Jump to content

tomeeex1

Pasjonat
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About tomeeex1

Informacje

 • First name
  Tomek
 • Location
  Polska

Car

 • Car model
  A4 B7
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2005
 • Engine
  2.0 TDI
 • Engine code
  BLB
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  ON

Recent Profile Visitors

181 profile views
 1. Witam, czy jeśli wymienię radio CONCERT 2 na RSNE to będzie problem z tylnymi głośnikami? Tzn chodzi mi o problem, który występuje zawsze gdy chcemy podłączyć nieoryginalne radio. Problem cicho grających tylnych głośników lub całkowicie milczących. Znajomy w samochodzie przerzucił się z CONCERT 2 na dedykowanego androida. Bardzo fajna sprawa, bo ma wiele funkcji, ale jakość muzyki jest dużo gorsza. Dlatego myślę na RNSE, które może by lepiej grało. Pozdrawiam
 2. Radio uruchomiło się gdy do kabla ACC dałem +12. Kable idą prawdopodobnie dobrze, każdy pin przylega to jakiegoś pinu. Na pierwszym zdjęciu w kostce na dole jest biały/szary kabelek z którego powinno iść prawdopodobnie +12 po stacyjce, bo właśnie tam od radia idzie kabel ACC. I właśnie gdy tam podłączyłem kabel z +12 radyjko ruszyło. Czyli problem jest, że nie ma +12 po stacyjce? Czemu go nie podaje? Coś się przepaliło czy coś nie pasuje? A co do anteny dołożyli mi coś takiego, wychodzi z niego kabel od zasilania więc domyślam się, że też musi być podłączone jakoś do +12 po stacyjce, żeby nie kradło prądu, nawet gdy wyłączone. Tak czy siak dzięki Mateo za wyczerpującą odpowiedź i liczę, że jakoś zinterpretujesz to co napisałem.
 3. no więc podsyłam fotki Na pierwszym kostki wychodzące z samochodu do radia (4). Na drugi kostki podłączone do gniazda wychodzącego z kabli od radia. Na trzecim jak to mniej więcej wygląda, a 4 to rozpiska wyjścia radia.
 4. Kostka z radia była dedykowana do mojego samochodu(a4 b7) nie wiem czy jest różnica czy to radio było 1 din czy 2 din, ale kostka z radia też jest dedykowana. Ma sloty na 3 kostki. Choć mam 4
 5. Podłączając tylko + i - z aku jest ta sama reakcja. Jakby brakowało mu czegoś do zareagowania. Już nie mam pomysłów jak ugryźć temat
 6. Witam. Otóż tak jak w temacie zakupiłem sobie takie radyjko. Jednak pierwsze radio jakie tam siedziało to CONCERT2, więc musiałem przerobić tunel i reszte. Po założeniu nowego radia i podłączeniu uruchomił się i działał. Jednak po jakimś czasie wyświetliła się infromacja o zamykaniu systemu i od tamtego momentu już nie chce się uruchomić. Dodam jeszcze, że uruchomił się gdy samochód był na zapłonie, bez niego nawet ten pierwszy raz się nie udał. Przy próbie resetu podświetlenie raz się mignie i to wszystko. Więc jakieś tam główne zasilanie do radia dochodzi. Coś tam czytałem, że może się wadzić z linią CAN, ale nie znam się i nie mam bladego pojęcia. Próbowałem odłączać akumulator, podłączać kabel wychodzący z kostki GMD(uziemienie), ale też brak reakcji. Już sam nie wiem jak ugryźć temat więc pisze tutaj. Może ktoś ogarnia temat i spróbuje pomoc, lub zna kogoś kto mi pomoże. Bo ja już jestem bezradny. Pozdrawiam. edit. Dołączam zdjęcie.
 7. Witam. Otóż ostatnio po zgaszeniu silnika i wyjęciu kluczyka ze stacyjki zauważyłem, ze wskazówki od poziomu paliwa i obrotomierza nie opadły. Po przekręceniu zapłonu wskazówki opadły, ale zeruje się czas i informacje na fisie - tak jakby nie miał napięcia z wyłączonym zapłonie. Towarzyszy temu jeszcze brak godziny i przebiegu po otwarciu drzwi, a z tego co pamiętam zawsze się godzina ukazywała. Zauważyłem jeszcze, że brakuje podświetlenia na przełączniku od świateł pozycyjnych i mijania. Podświtlenie od halogenów już działa. Czytałem, że to też może być od tego zależne. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym, ale po wyjęciu kluczyka lub po otworzeniu samochodu podświetla się klimatronik(???) i nie działają czujniki zapiętych pasów. Miałem już taką sytuację, ale po jakimś czasie się naprawiło, a teraz już nie mam siły do tego. Może ktoś miał taką sytuacje lub wie co może być grane? Z góry dziękuje za wszelką pomoc!
 8. tomeeex1

  LEDY PHILIPS

  Witam. Zakupiłem LEDY od philipsa Drl9, zamontowałem i połączyłem, ale nie wszystko. Został mi jeden kabel, który muszę połączyć(prawdopodobnie) z kablem od światła pozycyjnego. Lecz nie mam bladego pojęcia który to jest. Można liczyć na jakaś pomoc? Audi A4 b7 2005 Nikt nie ma pomysłu?
×
×
 • Create New...