Treść opublikowana przez robert16zgas
-
brzydki zapach na ciepłej klimie 25*i w górę
aha to w miarę dzięki
-
brzydki zapach na ciepłej klimie 25*i w górę
Wiele taka usługa ?
-
brzydki zapach na ciepłej klimie 25*i w górę
To pewnie jakiś preparat trzeba kupić ok dzięki poszukam coś o czyszczeniu na forum, ale jak coś to piszcie jak mieliście coś podobnego
-
brzydki zapach na ciepłej klimie 25*i w górę
Dziś jak jechałem zaczął się wydobywać dziwny zapach jak by coś się topiło lub coś takiego, nie przyjemny zapach, ale to tylko jak klima grzeje a jak chłodzi wszystko ok. Spotkał się ktoś z czymś takim ? Co to może być ?
-
udział w pomiarze ruchu drogowego ?
aaa, jestem ciekaw jak to wygląda w praktyce żeby nie zostać oszukanym
-
Autolaweta i kat. B ?
Czyli nie mogę przekroczyć ładowności autolawety tyle ile jest w dowodzie tyle maksymalnie mogę na nią wziąć i spokojnie jechać ? dobrze zrozumiałem ? i przeważnie ile takie autolawety maja ładowności ?
-
udział w pomiarze ruchu drogowego ?
Czy ktoś brał udział w pomiarze ruchu drogowego ? Czy można zostać na tym oszukany ? jak z wypłacalnością pieniędzy ? http://olx.pl/oferta/pomiar-ruchu-samochodowego-kock-CID4-ID9k1jt.html
-
Autolaweta i kat. B ?
Tak już teraz rozumiem dzięki za pomoc a auto to jakieś z olx przykładowe
-
Autolaweta i kat. B ?
ale do dopiero daje sumę 3 ton a mogę jeździć o masie łącznej 3.5 tony pisałem z tym typkiem z ogłoszenia i pisze że legalnie można załadować 1500 kg i jechać na kat B
-
Autolaweta i kat. B ?
Witam Mam zamiar kupić auto lawetę i sprowadzać samochody. Coś w tym stylu http://olx.pl/oferta/auto-laweta-zamiana-CID5-ID8lx2X.html#3f6617016e i mam pytanie czy na prawie jeździe kategorii B mogę jeździć takim sprzętem z samochodem na pace ? Jak to wszystko wygląda ? szczególnie bym sprowadzał audi a4 b6, bmw serii 5 ? mógł by mi ktoś to dokładniej objaśnić ?
-
kanapa nie składana, jak puścić przewody do suba ?
a jak się ściąga oparcie bo tam nie widzę zatrzasków lub coś w tym stylu
-
kanapa nie składana, jak puścić przewody do suba ?
Witam wszystkich Mam pytanie chciał bym w bagażnik mieć jakiś subwoofer lecz mam nie składane tylne fotele i mam problem z przeprowadzeniem przewodów ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić ? spotkał się ktoś z czymś takim Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi Pozdrawiam
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Dodasz więcej fotek ?
-
Jaka cena wymiany rozrządu ?
ok dzięki mniej więcej już wiem
-
Jaka cena wymiany rozrządu ?
Witam Ile was wyniosła wymiana kompletnego rozrządu ( rolki pompa itd ) wraz z robotą ?
-
czy to uszczelki pod głowicą ?
nie płyn mu nie ubywa
-
czy to uszczelki pod głowicą ?
czemu po ptakach
-
czy to uszczelki pod głowicą ?
no właśnie miał coś takiego białego na korku, wywalać nie wywala ale przejedzie się kawałek i odkęci zbiornik od płynu chłodniczego i zbiera się tam duże ciśnienie a tego nie sprawdzaliśmy
-
czy to uszczelki pod głowicą ?
Witam Kolega ma audi a4 i od jakiegoś czasu po odkręceniu korka od zbiorniczka wyrównawczego " psiuka" mu powietrze i na odpalonym silniku po odkręceniu korka od wlewu oleju silnie "pluje" odpycha rękę moim zdaniem to będzie uszczelka pod głowicą do wymiany jak myślicie bo nie chciał bym go wprowadzać w błąd
-
awaria silnika 1.9tdi 131km
Maestro_86 zrobiłem tak jak mi napisałeś i pomogło ma moc jak wcześniej czyli zawór EGR mam do czyszczenia tak ?
-
awaria silnika 1.9tdi 131km
Ok jutro to zrobię a o który dokładnie chodzi wężyk ten od góry ? zauważyłem dziś że smaruje mi się tam olejem i robi się ciepły po przejechaniu 1km ze nie da się go dotknąć
-
awaria silnika 1.9tdi 131km
nom słychać jak pompa goni płyn i to dosyc głośno
-
awaria silnika 1.9tdi 131km
Witam dziś jeździłem moim audi i wieczorem go odpalam i kompletnie brak siły, 1,2, 3 bieg i całkiem muł, dopiero powyżej 3 tyś obrotów jak rakieta nie wiem co to może być ? spotkał się ktoś z czymś takim ? a i tylko słychać jak woda chodzi
-
założenie strony internetowej ? można ?
z czasem można zarobić
-
założenie strony internetowej ? można ?
witam czy mogę założyć własną stronę internetową ? coś podobnego do olx bo jak każdy wie teraz olx jest płatny