Treść opublikowana przez robert16zgas
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
fajna fura
-
Jakie proponujecie mody ?
podobają mi się wnętrza z nawigacją wbudowaną tylko nie wiem którą wybrać może doradzisz coś
-
Jakie proponujecie mody ?
zdj wnętrza dodam dokładniejsze
-
Jakie proponujecie mody ?
hehe zdj jeszcze jak auto było do sprzedania i z tąd ten plak
-
Jakie proponujecie mody ?
a co z wnętrzem ? chciał bym je jakoś ulepszyć i zastanawiam się nad nagłosnieniem bose
-
Jakie proponujecie mody ?
Audi a4 b6 1.9 TDI 2001 rok krótki wstęp niedawno przesiadłem się z b5 na b6 i chciał bym ją trochę ulepszyć aby przyciągałą wzrok na ulicach czekam na wasze propozycje modów wyposażenie : 6 poduszki powietrzne 2 el szyby klimatronic 2 strefowy el lusterka esp tempomat bardzo fajne rozwiązanie centralny zamek z pilotem otwieranie i zamykanie szyb z pilota komputer pokładowy hak halogeny Oto kilka fotek Co proponujecie ? podobają mi sie dwururki z tyłu tak jak w 1.8T, 2.5tdi, 3.0 dało by się coś takiego zrobić w 1.9tdi ?
-
problem z elektryczną szybą. Pomocy
Aha no dzięki za pomoc, w weekend będę miał czas to zobaczę
-
problem z elektryczną szybą. Pomocy
witam mam problem ponieważ w mojej audi mam dwie elektryczne szyby i gdy opuszczę od pasażera i chcę ją podnieść do trochę się podniesie i zaraz opada i podświetlany klawisz gaśnie przy podnoszeniu, z czym może być problem, proszę o pomoc
-
podświetlane klamki wewnątrz auta. Jakieś pomysły ?
Witam ma ktoś jakiś pomysł jak zrobić podświetlane klamki wewnątrz auta ? jakie dać żarówki lub diody ? z kąd podprowadzić napięcie ? Z góry dziękuje
-
boczki tylnych drzwi z avant do sedana ?
ok wielkie dzięki
-
Przyciemnienie szyb w okolicach Lubartowa ?
Witam czy ktoś się orientuje gdzie można przyciemnić szyby w okolicach Lubartowa w audi a4 b5 sedan ?
-
Przyiemniane szyb okolice Lubartowa ?
Może ktoś cię orientuje gdzie można przyciemnić szyby w okolicach Lubartowa ? i mniej więcej jakie ceny ? chodzi mi o cały tył szyb
-
boczki tylnych drzwi z avant do sedana ?
Mam pytanie, zastanawiam się nad zmianą boczków tylnych drzwi w moim audi a4 b5 95rok, sedan, na te z audi avant, chodzi mi głownie aby, maiły miejsce na głośniki, Może ktoś już robił coś takiego ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Postanowiłem dołączyć do tego kluby gdyż zakupiłem ładną audi a4 b5 z mniej fajnym silnikiem 1.6 . Auto jest z końca 95 roku. Jak narazie sprawuje się dobrze oby tak dalej