Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B32

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez B32

  1. Szkoda ze nie napisałeś jak to zrobiłeś ?
  2. B32 odpowiedział(a) na Mateurz temat w 2.4
    Nie żartuj sobie
  3. @JakubMi i co udało ci sie to podłaczyc? może podzielilbys sie wiedzą? mam auto ze szwajcarii, i nie mam tej regulacji, a troche lipa :/ silniczki kupie, pokretło tez, ale nie wim jak wiązke skleić :/ pojęcie o kabelkach mam
  4. Witam. Mam Audi B5 00r sprowadzone ze Szwajcarii, i jest w nim brak regulacji wysokości świateł z wnętrza pojazdu. Wyczytałem na forach że ponoć na ten rynek jest to zabronione. Trochę to jest uciążliwe, bo na puste auto światła mam dobrze ustawione, ale jak załaduje bagażnik i pasażerów, to światła zaczynają oślepiać, a ja nie mogę nic z tym zrobić. Nie mam w lampach w ogóle silniczków do regulacji, ale miejsce na nie jest, no i pewnie nie posiadam żadnej wiązki aby taką regulację dorobić :/ Czy jest ktoś w stanie poratować jakimś schematem podłączenia/dorobienia takowej instalacji?
  5. Wie ktoś jak dołożyć taką regulację w aucie że Szwajcarii?
  6. Jak ktoś potrzebuje wiazki, to posiadam na handel :) https://www.olx.pl/oferta/wiazka-do-przejscia-na-pojedyncze-cewki-audi-2-4-v6-i-2-8-v6-CID5-IDClVkn.html
  7. B32 opublikował(a) temat w 2.4
    Witam. 2.4 V6 AML 2000r. Ponoć jest możliwość wymiany uszczelniaczy bez zdejmowania głowic robił ktoś takie coś? a może wie ktoś czy w okolicach Radom-Lublin-Warszawa jest jakis serwis co by tego dokonał? i jaki to koszt?
  8. wrzucam dwa pliki z dwóch przejazdów ostrych Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  9. Ja właśnie zrobiłem tego moda, i nie zauważyłem różnicy
  10. ok już namierzyłem dawno
  11. Straszne te ceny
  12. No to działam biore się najpierw za zrobienie wiązki, tylko gdzie dostać 6X0973825? bo nigdzie nie widze
  13. B32 opublikował(a) temat w 2.4
    Witam. Czy jest ktoś komu po zmianie odmy i ezektora spadł pobór oleju?
  14. B32 odpowiedział(a) na Koremir temat w 2.4
    Witam kolego, i co zrobiłeś ten remont?
  15. Planuje wyłączyć drugie sondy, bo jedna prawdopodobnie umarła ciągłe błędy wywala. Wie ktoś gdzie w okolicach Puław można to wyłączyć? woj Lubelskie
  16. Witam. Jest tu jakaś pomocna duszyczka co pokieruje mnie jak sprawdzić sondy i kata vagiem? jestem zielony w temacie jeszcze ? wywala mi takie błędy katów co parę dni, i cały czas sypie się ta sonda druga ? myślałem nad wyłączeniem u tunera drugich sond, ale to parę stówek trzeba szykować czy da coś zamontowanie tulejek/emulatorów na drugie sondy? 2.4 AML 00r
  17. Witam. Wymieniłem kompket wahaczy na master sport+końcówki febi, i po wymianie kierownica ma problemy z powrotem do jazdy na wprost po skręcie, co to może być? Zbieżność ustawiona
  18. B32 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Odpowie mi ktoś w skrócie czy te SKV są dobre? za duzo tego do czytania troche, a zastanawiam się nad SKV i MS
  19. Witam. Mam audi 2.4 AML 00r Avant ośka, skrzynia EAE (5s). Chiałem wymienić prawy przegub wewnetrzny, i nie da rady mechanik mówi ze nie ma w hurtowniach, czy taka lipa z tym jest? Nie pasuje tam MEYLE 100 498 0205 ponieważ ma być tripod. Zamówił GSP 661033, i też nie pasuje ? złozył wszystko na stary i odebrałem auto. Może ktoś coś podpowie? VIN WAUZZZ8DZ1A028021
  20. B32 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Nowy nabytek 2.4, czy to normalne że auto tak długo się nagrzewa? dojezdzam do pracy 5km, i auto nie złapie nawet 90 stopni. Wymieniany był termostat wraz z rozrzadem. na dworze temp bliska 0 stopni. Coś jest nie tak? może układ zapowietrzony po instalacji lpg i wymianie płynu? w środku leci ciepłe powietrze
  21. Jutro wymieniam olej w skrzyni, jakies podkładki miedziane sie daje pod te korki?
  22. B32 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Na internecie znalazłem takie delikatne modyfikacje do silnika 2.4, co o tym myślicie? http://www.tc-performance.eu/chiptuning/audi-a4-b5-2-4-v6-165-km-121-kw/ https://www.v-tuning.pl/pojazd/audi/a4/b5/2-4-v6-165-km-121-kw https://vtech.pl/katalog/chip-tuning-Audi-A4-B5-2.4-V6-121kW-165KM
  23. B32 odpowiedział(a) na B32 temat w Audi A4 B5
    8D0260707T - sprężarka-osusacz kupiona teraz zostaje mi namierzyc tą z foto, nie łatwy temat ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.