-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
JakubMi skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E95A440623
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
To i ja bym prosił o WAUZZZ8E43A372308, z góry dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8DZYA187101 Ja również proszę i z góry dzięki!
-
Radi slabo odbiera
a spróbuj odłączyć wzmacniacz z anteny i podpiąć ten swój oryginalny, ew sprawdzić czy wszystkie kable od anteny są całe jeżeli staara była urwana
-
Montaż rejestracji na magnesy.
ja nie powiedziałem że tablica musi łapać magnes, lecz magnes mógłby być "wklejony" w tablice na stałe właśnie myślałem nad tym że zapewne trafił by się ktoś taki kto by zauważył taki montaż i sobie rejestracje zaje*au...
-
Montaż rejestracji na magnesy.
Witajcie, próbował z was ktoś takiego czegoś by tablice rejestracyjną zamontować na mocne magnesy np neodymowe... ilość ok 8 pewnie by wchodziła w grę, jak myślicie czy takie magnesy utrzymały by rejestracje?(chodzi mi o konstrukcje tego typu schematycznie przekrój: Rejestracja - magnes - magnes - zderzak, lecz magnes mógłby być od wewnątrz zderzaka też, chodzi o praktyczny demontaż rejestracji i nie dziurawienie zderzaka wkrętami lub nie oklejanie go taśmą dwustronną) co myślicie o tym pomyśle?
-
Monety 1 i 2 gr na co wymienic ?
Z tym złomem to ciekawa opcja idź sprzedaj jednogroszówki na złomie za większa wartość niż mają i powiedz człowiekowi na złomie żeby wydał Ci w monetach jednogroszowych, będziesz wtedy miał ich więcej... i sprzedawaj tak aż nie zostaniesz milionerem a tak poważnie, na złomie nie powinni przyjąć zadnych monet, pozostaje Ci sklep który potrzebuje 'miedziaków' albo do banku, niektóre banki nie wymagają zwijania w ruloniki papierowe
-
Szlachetnapaczka - zbieramy dla potrzebującej rodziny
też bym pomógł, ale raczej nie przez fundacje lecz prywatnie, proszę o PW z danymi, pozdrawiam!
-
regeneracja lamp(polerka klosza i ew. wymiana soczwki) warszawa + pytanie o zderzak
no wiem, ale od dłuższego czasu nie odwiedza forum a tak się składa że mieszka dosyć daleko od WWA z tego co sie orientuje :/... Ale jakbym już do niego oddawał lampy to z większym rozmachem a tak potrzebuje tylko taniej i solidnej polerki, tak by lampy "wróciły do normy" i przez długi czas nie potrzebna była ich regeneracja powtórna(oczywiście przy odpowiednim dbaniu)
-
Pojedyncze stopery pod dywaniki?
to ja się dołącze, czy jest możliwośc zmiany stoperów z takich oryginalnych wkręcanych(z możliwością przykręcenia dywanika taka plastikową niby śrubka) na takie oryginalne stopery kołki bez możliwości przykręcenia dywaników? i czy to możliwe że stopery te w oryginale mają różny rozstaw? miałem wcześniej kombi b5 96 rok i miałem te kołki bez wkrętów i miały szerszy rozstaw od tego audi w sedanie 97 rok które mam teraz (przełożyłem wycieraczki po prostu) mam nadzieje że ktoś mnie zrozumie z tego co tu napisałem
-
regeneracja lamp(polerka klosza i ew. wymiana soczwki) warszawa + pytanie o zderzak
no pisałem do nich i maja drogo w porownaniu z konkurencja bo 120 szt za polerke a w innych zakladach za tyle komplet oferują... a jak z polerką w multiglasie? jakościowo...
-
regeneracja lamp(polerka klosza i ew. wymiana soczwki) warszawa + pytanie o zderzak
Witajcie, korzystaliście może z usług takiego serwisu który regeneruje lampy? chcę odświeżyć poliftowe lampy zespolone valeo, klosz ma trochę rysek, odprysków, niegłebokich, co do stanu soczewki to nie potrafię określić ponieważ nie znam się na tym za bardzo... wiecie może gdzie tanio i solidnie zregeneruje lampy w warszawie i okolicach? Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam i Mam jeszcze pytanie dodatkowe: Czy zderzak z anglika podejdzie do europejskiej wersji audi? np zderzak z s4?
-
Spotkania na drodze
dzisiaj około 9 na drodzę kołbiel-warszawa jasne(chyba białę) b5 ze zderzakiem s4 lub s4 wyłoniło się z mgły
-
[ALL B5] Rozłączenie tylnich halogenów z przednimi w lampach Bosch
tak, zrobiłem to u siebie wczoraj śmiga
-
Transponder do licznika
Witajcie, jaki transponder muszę kupić do a4 po pierwszym lifcie z takim licznikiem? z tego co wyczytałem na forum to immo jest w liczniku http://allegro.pl/transponder-megamos-crypto-48-id48-i4791308759.html ten będzie dobry?