-
Chińskie radio na ANDROIDZIE (rsne)
Kupiłem radio z androidem i mam mały problem, dokupiłem dekder can i radio działa, ale do zasilania mam dwa przewody w radiu jeden idzie do pinu do podświetlenia klawiszy i ok wszystko działa po włączeniu świateł radio ma podświetlenie, drugi przewód wpinam w pin po stacyjce i działa lecz podświetlenie klawiszy świeci się cały czas nawet jak światła nie są włączone, co z tym można zrobić by podświetlenie było tylko po włączeniu świateł
-
Zgasio obserwuje zawartość robert16zgas
-
który gwint lepszy ?
Pierwsze pytanie czy te gwinty podejdą do sedana ? jest jakaś róźnica między quattro a ośka ? Drugie pytanie to który z tych gwintów lepszy ? https://www.olx.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-gwint-regulowane-audi-a4-b6-b7-oska-i-quattro-CID5-IDkcphE.html https://www.olx.pl/oferta/zawieszenie-sportowe-gwint-audi-a4-b6-b7-8e-v-maxx-igla-rok-2015-CID5-IDk8hUQ.html https://www.olx.pl/oferta/zawieszenie-audi-a4-CID5-IDkuXA6.html#cd02c5ed6d
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
Koledy jaki macie odstęp między górą dokładki a łączeniem zderzaków ? Jeśli możecie dajcie zdjęcia od spodu jak to wygląda
-
Błąd otwartych drzwi po zgaszeniu świateł
Ale dziwi mnie że po wyłączeniu świateł pokazuje że drzwi otwerte, a tak jest wszystko ok A może moduł komfortu dostał wilgoci i coś wariuje ? Przy zamykaniu auta z pilota nie migają awaryjne, a przy otwieraniu migają
-
Błąd otwartych drzwi po zgaszeniu świateł
Jedne tylko, tylne prawe, a co może być z nim nie tak ?
-
Błąd otwartych drzwi po zgaszeniu świateł
Witam panowie moja elektryka coś zaczeła szaleć, mianowicie po wyłączeniu świateł na fisie pokazuje błąd otwarych drzwi, gdzie może być problem ?
-
Woj. Lubelskie dobry tuner i mechanik
Gdzie w wol. Lubelskim zmienie turbo, wstwie fmic i napisze program ? A4 b6 1.9tdi awx
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
Kodowanie jest w takie samo jak w rns-e ?
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
Narazie nie mam czym zakodować, ale to sie koduje jak bose ? Podeślesz link z kodowaniem radia bo nie moge znaleźć
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
hmm kodowanie masz racje może tu jest problem, przelotkę sprawdzę miernikiem czy przejście jest Więc tak wszystkie przelotki i przewody sprawne, kostkę z wyjściem na czincze mam podłączoną pod piny zaznaczone czarnym kółkiem na zdjęciu gra tylko LR z RR zero odzewu przepiąć jakieś piny ?
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
tak mam podłączone http://www.tinypic.pl/7n6s4xmf9rta igreki są użyte, sub zmostkowany
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
czyli co nie da się go podpiąć tak jak ja chce ?
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
http://www.audiosklep.pl/blow-adrenaline-tl-x407-1000w-p-1467.html taki mam wzmacniacz
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
Mam ori radio rns-D z dwoma or głośnikami z przodu, dołożyłem dwa głośniki w tylne drzwi ( nie ori ) i sub jbl w bagażnik, tył i sub mają być napędzane 4 kanałowym wzmacniaczem, Do radia kupiłem kostkę z wyjsciami RCA (czincze) podpiełem pod wzmacniacz, głośniki i sub tez pod wzmacniacz robie próbę a tu grają tylko same głośniki, ew zamienie czincze to gra sub a głśniki nie, w czym może być problem ? Jak sprawdzić czy z tej kostki z radia wychodzi sygnał na czincze ?
-
modyfikacje wydechu w TDI prosze o filmiki
Witam posiadacie w swoich TDi-kach jakieś zmienione wydechy np 3", 2,75" przepustnice, pełne przeloty, przymierzam się do wymiany i chciał bym posłuchaC jak to brzmi a nic konkretnego nie mogę znaleźć w necie, więc jeśli macie coś modyfikowane to prosił bym o jakiś opis i krótki filmik
robert16zgas
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta