Treść opublikowana przez pandamix
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mam wszystko zrobione jak w pierwszym poście jedynie musiałem zamienić krótkie z długimi,przełożyłem we wtyczce kable,jednej rzeczy której mi brakuje to świateł pozycyjnych,podłączone jak na schemacie a nie świecą czy ktoś podejrzewa o co chodzi?
-
[B5 AFN] Poszukuję ECU
to skoro nie masz zdjęcia to chociaż powiedz czy turbo masz nisko czy trochę wyżej silnika
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
kupiłem napinacz Fag-a z roczną gwarancją więc może trochę pożyje
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
czyli do wymiany mam cały napinacz?kurde a ja nie pomyślałem i dzisiaj samą rolkę kupiłem...znowu koszty a nie dawno robiłem rozrząd i paski tak że paska szkoda
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
mam pytanie czy jak rolka od napinacza mi piszczy to wystarczy że wymienię samą rolkę?dodam że wygięta jest
-
Jaka wódka na wesele ?
nawet najgorsza wódka będzie dobra jak schłodzona :> ostatnio degustowałem się wyborowa... Aby nie było tak jak w tym filmie polskim zimna zupa i ciepła wódka
-
[ALL B5] Przyciemnienie przednich lamp H4
miałem ramki przyciemnione w mojej byłej ex 90siatce a kolega Kryśka miał dymione kierunki na b4 i też ramki w macie i wyglądało to super,dlatego chciał bym to zrobić i na a4 czy ktoś kiedy kolwiek przyciemniał w tych zwykłych lampach?i jak ściemnić kierunek,łatwo się rozbierze bez problemu?i nie uśmiecha mi się zmieniać przednich lamp na poliftowe...nie dlatego że się boję albo coś bo nie takie rzeczy robiłem...już znajomy z roboty ma b6 z przodem od b7 i sam się z niego śmiałem która część auta przyspawana,a i sorki za odświeżenie tematu
-
[B5 AHU] AUDI A4 B5 AVANT+urnik by Pandamix
to mi zostało w profilu jak miałem jeszcze 90siatke
-
[B5 AHU] AUDI A4 B5 AVANT+urnik by Pandamix
Witam mam do przedstawienia mojego AVANT-urnika który przyjechał do mnie na kołach z niemowni z aktualnym przebiegiem 290tys,rok produkcji 1997 Wyposażenie: Climatronik Elektryka przednich szyb i luster Dwie poduchy i tyle z większego wypasu:P Kupując auto kierowałem się silnikiem i tym że ma być avant,na początku miała być 80-siatka ale w rozsądnych pieniądzach znalazłem A4,w silniku mam wgrany program na około 118km ale niutów ile to nie jestem w stanie określić,po przyjeżdzce do polski wymieniłem od razu komplet olejów,płynów,dokupiłem listwę na drzwi,na zdjęciach jej jeszcze nie ma, Do zrobienia mam: z większych to łożysko oporowe clima jest nie szczelna polerka całego auta zakup ładnych alu a z czasem będę myślał i kombinował dalej,co nie którzy mnie znają i wiedzą że jak nie podłubie to spać nie mogę a i zapomniał bym,modzić silnik mi zostało Przedstawiam wam trochę brudne zdjęcia ale zawsze to zdjęcia:
-
[ALL B5] Podłączenie radia sony po stacyjce
Kryśka jeśli kolega podłączy radio tak jak radzisz to będzie mógł sobie radia słuchać nawet bez kluczyka w stacyjce a jemu chodzi chyba tylko o to żeby radio działało wyłącznie po zapłonie,nie pamiętam jak to było z tymi kabelkami,wiem że jeden to podtrzymanie pamięci i musi być przez cały czas podłączony pod aku a drugi wystarczy pod zapłon i masz po zapłonie,tylko kwestia tego który to który,mam nadzieje że jasno napisałem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
chciał bym powitać wszystkich,mam na imię Damian,jestem z lubelskiego z miejscowości Parczew,zarejestrowałem się na forum żeby zaczerpnąć trochę informacji na temat audiczek,osobiście jeżdżę b3 90,