-
Prośba o analize logów 1.9tdi 1Z
Przeplywomierz czyszczony i nic nie pomoglo
-
Prośba o analize logów 1.9tdi 1Z
jak odpielem przeplywomierz to szarpania nie bylo tylko muł niesamowity co do wtryskow sa to 0,216 i nie wiem jaka powinna byc dawka
-
Prośba o analize logów 1.9tdi 1Z
Witam czy mogłby ktos sprawdzic mi logi problem jest taki ze auto szarpie przy przyspieszaniu z gory dziekuje za pomoc. Statyczne: http://vaglog.pl/log_248385.html http://vaglog.pl/log_248386.html http://vaglog.pl/log_248387.html Dynamiczne: http://vaglog.pl/log_248383.html http://vaglog.pl/log_248384.html
-
brak odmy z misy oleju
jutro wrzuce foty o co chodzi
-
brak odmy z misy oleju
witam ostatni zauwazylem cieknacy olej spod misy oleju okazalo sie cze olej wydobywa sie z zaslepki odmy oleju z misy pytanie jest takie jak mozna zaslepic to czy tez kupic przewod odmy?
-
brak czegos w misie olejowej
to nie jest to. ten czujnik co pokazujesz to jest na swoim miejscu
-
brak czegos w misie olejowej
tak w moim samochodzie. zaslepione jest blaszka i wlasnie nie wiem co tam powinno sie oryginalnie znajdowac bo ta niby zaslepka ktora ktos zrobil z blaszki saczy sie olej
-
brak czegos w misie olejowej
na liczniku nie ma tem oleju
-
brak czegos w misie olejowej
witam wszystkich. Ostatnio podczas wymiany oleju natknelem sie na brak jakiegos czujnika czy czegos w misie olejowej. Moglby ktos mi powiedziec co powinno sie znajdowac w tym miejscu.(miejsce zaznaczone na zdjeciu) 2850166299_2.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Padla elektryka 1.9Tdi
bepieczniki wszystkie sprawne
-
Padla elektryka 1.9Tdi
Witam ostatnio mam taki problem z moim audi A4 B5 1.9 Tdi 2000r otoz podczas jazdy przestaly dzialac wycieraczki kierunki radio zapalniczka klimatronik[swieci sie ale nie dziala dmuchawa], czy ktos z was moze wie co moglo sie stac?
-
A4 B5 Avant 1.9 TDI 18'' Gleba
to nie są żadne nakladki
-
A4 B5 Avant 1.9 TDI 18'' Gleba
Witam, chciał bym wam pokazać swoją Audi sprowadzone z Holandii. Przebieg 190000km. Rok 2000. Silnik 1.9Tdi 90KM. Wyposażenie: 8xairbag ABS climatronik wspomaganie 2xel.szyby el.lusterka skóra chromy tempomat czujnik cofania dodatkowo: jakieś tam felgi jakieś tam gwint jakieś tam audio Fotki: A4 B5 2000 2012120103411.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl A4 b5 2000 20121201035555.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich
kamil572
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta