcia z auta. Jak by to miało sie upowszechnić, sprawdzić i zmniejszyć ilość kradzieży to ja za nich trzymam kciuki :good: niech kombinują.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 23:16_________________________________________________Kowi87 tak swoją drogą to Majek chyba te fele to z DE ciągnie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to by było ciekawe posuniecie w kierunku zabezpieczeń, ale jeśli ogladałeś to na discovery to do Polski to szybko nie dotrze :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...