Treść opublikowana przez robert16zgas
-
Natężenie prądu 0.22A ?
To czemu akumulator mi pada ? Czyli zwarcia nie ma ?
-
Natężenie prądu 0.22A ?
Mam problem ponieważ po 2 dniach akumulator pada, mierzyłem natężenie prądu przy zamkniętym samochodzie wyniosło 0.22A, Ostatnio robiłem podświetlenie led dekorów część podłączona pod el. szyby a część pod podśietlanie kratek nawiewu,
-
Podświetlane dekory, problemy
Mam tylko 2 el szyby i przednie dekory oraz tylne podlaczyłem pod podświetlanie guzików,i byl za duże obciążenie i przednie podłączyłem pod podświetlenie kratek a tył został pod el szyby
-
Podświetlane dekory, problemy
Ad 1 juz rozwiązałem
-
Listwy Dekory LED
Pany pomóżcie, mam podłączone przednie drzwi pod el szyby, dekory się swiecą, ale po podłączeniu tylnych dekory przednie przygasają ? Podpiełem sie pod 2 przewody ( kolorów nie pamiętam nw jest to jakieś znaczenie ? ) i z tych samych przewodów poprowadziłem na tył, dobrze to zrobiłem ?
-
Podświetlane dekory, problemy
Robie podświetlanie dekorów,podłączone wszystko pod el szyby przód i mam problem, 1. Gdy świecą przednie dekory i podłącze tylny przednie przygasają, dlaczego ? 2. Jest róznica pod które przewody sie podepne bo po lewej stronie jest z 6 przewodów a po prawej 3 3. Przez dzień rozładował mi akumulator ? Zwarcie ? Czy kiepski akumulator tylko zbiek okolicznosci
-
wzór rs6 c5 jakie parametry ori ?
Dzieki
-
wzór rs6 c5 jakie parametry ori ?
Witam chcę kupić felgi, mam pytanie mianowicie felg 18" wzór rs6 ( łopaty ), o jakim oznaczeniu kupię oryginalne ? oryginał świadczy o znaczku audi i napisie ronal wewnątrz felgi ?
-
Siłownia
Masa już jest, wypadało by trochę to zagęścić i poprawić definicję , ja bym już leciał powoli z bf w dół. Sam mam 170cm i waga 75,5 ale mniej bf czyli co teraz ćwiczyć mniejszymi ciężarami a większą ilością ? i co znaczy zagęścić i poprawić definicję ?
-
Siłownia
ogólnie jestem osobą pracującą fizycznie na budowie więc jestem w ciągłym ruchu
-
Siłownia
Pany waga 77 kg, wzrost 170cm zaczynam przygodę z domową siłownią posiadam atlas do ćwiczeń z wyciągiem dolnym i górnym, i hantle, wysyłam zdjęcie, podpowiedzcie mi na co ćwiczyć, masę rzeźbę siłę ? jakiś plan treningowy ?
-
Siłownia
o to dobra cena, nom z alkoholem koniec bo to się mija z celem, jakie posiłki polecasz jeść ? a jak z posiłkami przed i po treningu ? jakie odstępy czasowe ?
-
Siłownia
no właśnie tak też wyczytałem szkoda bo na atlasie lubię ćwiczyć
-
PIT-11 - Jak poprawnie rozliczyć
z 200 zł też trzeba się rozliczyć ?
-
Siłownia
Witam, kupiłem atlas i chciał bym trochę poćwiczyć, jak proponujecie ćwiczyć na masę ?
-
Woj Lubelskie na ilu metrach macie wodę w studni głebinowej ?
Witam pytanie tak jak w temacie na ilu metrach macie wodę w studniach głębiowych ? Najlepiej podajcie miejscowość i metry
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ok dzięki
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Pany mam pytanie, Na lato chce kupić jakieś 18" fele i do tego zawiezenie gwintowane np http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-b7-sedan-ap-i5865109304.html i powiedzmy po założeniu tego zestawu auto już siedzi niżej niż seryjne ? czy jest możliwość że można ustawić go jak seryjne zawieszenie ? a jak jest z tyłem przy komplecie 5 osób ? nie będzie nic obcierać ?
-
Otwarcie działalności, szukam pomocy
Czyli wychodzi jak zakładać firme to za swoje, nie ma na co liczyć ok dzięki koledzy mimo wszystko
-
Otwarcie działalności, szukam pomocy
Poczytałem trochę w necie z tym szrotem duża zachodu, a na auto handel mogę się starać o jakieś dopłaty czy raczej nic z tego ?
-
Otwarcie działalności, szukam pomocy
Witam Zastanawiam się nad otworzeniem działalności a mianowicie coś w stylu jakis szrot częściami, auto-handel, chciał bym wziąść dofinansowanie na rozkręcenie firmy. Miał ktoś jakąś styczność ? Ile dostaje się dofinansowania ?
-
Szukam plantatorów borówki amerykańskiej
ok dzięki
-
Szukam plantatorów borówki amerykańskiej
Witam czy cą tu jacyś plantatorzy borówki amerykańskiej ? jeśli tak proszę o odpowiedz nie ma nikogo ?
-
potrzebny matematyk do rozwiązania zadań
- potrzebny matematyk do rozwiązania zadań
ok już powoli ogarniam to, 3 zad zrobione - potrzebny matematyk do rozwiązania zadań