-
Dziwny efekt po wymiane żarników na nowe
Panowie, więc źródłem problemu okazał się źle zamontowany zarnik w lampie o 1cm obrotu. W razie czego to drucik od zarnika musi byc skierowany w dół, a wycięcie w zarniku (ząbek) skierowany do góry. Efekt po wsadzeniu nowych SUPER. Pozdrawiam i dzięki za pomoc i sugestie.
-
Dziwny efekt po wymiane żarników na nowe
No wlasnie jutro spróbuję zamontowac lewy zarnik jeszcze raz. Podobno na zarniku i lampie jest jakies wycięcie a ja patrzylem tylko ns to jsk ma byc drucik. Poza tym montowalem zarnik wpiety do kabla i dopiero zaciskalem, moze to nie tak?! Jutro podzialam i dam znać
-
Dziwny efekt po wymiane żarników na nowe
Na starych nie bylo tego V...
-
Dziwny efekt po wymiane żarników na nowe
Poziomy są ok, mialem przeglad miesiac temu a od wymiany żarników nic by sie nie rozregulowalo. Chodzi mi o to V ktore widać na obydwu zdjeciach od strony kierowcy... Wymieniał ktoś zarniki?
-
Dziwny efekt po wymiane żarników na nowe
Witam. Od 9 lat jak mam auto nigdy nie wymienialem zarnikow. kupilem na amazon Osram Cool Blue Intense i dzisiaj zamontowalem. druciki do dolu tak, jak były. Efekt jest jak dla mnie dziwny, spojrzcie na foto. Po stronie kierowcy jest jakas dziw a poswiata soczewki i pole ktore nie jest oswietlone. Co sądzicie?
-
Czujnik wkręcany w chłodnicę wody A4 b5 AFN-ETKA NIE MA?!
Panowie siedzę od godziny w etce i nie widzę gdzie można znaleść chłodnicę. Mam walniętą uszczelkę pod czujnikiem który jest wkręcany w chłodnicę-pomóżcie bo leje się około litra dziennie... Jaki to czujnik ew który to schemat w etce online? Lub numer uszczelki (oringu?) pod tym czujnikiem
-
Wymiana przednich tarcz i klocków co rok-WTF?!
Sorry za głupie pytanie ale...jak? Wiem, że jedno łożysko jest zrypane bo podczas skręcania w prawo jest dźwięk obcierania (zweryfikowane)- nie wiem czy ma coś jedno do drugiego.
-
Wymiana przednich tarcz i klocków co rok-WTF?!
Witam, Panowie w zeszłym roku (po roku) wymieniłem tarcze po tym jak na trasie raz zahamowałem z około 180 do 100-pogibało je. W zeszłym roku wrzuciłem zestaw ATE na przód, i w tym roku w lato zaczęło się ponowne bicie-w zacisku wymieniany tłoczek, gumki, prowadnice, sprężynki...wszystko. Co może być przyczyną? Też tak macie, że jedno hamowanie i może być wszystko do wymiany? Coś jest nie tak... BTW kupię jarzma na 312mm skoro już muszę robić heble od nowa.
-
Mój prawie 6 letni problem-turbo w awaryjnym, zimowe braki mocy itd..
Byłem dzisiaj u kolegi edc-tuning.pl któremu serdecznie dziękuję za diagnozę. Okazało się że turbina była niezbyt dobrze wyczyszczona, w przyszłym tygodniu jadę robić z nią porządek. Mam tylko zagwozdkę:czy "odślepić" egr czy nie? Pozdrawiam Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Mój prawie 6 letni problem-turbo w awaryjnym, zimowe braki mocy itd..
W sobotę jadę na diagnostykę to zobaczymy. Przewody wymieniałem, aczkolwiek ten odchodzący od zaworu do gruszki jest dziwnie naprężony, ale nie złamany. Gruszka cała. Jak zobaczyć czy wtryski leją? N75 i przepływka podmieniana-nie było różnicy.
-
Mój prawie 6 letni problem-turbo w awaryjnym, zimowe braki mocy itd..
Jestem posiadaczem auta od 6 lat. W skrócie napiszę moją walkę z notlaufem. Pierwszy tryb awaryjny po około roku użytkowania, wyczyszczone kierownice (kolega z forum TOSIK), później około roku spokój. Znowu problemy więc wywaliłem katalizator no i auto baardzo odetchnęło-nie musiałem nic czyścić (samo się zrobiło?!). Później był czips na 143KM i 320NM (kolega z forum EDC TUNING). Zauważyłem że, w lato wystarczy pojechać na trasę i przy ok. 160-180 km/h przejechać dosłownie minutę-miałem spokój na długo. W zimę nie było tak kolorowo bo efekt działał, ale na jakiś tydzień (250km)-why? Robiłem już logi dynamiczne, statyczne i wszystko co się dało. Zawsze werdykt był:zapieczone kierownice. Bardzo często rano po wyjechaniu z domu, auto zaczynało gwizdać dopiero po jakichś 2 kilometrach-wcześniej bardzo słabe reakcje na gaz (tak wiem, zimny silnik). Zatkałem EGR, turbina zaczęła stawać od razu aale...w trasie nie da się przekroczyć 140-przechodzi w tryb awaryjny. Autem jeżdżę codziennie do pracy tj.17km (połowa to stanie w korku) i z powrotem. Raz, dwa razy do roku dalsza trasa, czasami w wakację do kolegi na działkę. Kolega ma takie samo cudo z 1999r, jeździ nim jego kobieta czyli nie używa gazu, auto użytkuje tylko w mieście i nigdy nie miał takich problemów (auto ma dłużej ode mnie). Pytanie brzmi-co z tym fantem zrobić? Kolega w audi a3 z tym samym AFN silnikiem i problemem, wymienił turbo na ORI Garreta, i po pół roku miał to samo. Dzisiaj wymieniłem czujnik temperatury który mi padł dwa dni temu, ale coś mi świta, że kiedyś był jakiś błąd w VAGU z nim związany... Wymienić turbo? Wyczyścić IC? Odszczelnić EGR? Zła mieszanka? Zły kąt wtrysku? Nieszczelna rura? HELP BO JUŻ ZGŁUPIAŁEM! Dwa tygodnie temu zostałem ojcem, muszę mieć sprawne auto, a nie mam też czasu na niepotrzebne zabawy z autem. Jeżeli jest jakiś magik z Warszawy to chętnie skorzystam. Będę bardzo wdzięczny osobie która to przeczyta i mi pomoże!
-
Rejestrator Trasy
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/321332-rejestrator-g1wh-novatek-96650-aptina-199zl/
-
Jak te felgi z B6 będą wyglądały na B5?
Tez jestem pozytywnie zaskoczony i zadowolony. Na B6 wyglądają kiepawo. Pozdrawiam! Wyslane z asus zenfone 5 juzing tapatalk
-
Jak te felgi z B6 będą wyglądały na B5?
No i tak to wygląda :-) Wyslane z asus zenfone 5 juzing tapatalk
-
Jak te felgi z B6 będą wyglądały na B5?
No tak, ale moim zdaniem za 650 z oponami w dobrym stanie to chyba okazja nie? No i moje aktualne 15 tez nie grzeszą pięknością..