Treść opublikowana przez B32
-
Włączenie sterowania sygnałem radiowym dla zegara w modelach poliftowych A4 B5
Udało Ci się uruchomić tą antenkę?
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
Szkoda ze nie napisałeś jak to zrobiłeś ?
- Spalanie LPG
-
Potrzebny pilnie schemat regulacji świateł.
@JakubMi i co udało ci sie to podłaczyc? może podzielilbys sie wiedzą? mam auto ze szwajcarii, i nie mam tej regulacji, a troche lipa :/ silniczki kupie, pokretło tez, ale nie wim jak wiązke skleić :/ pojęcie o kabelkach mam
-
H7 soczewka, brak regulacji wysokości świateł
Witam. Mam Audi B5 00r sprowadzone ze Szwajcarii, i jest w nim brak regulacji wysokości świateł z wnętrza pojazdu. Wyczytałem na forach że ponoć na ten rynek jest to zabronione. Trochę to jest uciążliwe, bo na puste auto światła mam dobrze ustawione, ale jak załaduje bagażnik i pasażerów, to światła zaczynają oślepiać, a ja nie mogę nic z tym zrobić. Nie mam w lampach w ogóle silniczków do regulacji, ale miejsce na nie jest, no i pewnie nie posiadam żadnej wiązki aby taką regulację dorobić :/ Czy jest ktoś w stanie poratować jakimś schematem podłączenia/dorobienia takowej instalacji?
-
[B5 AML] Regulacja wysokości świateł
Wie ktoś jak dołożyć taką regulację w aucie że Szwajcarii?
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
Jak ktoś potrzebuje wiazki, to posiadam na handel :) https://www.olx.pl/oferta/wiazka-do-przejscia-na-pojedyncze-cewki-audi-2-4-v6-i-2-8-v6-CID5-IDClVkn.html
-
Wymiana uszczelniaczy zaworowych
Witam. 2.4 V6 AML 2000r. Ponoć jest możliwość wymiany uszczelniaczy bez zdejmowania głowic robił ktoś takie coś? a może wie ktoś czy w okolicach Radom-Lublin-Warszawa jest jakis serwis co by tego dokonał? i jaki to koszt?
-
Proszę o ocenę logów 090 i 093
wrzucam dwa pliki z dwóch przejazdów ostrych Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
Ja właśnie zrobiłem tego moda, i nie zauważyłem różnicy
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
Spoko
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
ok już namierzyłem dawno
-
numery listw dolnych i klipsów
Straszne te ceny
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
No to działam biore się najpierw za zrobienie wiązki, tylko gdzie dostać 6X0973825? bo nigdzie nie widze
-
AML Pobór oleju a odma
Witam. Czy jest ktoś komu po zmianie odmy i ezektora spadł pobór oleju?
-
Remont silnika 2.4 v6
Witam kolego, i co zrobiłeś ten remont?
-
2.4 AML wyłączenie drugich sond
Planuje wyłączyć drugie sondy, bo jedna prawdopodobnie umarła ciągłe błędy wywala. Wie ktoś gdzie w okolicach Puław można to wyłączyć? woj Lubelskie
-
2.4 AML 00r błędy katalizatorów i sondy drugiej
Witam. Jest tu jakaś pomocna duszyczka co pokieruje mnie jak sprawdzić sondy i kata vagiem? jestem zielony w temacie jeszcze ? wywala mi takie błędy katów co parę dni, i cały czas sypie się ta sonda druga ? myślałem nad wyłączeniem u tunera drugich sond, ale to parę stówek trzeba szykować czy da coś zamontowanie tulejek/emulatorów na drugie sondy? 2.4 AML 00r
-
Kierownica nie odbija po skręcie
Witam. Wymieniłem kompket wahaczy na master sport+końcówki febi, i po wymianie kierownica ma problemy z powrotem do jazdy na wprost po skręcie, co to może być? Zbieżność ustawiona
-
Wahacze SKV
Odpowie mi ktoś w skrócie czy te SKV są dobre? za duzo tego do czytania troche, a zastanawiam się nad SKV i MS
-
2.4 AML nie da się kupić przegubu wew.
Witam. Mam audi 2.4 AML 00r Avant ośka, skrzynia EAE (5s). Chiałem wymienić prawy przegub wewnetrzny, i nie da rady mechanik mówi ze nie ma w hurtowniach, czy taka lipa z tym jest? Nie pasuje tam MEYLE 100 498 0205 ponieważ ma być tripod. Zamówił GSP 661033, i też nie pasuje ? złozył wszystko na stary i odebrałem auto. Może ktoś coś podpowie? VIN WAUZZZ8DZ1A028021
-
2.4 AML długo się nagrzewa
Witam. Nowy nabytek 2.4, czy to normalne że auto tak długo się nagrzewa? dojezdzam do pracy 5km, i auto nie złapie nawet 90 stopni. Wymieniany był termostat wraz z rozrzadem. na dworze temp bliska 0 stopni. Coś jest nie tak? może układ zapowietrzony po instalacji lpg i wymianie płynu? w środku leci ciepłe powietrze
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Jutro wymieniam olej w skrzyni, jakies podkładki miedziane sie daje pod te korki?
-
2.4 V6 2ooor. AML Chip
Witam. Na internecie znalazłem takie delikatne modyfikacje do silnika 2.4, co o tym myślicie? http://www.tc-performance.eu/chiptuning/audi-a4-b5-2-4-v6-165-km-121-kw/ https://www.v-tuning.pl/pojazd/audi/a4/b5/2-4-v6-165-km-121-kw https://vtech.pl/katalog/chip-tuning-Audi-A4-B5-2.4-V6-121kW-165KM
-
Poszukuje dwóch rurek do klimy