Treść opublikowana przez pandamix
-
Chipowanie silnika AHU B5
wsadź wtryski i program i będziesz zadowolony,jeśli ja miał bym wydać 2000 czy więcej i zaraz silnik miał by mi się wysrać wolał bym AWX wsadzić i spokojnie jeździć bez ręki na sercu że zaraz coś strzeli,nie mówię że nie można...jeździłem nie jednym mocnym TDI ale po co jak u mnie w mieście dziura na dziurze i ja nie wykorzystuje tego co mam
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
już i przeszło:decayed:
-
Listwy boczne pomocy
napewno nie było takich listew,pachnie mi chińszczyzną...próbuj zerwać,może delikatnie podgrzać
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
chwalicie opał a u mnie w robocie kupili dwa mausery po 1000 litrów i nawet jednego nie przepalili jak nagrzewnice pojechały do serwisu,strasznie dziwny zrobił się ten opał w te mrozy,tego nie da się opisać,więc i na tym kombinują:wink:ja od dwóch lat leje paliwo z białorusi i co jakiś czas dodatek do czyszczenia wtrysków z stp
-
Chipowanie silnika AHU B5
to ja zapytam a ile masz gotówki?pamiętaj że gdzie zaczyna się tuning to przestaje się liczyć koszta,chips i wtryski najekonomiczniej będzie i Ci starczy
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
no niestety i ja muszę się dopisać do tematu i mnie ten problem dopadł,jak sprawdzić pompę,nie chce w ciemno wymieniać
-
Jaki palnik do ciecia zlomu.
ciął kilka razy i źle mi się tnie cienkie blachy,zalewa je tak jak by z powrotem
-
Jaki palnik do ciecia zlomu.
4mm to w dużego flexa:decayed: zainwestuj,słuchaj nie siedzę w tym tylko wiem że na złomach używają propanu,można także acetlenem ale w tedy ponoć drożej wychodzi,może ktoś ma kurs na forum,a jak nie to dzisiaj będą się z kolegą rozmawiał to jutro dam Ci odpowiedź
-
Jaki palnik do ciecia zlomu.
chodzi Ci o sam palnik czy o mieszankę gazów potrzebną do cięcia?propan-butan + tlen z gazów,a w wyborze palnika Ci nie pomogę
-
co zrobic z grillem ? a4b5
zostaw serie:naughty:
-
Padla elektryka 1.9Tdi
kolega w b4 miał takie objawy jak mu z tyłu w klapie wiązka się spierniczyła,i to bym szedł w tym kierunku
-
Spotkania na drodze
tydzień temu w środę widziane zielone A4 z ramkami klubowymi na blachach Hrubieszowskich,pod Decathlonem w lublinie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ale nie jest najgorzej,codzienie do mnie zjeżdża po kilka tirów z całej polski więć relacje mam na bieżaco i ich miny nie są pocieszone,mówią że wszędzie to samo,ale jakoś i tak drogowcy sobie radzą ale zaraz będą krzyczeć że kasy brak, a znasz może shellaha z coupety czerwonej?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
u mnie nie dość że drogi boczne wszystkie białe to i w centrum na mieście ciężko się jeździ,zresztą moje miasto jak nie miasto:decayed:ja dzisiaj z rana przed pracą na parkingu dla tirów a nie jest mały poszalałem kaleką,w alumy śniegu nabiłem że pełne były ale fot nie stety nie mam bo i ciemno i nie było komu robić,skąd kowi jesteś dokładniej?
-
sprężyny zawieszenia
TUNING SKLEP - JTNG - HOT WHEELS czyli co krci facetw ... pierwsze lepsze wklepałem w wuja
-
Czy będą pasować te sprężyny?
sam fakt że wyciągnięte z b5 nikomu nic nie mówi,może tył okey bo nie będzie wielkiej różnicy ale przód przecież co silnik to inne springi,jakoś paskudnie one wyglądają,chyba mają trochę nalatane,da się tam jeszcze jakieś oznaczenia odczytać?ja to bym ja na złom wyrzucił
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
ale przecież i tak najpierw idzie chłodzenie na mały obieg,więc jak takie przysłanianie pomaga biorąc pod uwagę że mamy sprawny termostat?
-
podnośni koszowy "zwyżka"
niestety z takimi to nie mam do czynienia...i pojęcie moje w tym kierunku,od czasu do czasu muszę w robocie jeździć na Z34/22N genie ale mój egzemplarz to już klamor
-
Za szybko wlącza sie abs
odkręć koło i dokładnie przypatrz się piaście czujnik jest wciskany,dojdziesz po kablu
-
Za szybko wlącza sie abs
nie grzebałeś nic przy hamulcach?ja miałem taki objaw jak czujnik wysunął mi się podczas zmiany tarcz,zresztą był już gdzieś temat na forum
-
podnośni koszowy "zwyżka"
a szukasz samojezdnej czy takiej np na lawecie?
-
[B5 AHU] Brak dwumasa w tym silniku - problemy
da radę bez problemu,ja u siebie założyłem dwu masa i miałem jedno,tylko że ja mam ahu a to to samo,a skrzynie mam od afn
-
wywalony kat, egr .. co dalej? tuning ;d
jak już wtryski wrzucisz,większe turbo,fmic,pogadaj z Kostrzem on coś o tym wie,zresztą już na takim setupie da się jeździć w miarę
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
mi czasami właśnie brakuje go ale nie jest najgorzej i nawet kiedyś przez myśl przeszło właśnie dołożenie czegoś mocniejszego,ale nie chce mi się kłaść kabli za leniwy jestem:grin:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
tak się składa że mam indentyczną antenę i nie wiem jak ją zamocować,na magnesie nie chce bo już raz miałem po lakierze,miałem na relingu w uchwycie dorobionym i nie wygladało to,nie wiem czy dziury w klapie nie wywiercić