Treść opublikowana przez pandamix
-
Prośba o ocenę plecionki
dla ogarniętego spawacza nie ma problemu wspawać plecionkę a i koszt niższy niż kupowanie całego zamiennika,a kata można wybić,zawsze jeszcze możesz kupić pustego kata z ładna plecionką i też pojeździsz i będziesz miał ori spawy
-
Spotkania na drodze
b6 na gwincie i z tyłu klapa hamerykańśka i felgi od bmw lansujące się dzisiaj pod galerią olimp w lublinie,oblukałem dokładnie auto,piękna sztuka
-
zmiana wydechu z 1.9 na 2.5
okey dzięki więc potwierdziłeś mi wystarczająco,a te 10cm to gdzie?może różnica sedan\avant
-
zmiana wydechu z 1.9 na 2.5
ja chce końcowy wybebeszyć od 2.5 i dać co by turbo lżej miało,chce wzmocnić świst turbawki
-
Mann czy knecht
jeden i drugi swoją rolą będzie spełniał dobrze,montowałem różnych marek i nie widzę różnicy
-
masło w zbiorniczku wyrównawczym
może parownik coś paskudzi,kiedy robiłeś przegląd LPG?
-
bardzo pilne silnik afn z przedlifta do polifta AFN
jak najbardziej tak,może detalami będzie się różnił bo jak dobrze pamiętam to polifcie było już inne chyba oznaczenie
-
chiptuning 1z
tylko koni coś tu mało:)
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
a nie lepiej na szybko obciąć rurkę od Egr a otwór zaspawać?ja dałem tą blachę od rurki a dziurę zaślepiłem blaszką i spełnia swoje zadanie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
czy ma ktoś jakiegoś sprawdzonego sprzedawce wahaczy na allegro?a może mamy kogoś na forum kto oferuje te wahacze?
-
Gwint V-Maxx z reg. twardości czy Weitec GT-K ?
patrząc po zwojach sprężyn to vmax będzie twardszy,nie słyszałem o tej marce,niech mnie ktoś oświeci
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
za ten czas co poświecicie na porządne płukanie to można deskę ściągnąć i nagrzewnice wymienić
-
Avf a4 b6 wykres do oceny
seria sprzęgło powinno wytrzymać i ogarnąć nieco więcej,przed programem to ja bym zaczął od sprzęgła jak na ori setupie już się odzywało,ale twój świat twoje rybki,zmień sprzęgło,później już tylko wtryski i turbo i więcej do codziennej jazdy nie trzeba
-
Avf a4 b6 wykres do oceny
ładny momencik,już wiem dlaczego nie opłaca się modzić silników na zwykłej pompie...
-
[a4b5 FL] 2.5TDI sprężyny i amortyzator z b6 pasują do b5FL
nie wejdzie,na upartego się da ale to zależy ile chcesz grzebać
-
Spotkania na drodze
Napotkane na weselu:) pozdrawiam,myślałem że kobieta mnie zje,jak można 1,5 godziny na weselu przegadać o samochodach
-
Kolektor wydechowy AWX Tdi B6 pasuje do B5?
od awx pasuje idealnie,nie wiem czy jest różnica w uszczelkach,ja u siebie w ahu miałem jedną pod cały kolektor a w awx-e są pojedyncze pod każdy gar oddzielnie,ale założyłem ori od ahu,raczej nie robi to różnicy
-
Rura od "Gruchota"a metalowa osłona przegubu
a co to "gruchot"?pokaż zdjęcie jak to wygląda pod spodem,ja nic z tego nie rozumie...
-
wymiana banana , numery śrub
śruba N90625902 i nakrętka N10106402 M12X1,5X120X80,M12X1,5X100 nakrętka na sworzeń 4D0407644A M12X1,5
-
co wsadzić do AHU
upychaj turbo od awx i się nie zastanawiaj a przynajmniej od afn,koszty nie są wcale takie duże,ja u siebie jeżdżę na awx-owym i nawet nie ma co porównywać co do serii
-
wyglad wydechu
Myślę że taki jak w podpisie http://www.directupload.net/file/d/3723/6igufn5q_pdf.html
-
zmiana wydechu z 1.9 na 2.5
chodzi mi o to że po modach zauważyłem że średnica wydechu od ahu jest mniejsza od rury prowadzącej od turbo,i dlatego chce nie ograniczać silnika spalinami i włożyć tłumiki od 2.5,widzę że dopóki nie założę sam to nikt mi nie da konkretnej odpowiedzi
-
zmiana wydechu z 1.9 na 2.5
Witam czy tłumiki od 2.5 pasuje przez przeróbek do 1.9?
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
było mycie,glinkowanie,mycie i uc megsa i lakier doprowadziłem wmiarę,choć miejscami jeszcze widać tęcze
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
i mnie też do dotknęło,maska dach,błotniki szyba wszędzie tam gdzie płyn pociekł...masakra,jak tylko będę miał chwile czasu to będę próbował usunąć to glinką...