Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż rejestracji na magnesy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, próbował z was ktoś takiego czegoś by tablice rejestracyjną zamontować na mocne magnesy np neodymowe... ilość ok 8 pewnie by wchodziła w grę, jak myślicie czy takie magnesy utrzymały by rejestracje?(chodzi mi o konstrukcje tego typu schematycznie przekrój: Rejestracja - magnes - magnes - zderzak, lecz magnes mógłby być od wewnątrz zderzaka też, chodzi o praktyczny demontaż rejestracji i nie dziurawienie zderzaka wkrętami lub nie oklejanie go taśmą dwustronną) co myślicie o tym pomyśle? :)

Opublikowano

Niby dobry pomysł, ale pomyśl realnie człowiek Chu.... podchodzi i bez problemu ściąga Ci blat. W najgorszym przypadku bieganina na komendzie.

Ja jestem przekonania że wkręty, tylko wkręty :)

Opublikowano

Po pierwsze to czemu to miałoby służyć a dwa to tablice są wykonane z aluminimum (żaden magnes nie łapie)

Opublikowano
  • Autor

ja nie powiedziałem że tablica musi łapać magnes, lecz magnes mógłby być "wklejony" w tablice na stałe :) właśnie myślałem nad tym że zapewne trafił by się ktoś taki kto by zauważył taki montaż i sobie rejestracje zaje*au...

Opublikowano

najpewniejsze to nity,wkręty to da się jeszcze odkręcić :grin:

Opublikowano

Ale jak ją założy na nitach to sam jej nie zdejmie a chyba o to mu chodzi...

Chyba że przykleił byś jakiś płaski magnes na większej części tablicy, ale czy to będzie trzymać, wątpię, szczególnie jak dasz magnesy pod zderzakiem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a gdyby na drodze była większa dziura i troche by autem wstrząsneło? to spadnie odrazu.. też sie zastanawiałem nad różnymi rozwiązaniami do zderzaka gładkiego, ale jakoś żaden dobry pomysł mi nie przychodzi..

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie ma to jak dobra taśma dwustronna, ładnie oczyścić / odtłuścić - jak ktoś będzie chciał podyebać tablice to się rozczaruje bo mocno trzyma, nie ma jak dobrze chwycić żeby oderwać, a jak już będzie się odrywać to tablica zaraz się zegnie i nie koniecznie może się nadać do ponownego użytku :banan:

Edytowane przez eRniś

Opublikowano

Tylko że to też kłopotliwe bo za każdym razem gdyby chciał zdjąć tablicę na zloty, spoty czy cokolwiek to trzeba się męczyć z odklejaniem tego, oczyszczaniem, ciekawe też czy lakier w końcu nie odlezie razem z taśmą, Potem znów naklejanie. Rozwiązanie z magnesami było by znowuż bardzo wygodne.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

pomysł i idea przednia ale to fakt z łajzami moment i po blachach a latania za nowymi pół dnia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.