Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil572

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przeplywomierz czyszczony i nic nie pomoglo
  2. jak odpielem przeplywomierz to szarpania nie bylo tylko muł niesamowity co do wtryskow sa to 0,216 i nie wiem jaka powinna byc dawka
  3. Witam czy mogłby ktos sprawdzic mi logi problem jest taki ze auto szarpie przy przyspieszaniu z gory dziekuje za pomoc. Statyczne: http://vaglog.pl/log_248385.html http://vaglog.pl/log_248386.html http://vaglog.pl/log_248387.html Dynamiczne: http://vaglog.pl/log_248383.html http://vaglog.pl/log_248384.html
  4. kamil572 odpowiedział(a) na kamil572 temat w 1.9TDI
    jutro wrzuce foty o co chodzi
  5. kamil572 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam ostatni zauwazylem cieknacy olej spod misy oleju okazalo sie cze olej wydobywa sie z zaslepki odmy oleju z misy pytanie jest takie jak mozna zaslepic to czy tez kupic przewod odmy?
  6. to nie jest to. ten czujnik co pokazujesz to jest na swoim miejscu
  7. tak w moim samochodzie. zaslepione jest blaszka i wlasnie nie wiem co tam powinno sie oryginalnie znajdowac bo ta niby zaslepka ktora ktos zrobil z blaszki saczy sie olej
  8. na liczniku nie ma tem oleju
  9. witam wszystkich. Ostatnio podczas wymiany oleju natknelem sie na brak jakiegos czujnika czy czegos w misie olejowej. Moglby ktos mi powiedziec co powinno sie znajdowac w tym miejscu.(miejsce zaznaczone na zdjeciu) 2850166299_2.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  10. bepieczniki wszystkie sprawne
  11. Witam ostatnio mam taki problem z moim audi A4 B5 1.9 Tdi 2000r otoz podczas jazdy przestaly dzialac wycieraczki kierunki radio zapalniczka klimatronik[swieci sie ale nie dziala dmuchawa], czy ktos z was moze wie co moglo sie stac?
  12. to nie są żadne nakladki
  13. Witam, chciał bym wam pokazać swoją Audi sprowadzone z Holandii. Przebieg 190000km. Rok 2000. Silnik 1.9Tdi 90KM. Wyposażenie: 8xairbag ABS climatronik wspomaganie 2xel.szyby el.lusterka skóra chromy tempomat czujnik cofania dodatkowo: jakieś tam felgi jakieś tam gwint jakieś tam audio Fotki: A4 B5 2000 2012120103411.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl A4 b5 2000 20121201035555.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  14. witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.