Treść opublikowana przez robert16zgas
-
Chińskie radio na ANDROIDZIE (rsne)
Kupiłem radio z androidem i mam mały problem, dokupiłem dekder can i radio działa, ale do zasilania mam dwa przewody w radiu jeden idzie do pinu do podświetlenia klawiszy i ok wszystko działa po włączeniu świateł radio ma podświetlenie, drugi przewód wpinam w pin po stacyjce i działa lecz podświetlenie klawiszy świeci się cały czas nawet jak światła nie są włączone, co z tym można zrobić by podświetlenie było tylko po włączeniu świateł
-
który gwint lepszy ?
Pierwsze pytanie czy te gwinty podejdą do sedana ? jest jakaś róźnica między quattro a ośka ? Drugie pytanie to który z tych gwintów lepszy ? https://www.olx.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-gwint-regulowane-audi-a4-b6-b7-oska-i-quattro-CID5-IDkcphE.html https://www.olx.pl/oferta/zawieszenie-sportowe-gwint-audi-a4-b6-b7-8e-v-maxx-igla-rok-2015-CID5-IDk8hUQ.html https://www.olx.pl/oferta/zawieszenie-audi-a4-CID5-IDkuXA6.html#cd02c5ed6d
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
Koledy jaki macie odstęp między górą dokładki a łączeniem zderzaków ? Jeśli możecie dajcie zdjęcia od spodu jak to wygląda
-
Błąd otwartych drzwi po zgaszeniu świateł
Ale dziwi mnie że po wyłączeniu świateł pokazuje że drzwi otwerte, a tak jest wszystko ok A może moduł komfortu dostał wilgoci i coś wariuje ? Przy zamykaniu auta z pilota nie migają awaryjne, a przy otwieraniu migają
-
Błąd otwartych drzwi po zgaszeniu świateł
Jedne tylko, tylne prawe, a co może być z nim nie tak ?
-
Błąd otwartych drzwi po zgaszeniu świateł
Witam panowie moja elektryka coś zaczeła szaleć, mianowicie po wyłączeniu świateł na fisie pokazuje błąd otwarych drzwi, gdzie może być problem ?
-
Woj. Lubelskie dobry tuner i mechanik
Gdzie w wol. Lubelskim zmienie turbo, wstwie fmic i napisze program ? A4 b6 1.9tdi awx
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
Kodowanie jest w takie samo jak w rns-e ?
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
Narazie nie mam czym zakodować, ale to sie koduje jak bose ? Podeślesz link z kodowaniem radia bo nie moge znaleźć
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
hmm kodowanie masz racje może tu jest problem, przelotkę sprawdzę miernikiem czy przejście jest Więc tak wszystkie przelotki i przewody sprawne, kostkę z wyjściem na czincze mam podłączoną pod piny zaznaczone czarnym kółkiem na zdjęciu gra tylko LR z RR zero odzewu przepiąć jakieś piny ?
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
tak mam podłączone http://www.tinypic.pl/7n6s4xmf9rta igreki są użyte, sub zmostkowany
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
czyli co nie da się go podpiąć tak jak ja chce ?
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
http://www.audiosklep.pl/blow-adrenaline-tl-x407-1000w-p-1467.html taki mam wzmacniacz
-
Rns-d problemy z głśnikami i subem jbl
Mam ori radio rns-D z dwoma or głośnikami z przodu, dołożyłem dwa głośniki w tylne drzwi ( nie ori ) i sub jbl w bagażnik, tył i sub mają być napędzane 4 kanałowym wzmacniaczem, Do radia kupiłem kostkę z wyjsciami RCA (czincze) podpiełem pod wzmacniacz, głośniki i sub tez pod wzmacniacz robie próbę a tu grają tylko same głośniki, ew zamienie czincze to gra sub a głśniki nie, w czym może być problem ? Jak sprawdzić czy z tej kostki z radia wychodzi sygnał na czincze ?
-
modyfikacje wydechu w TDI prosze o filmiki
Witam posiadacie w swoich TDi-kach jakieś zmienione wydechy np 3", 2,75" przepustnice, pełne przeloty, przymierzam się do wymiany i chciał bym posłuchaC jak to brzmi a nic konkretnego nie mogę znaleźć w necie, więc jeśli macie coś modyfikowane to prosił bym o jakiś opis i krótki filmik
-
Jak dobrać dystanse do felg ?
Jak dobrać dystanse do felg ? Jak to zmierzyć ? Felgi ronal 18 wzór rs6 et 43
-
Bardzo Twardy górny wąż chłodnicy, a dolny zimny, wysoka temp pracy, POMOCY!
Mam to samo ktoś coś wie i podpowie ?
-
Jakie są skutki zapowietrzonego układu chłodniczego ?
Witam pytanie jak w temacie układ zapowietrzony,duże cisnienie, zauwarzyłem pęknięty zbiorniczek płynu chłodniczego,czuć brzydki zapach jak by coś sie topiło, auto nie ma siły 1.9tdi 131km
-
wzór rs6 c5 jakie parametry ori ?
a patrzeć na made in germany czy made in poland czy to już nie ma różnicy ?
-
łapie temperature
Tak włącza sie
-
łapie temperature
Panowie posiadam a4 b6 1.9tdi 131km ostatnio poleciałem sobie 160km/h tak 2-3km woda mi się zagotowała w czym może być problem ? Kpl rozrząd wymieniony na jesień wraz z termostatem, przewody od chłodnicy są twarde, a ze zbiorniczką płynu chłodniczego po odkręceniu jest duże ciśnienie, uszczelka pod głowicą dobra macie jakieś pomysły ?
-
Napięcie Akumulatora
U mnie wskazuje 0.22A czyli co za dużo czy w normie ?
-
Natężenie prądu 0.22A ?
Kupiłem nowy aku, narazie wszystko w porządku, Starego naładowałem miał 12.47v i spada, sam z siebie
-
Natężenie prądu 0.22A ?
Auto mam niecałe 2 lata poprzedni właściciel też miał koło 3lat Kupiłem nowy zobaczymy co bedzie sie dzialo
-
Natężenie prądu 0.22A ?
Tak na uśpionym aucie tylko dioda jakaś miga taki straszak Wczoraj odlaczyłem aku miał 12.07v podlaczylem żarówke 5w po 20 min spadło na 11.98 Dodam że samochod wariuje po rozładowaniu aku,brak swiateł kierunków, el szyb klakson awaryjne same sie włączają