Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JakubMi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. To i ja bym prosił o WAUZZZ8E43A372308, z góry dzięki
  2. WAUZZZ8DZYA187101 Ja również proszę i z góry dzięki!
  3. a spróbuj odłączyć wzmacniacz z anteny i podpiąć ten swój oryginalny, ew sprawdzić czy wszystkie kable od anteny są całe jeżeli staara była urwana
  4. ja nie powiedziałem że tablica musi łapać magnes, lecz magnes mógłby być "wklejony" w tablice na stałe właśnie myślałem nad tym że zapewne trafił by się ktoś taki kto by zauważył taki montaż i sobie rejestracje zaje*au...
  5. Witajcie, próbował z was ktoś takiego czegoś by tablice rejestracyjną zamontować na mocne magnesy np neodymowe... ilość ok 8 pewnie by wchodziła w grę, jak myślicie czy takie magnesy utrzymały by rejestracje?(chodzi mi o konstrukcje tego typu schematycznie przekrój: Rejestracja - magnes - magnes - zderzak, lecz magnes mógłby być od wewnątrz zderzaka też, chodzi o praktyczny demontaż rejestracji i nie dziurawienie zderzaka wkrętami lub nie oklejanie go taśmą dwustronną) co myślicie o tym pomyśle?
  6. Z tym złomem to ciekawa opcja idź sprzedaj jednogroszówki na złomie za większa wartość niż mają i powiedz człowiekowi na złomie żeby wydał Ci w monetach jednogroszowych, będziesz wtedy miał ich więcej... i sprzedawaj tak aż nie zostaniesz milionerem a tak poważnie, na złomie nie powinni przyjąć zadnych monet, pozostaje Ci sklep który potrzebuje 'miedziaków' albo do banku, niektóre banki nie wymagają zwijania w ruloniki papierowe
  7. też bym pomógł, ale raczej nie przez fundacje lecz prywatnie, proszę o PW z danymi, pozdrawiam!
  8. no wiem, ale od dłuższego czasu nie odwiedza forum a tak się składa że mieszka dosyć daleko od WWA z tego co sie orientuje :/... Ale jakbym już do niego oddawał lampy to z większym rozmachem a tak potrzebuje tylko taniej i solidnej polerki, tak by lampy "wróciły do normy" i przez długi czas nie potrzebna była ich regeneracja powtórna(oczywiście przy odpowiednim dbaniu)
  9. to ja się dołącze, czy jest możliwośc zmiany stoperów z takich oryginalnych wkręcanych(z możliwością przykręcenia dywanika taka plastikową niby śrubka) na takie oryginalne stopery kołki bez możliwości przykręcenia dywaników? i czy to możliwe że stopery te w oryginale mają różny rozstaw? miałem wcześniej kombi b5 96 rok i miałem te kołki bez wkrętów i miały szerszy rozstaw od tego audi w sedanie 97 rok które mam teraz (przełożyłem wycieraczki po prostu) mam nadzieje że ktoś mnie zrozumie z tego co tu napisałem
  10. no pisałem do nich i maja drogo w porownaniu z konkurencja bo 120 szt za polerke a w innych zakladach za tyle komplet oferują... a jak z polerką w multiglasie? jakościowo...
  11. Witajcie, korzystaliście może z usług takiego serwisu który regeneruje lampy? chcę odświeżyć poliftowe lampy zespolone valeo, klosz ma trochę rysek, odprysków, niegłebokich, co do stanu soczewki to nie potrafię określić ponieważ nie znam się na tym za bardzo... wiecie może gdzie tanio i solidnie zregeneruje lampy w warszawie i okolicach? Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam i Mam jeszcze pytanie dodatkowe: Czy zderzak z anglika podejdzie do europejskiej wersji audi? np zderzak z s4?
  12. dzisiaj około 9 na drodzę kołbiel-warszawa jasne(chyba białę) b5 ze zderzakiem s4 lub s4 wyłoniło się z mgły
  13. tak, zrobiłem to u siebie wczoraj śmiga
  14. JakubMi opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witajcie, jaki transponder muszę kupić do a4 po pierwszym lifcie z takim licznikiem? z tego co wyczytałem na forum to immo jest w liczniku http://allegro.pl/transponder-megamos-crypto-48-id48-i4791308759.html ten będzie dobry?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.