Treść opublikowana przez pandamix
-
Co zwiedzić nad polskim morzem ?
czy z Warszawy bez problemu dolecą autostradą do samego gdańska?czy ktoś może mi polecić jakiś nocleg sprawdzony w okolicach gdańska?
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
czy ktoś mógłby dać mi namiary na redukcje albo chociaż podać wymiary i zrobić rysunek najlepiej techniczny żebym mógł dać dla tokarza który by mi to dorobił
-
Motor 125-tka jaki wybrać
nie pierdzi jak skuter,jak zdejmiesz końcowy tłumik chodzi całkiem ładnie,moja po pełnym odblokowaniu niby osiąga 28KM,wolałbym teraz zakupić dt bo lepiej idzie na koło
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
dałem przykład:decayed:spoko ja na wodzie nie jeżdżę,mam płyn
-
Motor 125-tka jaki wybrać
ja mam Tdr-kę tą starszą jeszcze często jeźdzę krosem Dt-125 dodam że to te same silniki i motory zrywne jak na swoje pojemności i bardzo wytrzymałe,
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
tak r5 benzyna oznaczenie kodowe ng,jako że pochodzę ze wsi to doskonale wiem że wszystkie ciągniki które mają po kilka dobrych lat zalewane są wodą i nic się w nich nie dzieje,fakt faktem martwiłbym się jedynie o korozje
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
latałem 2.3 na wodzie i jakoś mi nic nie gotowało...
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
ludzie leją wodę i jeżdżą a wy przeżywacie,aby nie zamarzł a jaki kolor i czy d90 czy g50 to bez różnicy
-
Motor dla 60 latka
nie za szybkie to jak dla 60latka?skuter mu kup
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
źle mnie zrozumiałeś,chodziło mi o potencjalnego szaraka a nie o niego,on może i umie jeździć ale na drodze nie jesteśmy sami
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
on tylko udowadnia i pokazuje że u nas w kraju leżącego tylko się kopie czyli szarą myszkę,a kto ma kasę ma wszystko,robi się tak samo jak na Ukrainie jak jeździłem kilka lat temu tam to tam było normalne że mnie kontrolowali za byle co a podczas kontroli mijał mnie raz motorem człowiek szlaczkiem bez kasku jakimś składakiem bez rejestracji a ich policja na to że to ich człowiek i koniec gadki było,liczą się tylko pieniądze
-
Twardy zawias nie na moje miasto A4 B6
ja na twoim miejscu pchał bym wszystko od 1be,kumpel teraz kupił b6 na ori 1be i jest nisko i nie zahacza niczym (w przeciwieństwie do mnie na weitec -40)i się jeździ komfortowo naprawdę
-
Twardy zawias nie na moje miasto A4 B6
za wysokość odpowiada sprężyna a wysokość na amortyzatorze możesz zmienić jedynie zmieniając talerzyk pod sprężynę toż w Siedlcach ładne drogi są i w okolicy:wink:
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj na spółdzielczości pracy w lublinie czarny sedan z klubową wlepką, migałem długimi nie wiem czy kierownik zareagował
-
Jaki wentylator chłodnicy klimatyzacji kupić do A4 B5?
dodam że silnik jest rozbieralny i wystarczy szczotki zazwyczaj wymienić za parę groszy,ja nówkę kupiłem za 134zł w hurtowni:wink:
-
Poliuretany przód.
z tego co wiem to raczej ciężko jest zniszczyć poliuretan,raczej wieczne:wink: podejrzewam że trzeba będzie wyprasować stare i zaprasować nowe
-
Jaki wentylator chłodnicy klimatyzacji kupić do A4 B5?
okrągła
-
Poliuretany przód.
na pewno będzie sztywniej a przemyślałem temat co sworznie na takie tuleje?
-
Jaki wentylator chłodnicy klimatyzacji kupić do A4 B5?
od 95 roku okrągła,jedynie ostatni wypust polifta miał inną
-
jaki antywirus dla windows 8.1 ?
a comodo?
-
Nakrętka wpadła do kanału olejowego
przerabiałem to w audi 90 i też m6 ostatnia z kilku mi wpadla już nawet nie pamiętam co robiłem,bez zdjęcia miski nie dało rady wyciągnąć,przechylałem samochód i przelewałem silnik olejem,próbowałem grzebać magnesem przez korek spustowy i po długiej walce dałem sobie spokój
-
Przyiemniane szyb okolice Lubartowa ?
https://www.facebook.com/pages/Fol-Auto-Bud-Przyciemnianie-szyb-w-samochodach-i-budynkach/488780461132085?fref=ts namiary na firmę,z Lubartowa będziesz miał rzut kamieniem,30km a zrobione na pewno będzie dobrze i pewnie,jak byś nie miał fb to firma nazywa się Fol-Auto-Bud
-
Spotkania na drodze
to jakiś fotomontaż?już bym wolał byle jaką serie
-
wyjazd w bieszczady
witam wybieram się w Bieszczady na weekend i mam pytanie czy ktoś z was zna jakaś pewna trasę i wie co najlepiej zwiedzić i gdzie zarezerować nocleg?będę miał na zwiedzanie 3 dni i chciałbym jak najwięcej zobaczyć,chce poruszać się jak najwięcej autem ale i na jakaś wędrówkę chętnie wyrusze
-
Spotkania na drodze
nie wiem czyje to auto,może ktoś kojarzy,przewija mi się po lublinie i nie mogę dopatrzeć właściciela a dowiedział bym się szczegółów o aucie,ciekawi mnie tylko czy właściciel jest w klubie