Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kontrolka poduszek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Po ostatnich niskich temperaturach zapaliła się kontrolka poduszek. Po sprawdzeniu kompem wyszedł uszkodzony sterownik i nie można tego błędu skasować. Dodam że samochód jest garażowany od dwóch tygodni w blaszaku nieocieplanym, tak zawsze stoi w garażu murowanym ocieplanym ale z powodu remontu drogi zmuszony jestem na blaszaka. Wczoraj było wszystko ok a dzisiaj rano kontrolka się pali i kicha. Znalazłem w archiwum post taki sam że po niskich temp. zapaliła się kontrolka ale niema odpowiedzi co zostało zrobiono i czy wróciło to do normy itp. Może ktoś z kolegów miał taki przypadek i będzie mógł pomóc będę wdzięczny.

Opublikowano

koledze wyskoczył Kiedys AIR BAG i nie wiedzieli czemu. Po chyba 1 miesiacu okazało się ze pod fotelem kierowcy jakaś wtyczka się wypieła i to było tego wina. Kiedys tez ktoś pisał ze to moze tez być przerwana taśma w kierownicy .

Opublikowano

Jaki dokładnie błąd ?

Opublikowano
  • Autor

Mechanik po podpięciu kopa powiedział że uszkodzony sterownik.

Opublikowano

Ciekawe. Kupiłbym kabel i sam zdiagnozował usterkę. Kiedyś miałem podobny problem z kontrolką poduszki. Pojechałem do warsztatu skasował kontrolkę wziął 50 zł i na 2 dzień znowu się kontrolka zapaliła. Kupiłem kabel zdiagnozowałem która poduszka powoduje błąd i okazało się, że przy kierownicy nie łączyło. Może mechanik ma na zapleczu wolny sterownik, który chciałby Ci wcisnąć. Teraz jest dużo wilgoci w powietrzu i elektronika potrafi czasem świrować.

Opublikowano
  • Autor

Mechanik to mój dobry kolega, nie sądzę żeby coś kombinował. Za podłączenie kompa i kasowanie błędów nigdy nie wziął złotówki. W czwartek wstawiam mu auto na sprawdzenie listwy na wtryskach to i sprawdzi kostki na poduszkach, tak powiedział więc zrobi. Napisze co było.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam odgrzeje troszke kotleta w moim aucie też w te mrozy zapalila sie kontrolka air bag po podłączeniu pod vaga pokazało uszkodżony sterownik o numerze 4BO 959655G rożne są numery końcówek w sterownikach u mnie G dojście do sterownika troszke lipne pod panelem klimy dużo rozbierania.

Opublikowano

Da się naprawić przez złącze, ale jest duże prawdopodobieństwo, że przypadłość będzie się powtarzać.

Opublikowano

Przy ciężkim rozruchu sypie się pamięć airbaga.

Kol. szogun0 da się to naprawić programem vag eeprom programmer i zwykłym kablem kkl?

Edytowane przez badyl666

Opublikowano

Ja używam czego innego.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przy ciężkim rozruchu sypie się pamięć airbaga.

Kol. szogun0 da się to naprawić programem vag eeprom programmer i zwykłym kablem kkl?

Też mi se posypała pamieć w airbagu w czasie mrozów.

Na elektrodzie wyczytałem, że kablem kkl + vag eeprom programmer da się to zrobić. Ja natomiast nie mogę nawet zczytać eepromu przy użyciu tego programu.

Edytowane przez janjazda

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja panowie musiałem wymienić sterownik, rozbierania co niemiara i trzeba uważać na plastyki moje popękały i poszły do klejenia. Ale teraz jak ręką odjął sterownik koszt 120 zł
z przesyłką i trochę grzebania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.