Treść opublikowana przez pandamix
-
Intercooler centralny B6
a jak sytuacja wyglada w b7?musze coś dołożyć w bke i nie wiem na co się zdecydować
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Hej, czy jest w stanie ktoś mi dobrać sprężyny 1be pod 2.5 v6 quattro sedan? Obecnie mam 1ba i planuje zmienić na 1be i nie wiem jakie kategorie wagowe wziąść
-
AKE nie odpala jak stoi przodem pod górkę
spróbuje tak zrobić ale czy to możliwe że auto pomimo zapowietrzonego układu jak stoi na prostym to odpala normalnie i jeździ?
-
AKE nie odpala jak stoi przodem pod górkę
Witam mam następujący problem,jak auto postoi przodem pod górkę całą noc to rano nie odpala,odpala dopiero po aplikacji plaka...Wszystkie przewody wzrokowo mam posprawdzane i nigdzie nie ma wycieków,wcześniej miałem na górze filtra luźną śrubkę (chyba od odpowietrzania) i delikatnie paliwo sączyło się przy pompie na stalowych przewodów więc podkręcałem śruby więc jest okey,pompka w zbiorniku zmieniona i pracuje,VCDS nie pokazuje żadnych błędów. Dodam że po takim nocnym postoju jak próbuje odpowietrzyć układ to w wężu zasilającym nie jestem w stanie pozbyć się całkowicie powietrza Proszę o pomoc i jakieś sugestie bo te nie odpalanie doprowadzi mnie do nerwicy,mam tyle dobrze że nie mieszkam w górach
-
Opony w Quattro
Sprzeczacie się o mm bieżnika a co z ciśnieniem w kołach?
-
Jakość szyb w A4 B6 czy ktoś próbował wybić?
tylną wybijałem siekierą obuchem stojąc na dachu jak mi odbiło to się przestraszyłem,za drugim czy trzecim razem udało się nie pytajcie po co i na co
-
proszę o pomoc w diagnozie 1.9 avf po programie
Dzięki śliczne Maciej,sporo mi to rozjaśniło,program robił niby fachowiec także wszystkiego można się spodziewać
-
proszę o pomoc w diagnozie 1.9 avf po programie
Witam,proszę was o sprawdzenia loga,samochód łapie błąd 17965-charge pressure control p1557-35-00- positive deviation ,czy po tym logu można stwierdzić czy to łopatki czy n75? http://vaglog.com/log-011_6E0kIR.html
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
orginał felga z Audi A6 Allroad 17"x7,5" ET25 z opona 235/45,jak coś to szukam kapsli do nich albo chociaż numerów
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
czy felga 17" x7,5" ET25 siądzie dobrze na zawieszeniu 1BA? ma ktoś jakąś fotkę?
-
Demontaż listwy nad ESP
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/297087-listwy-dekory-led/page-1
-
[Komarówka Podlaska]zbieżność,kąty zawieszenie
Witam jeśli ktoś ma jakieś problemy z zawieszeniem to polecam Pana Mirosława Olszewskiego ul.Wiskowska 2 Komarówka Podlaska,ustawia zbieżność i kąty i diagnozuje,naprawia zawieszenie nie tylko w Audi,a osobiście jeżdżę do niego wszystkimi autami w rodzinie oprócz tego dużo moich znajomych
-
S7 EDGE a "szkło" , przestroga
kup 3mk i się nie zawiedziesz przerobiłem różne firmy,różne szkła bo i różne telefony i z tą firmą nie ma problemów i mogę śmiało polecić
-
Wkrętarka Hitachi, który model wybrać ?
nie chciało mi się dyskutować więc dlatego nic nie odpisywałem,Dzięki Daro za wsparcie
-
Wkrętarka Hitachi, który model wybrać ?
miałem różne wkrętarki i od siebie mogę polecić milwaukee
-
Zakup piły spalinowej.
w tej chwili Stihl to w chinę poszedł,mam kolegą co pracuje w ZUL-u i mówi że oni przestawiają się na Husqe ze ze względu że jeszcze ta firma trzyma poziom,ja mam różne stihl-e od małego do dużego,kilka chińczyków nac i polskich pił i jak bym nie chciał wydawać pieniędzy a miał ciąć sobie drzewo np do kominka to kupił bym jeszcze raz nac-a w jednym z nich mam założoną prowadnicę od stihla króciutka i oprócz tego że sporo pali i trzeba mieć krzepę do tej piły to nie ma co jej zarzucić
-
Polecane opony zimowe
ja mam taki rozmiar zalecany przez producenta,u mnie w mieście kupiłem je po 300zł za sztukę
-
Polecane opony zimowe
zdecydowałem się według poprzednich rad na Nokian WR A4 205/55,opony mam już na aucie na stalowych felgach wyważyły się ładnie po 10 gram max,opony przecinają wodę bez problemu,są dość głośne i mogę je porównać do letnich 235/45 pod względem głośności może minimalnie jest ciszej,czekam teraz na śnieg żeby sprawdzić napędy i zobaczyć jak auto będzie się zachowywało,na razie jest okey w zakrętach nie ucieka auto
-
Osoba posiadająca klucze Magnusson Castorama
Neo też ma bardzo długą gwarancję,ja kiedyś nabrałem się na wieczystą gwarancję na początku jak firma Coval weszła na rynek,już bym wołał szczerą na 3 lata niż na wieki byle jaką
-
Czy quattro da rade ?
nawet ośką przejedziesz na łysych oponach jak pędu złapiesz
-
Polecane opony zimowe
a rozważał ktoś z was montaż z przodu kierunkowych np D4 a na tył A4 asymetrycznych?gdzieś na nowych samochodach widziałem chyba takie rozwiązanie?
-
Polecane opony zimowe
Krumak dlaczego radzisz wziąć a4 ?lepiej będą się zachowywały przy quattro?
-
Polecane opony zimowe
Przymierzam się do zakupu Nokianów D4 jeździłem autem na tych oponach w zimę i w różnych warunkach i wiem że nie mają sobie równych,chyba że Nokian hakkapeliitta ale u nas prawo nie pozwala na legalną jazdę na tych oponach,kiedyś dałem się nabrać na Conti 830 te opony nie zaskoczyły mnie właściwościami Czy ma ktoś jakiegoś sprawdzonego dostawcę opon albo ktoś ma jakąś hurtownię?
-
czy dwu mas już się kończy?
http://pro-choice.pl/
-
zakup nawigacji do 250zl
te same możliwości daje mi Vordon co twój Goclever