Treść opublikowana przez robert16zgas
-
czy dostanę mandat ?
Witam mam pytanie czy dostanę mandat ? stoję jak ten niebieski samochód ( prostokąt) dalej mam znak zakazu czy dostanę mandat za złe parkowanie ? bo kiedy parkowałem było tam kilka samochodów innych wracam do auta a tam nikogo już nie ma tylko mój a tam policja dalej zatrzymała jakiegoś pieszego i nie wiem czy przejdzie mi jakieś pismo żeby wstawić się na posterunek ?
-
dokładka na 2 kominy ? pomocy
Animal0911 no właśnie chciał bym mieć tak jak u ciebie super to wygląda
-
dokładka na 2 kominy ? pomocy
oj sorki http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-tyl-audi-a4-b6-sedan-i-avant-i4994499494.html http://allegro.pl/dokladka-tyl-audi-a4-b6-tylko-1szt-orginal-rieger-i4996731851.html
-
dokładka na 2 kominy ? pomocy
Witam czy to jest taka sama dokładka jak w zderzakach s4 ? 1. jeśli nie to czym się różnią ? 2. ma ktoś coś takiego ? jak z montażem ? 3. warto coś takiego kupić ?
-
co to za dokładka zderzaka ?
Witam mam pytanie co to za dokładka zderzaka ? nigdzie nie mogę jej znaleźć. Mógł by ktoś znaleźć ją na allegro i wstawić link ? był bym wdzięczny ?
-
Car audio proszę o pomoc
aha wielkie dzięki za pomoc
-
Car audio proszę o pomoc
a nie wiesz jakiej mocy wzmak do tych głośników żeby ich nie popalić
-
jak sprawdzić rns-d ?
znaczy wyświetla się ten obraz do wpisania kodu ale co z tego jak nie mogę za akceptować i wybrać kodu, ciekawe czy to wina softu czy navi może tam gdzie cd podpiąć 12v pod ub+
-
jak sprawdzić rns-d ?
kurde,
-
jak sprawdzić rns-d ?
nie nic nie jest podświetlone a może trzeba do niej płyte jakąś ?
-
jak sprawdzić rns-d ?
tak podłączyłem safe i gdy przekręcam nic się nie dzieje i nie mam żadnego podświetlenia guzików
-
jak sprawdzić rns-d ?
ok radio podłączone tak jak pisaliście tylko teraz jak wpisać kod ? coś trzeba jeszcze podłączyć ? bo przekręcam te dwa potencjometry i nic się nie dzieje
-
jak sprawdzić rns-d ?
ok wielkie dzięki jak coś to się odezwę jeszcze
-
jak sprawdzić rns-d ?
http://i61.tinypic.com/264tkc6.jpg które to gnd ?
-
jak sprawdzić rns-d ?
czyli safe i ub+ pod 12v i mase na obudowę ?
-
jak sprawdzić rns-d ?
Jak sprawdzić rns-d ? chodzi mi żeby podłączyć go z jakiegoś zasilacza ? pod co trzeba się podłączyć ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
siema mam pytanie czy pod navi http://olx.pl/oferta/radio-navi-audi-a4-a6-dvd-tv-CID5-ID7lNrX.html#11467dd830trzeba montować http://allegro.pl/przelacznik-sterowanie-navi-audi-a4-b6-b7-01-08r-i4881256817.html bo widzę dużo osób nie ma tego, i czym to można podłączyć ? z góry dziekuje
-
Car audio proszę o pomoc
Witam Mam do kupienia 4 głośniki bose z audi a4 b6 i mam pytanie czy można je podłączyć pod nie oryginalny wzmacniacz ? a mianowicie chciał bym podłączyć http://allegro.pl/subwoofer-boombox-peiying-py-bc300w-500w-250w-rms-i4915800453.html i te 4 głośniki pod jakiś wzmak tylko jaki ? jakieś pomysły ? robił ktoś coś takiego ?
-
Jaki dobrać wzmak ?
ale może taniej by mnie wyniosło kupić do tamtej wzmak jak myślicie
-
Jaki dobrać wzmak ?
Jaki mam dobrać wzmacniacz do : http://allegro.pl/subwoofer-boombox-peiying-py-bc300w-500w-250w-rms-i4915800453.html może być używany.
-
Jakie proponujecie mody ?
Nom wszystko kosztuje Pierwszy mod chcę podwójny tłumik
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Fura kozak
-
Jakie proponujecie mody ?
macie może jakieś fajne części do sprzedania ?
-
jak podnieść moc w audi a4 b6 1.9tdi ?
Witam wszystkich Chcę zwiększyć moc w mojej audi a4 b6 oryginał 131KM co trzeba zrobić aby miała więcej ? gdzie można zmienić mapę silnika ? bo chyba to jest najsensowniejsze rozwiązanie jak myślicie ? hmm ? Woj. Lubelskie, Lubartów gdzieś w tych stronach zajmuje się czymś takim ? z góry dzięki za podpowiedzi
-
Jakie proponujecie mody ?
http://allegro.pl/nawigacja-audi-a4-b6-b7-cd-radio-mp3-2din-navi-i4858698260.html Ta cena to chyba pomyłka ?