Treść opublikowana przez Picia
-
Spoty Olsztyńskie
Hejka.Skrzypek zaglądam nic raczej tu się nie dzieje.
-
Audi A8 D2 Lift 4.2 Gwint Air Ride V8 Long 3tlg A8_Yakuza
Hejka dzieje się coś w temacie?/
-
Audi A8 D2 Lift 4.2 Gwint Air Ride V8 Long 3tlg A8_Yakuza
No nie mam pytań petarda.A co to za kółko?
-
Audi A8 D2 Lift 4.2 Gwint Air Ride V8 Long 3tlg A8_Yakuza
Wstaw zdjęcia na nowej feldze czekamy.
-
Audi A8 D2 Lift 4.2 Gwint Air Ride V8 Long 3tlg A8_Yakuza
Od zawsze chcialem kupić a8 d2 ale .........jest jeszcze na tym zawieszeniu petarda.
-
Audi A8 D2 Lift 4.2 Gwint Air Ride V8 Long 3tlg A8_Yakuza
Pięknie się prezentuje.
-
Zakup AUDI a6 c6
Mam tez rok 2007 autko ze Szwecji 165 tysięcy nalatane ten sam silnik jak na razie wszystko ok .
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
Auto przekozak.........brak słów za***ista robota.
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
Piotrunio a co z lampami zrobiłeś?fajnie wyglądają
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
Cześć a co się stało że ska była na sprzedaż?
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
- [S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
NIE widać jeszcze w dziale sprzedam jaka cena?- A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
Piotrunia ładna zmyłka hi hi.Dajesz szanse- A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
Piotr działasz coś z autkiem.- S8 D2 polift AQH quattro by Path
Petarda i tyle tankować i cieszyć się jazdą.- S8 D2 polift AQH quattro by Path
Furka zajefajna.ASB po remoncie super a jak nastawniki z rana nie odzywają się.?- A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
Skąd wiem ? no widzisz jaki ten świat jest mały napisz jak ze spalaniem w mieście jak możesz cyknij na pw jakie koszta instalacji.- A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
Piotr gazik zamontowany napisz co tam wrzuciłeś i jak jedzie.- Kontrolka poduszek
Witam odgrzeje troszke kotleta w moim aucie też w te mrozy zapalila sie kontrolka air bag po podłączeniu pod vaga pokazało uszkodżony sterownik o numerze 4BO 959655G rożne są numery końcówek w sterownikach u mnie G dojście do sterownika troszke lipne pod panelem klimy dużo rozbierania.- Audi A6 C5 by Kuli$, customowy wydech :)
bardzo ładnie wygląda pomyśl jeszcze nad listwami od eski na drzwi i wtedy pod kolor.- [Olsztyn/Ostróda] Gdzie dorobić kluczyk
W Olsztynie w c.h.manhatan w tesco i koło byłego rolnika.- Spoty Olsztyńskie
Dżięki chłopaki- Spoty Olsztyńskie
Cześć Panowie kto zna jakiegoś godnego polecenia lakiernika Olsztyn i okolice.- Dobry gazownik Olsztyn. Elbląg, Ostróda
Cześć różne opinie są na zakładanie lpg w serwisie u p.Predko.Ja zakładałem BRC w miejscowosci Kramerowo to jest jakieś 25km za Olsztynem w kierunku Mrągowa ljeżdzilem 2 lata bez zadnych przygód i sprzedałem samochód miałem silnik 2.6 ABC bardzo dobry fachowiec.- Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Zderzak ori S4 :)
Korkucia masz tez w Olsztynie zadzwoń zapytaj. - [S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.