Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] AUDI A4 B5 AVANT+urnik by Pandamix


pandamix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do przedstawienia mojego AVANT-urnika który przyjechał do mnie na kołach z niemowni z aktualnym przebiegiem 290tys,rok produkcji 1997

Wyposażenie:

Climatronik

Elektryka przednich szyb i luster

Dwie poduchy i tyle z większego wypasu:P

Kupując auto kierowałem się silnikiem i tym że ma być avant,na początku miała być 80-siatka ale w rozsądnych pieniądzach znalazłem A4,w silniku mam wgrany program na około 118km ale niutów ile to nie jestem w stanie określić,po przyjeżdzce do polski wymieniłem od razu komplet olejów,płynów,dokupiłem listwę na drzwi,na zdjęciach jej jeszcze nie ma,

Do zrobienia mam:

z większych to łożysko oporowe

clima jest nie szczelna

polerka całego auta

zakup ładnych alu a z czasem będę myślał i kombinował dalej,co nie którzy mnie znają i wiedzą że jak nie podłubie to spać nie mogę

a i zapomniał bym,modzić silnik mi zostało

Przedstawiam wam trochę brudne zdjęcia ale zawsze to zdjęcia:

dsc02501z.th.jpgdsc02500.th.jpgdsc02504kj.th.jpgdsc02511gf.th.jpgdsc02520.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do przedstawienia mojego AVANT-urnika który przyjechał do mnie na kołach z niemowni z aktualnym przebiegiem 290tys,rok produkcji 1997

Wyposażenie:

Climatronik

Elektryka przednich szyb i luster

Dwie poduchy i tyle z większego wypasu:P

Kupując auto kierowałem się silnikiem i tym że ma być avant,na początku miała być 80-siatka ale w rozsądnych pieniądzach znalazłem A4,w silniku mam wgrany program na około 118km ale niutów ile to nie jestem w stanie określić,po przyjeżdzce do polski wymieniłem od razu komplet olejów,płynów,dokupiłem listwę na drzwi,na zdjęciach jej jeszcze nie ma,

Do zrobienia mam:

z większych to łożysko oporowe

clima jest nie szczelna

polerka całego auta

zakup ładnych alu a z czasem będę myślał i kombinował dalej,co nie którzy mnie znają i wiedzą że jak nie podłubie to spać nie mogę

a i zapomniał bym,modzić silnik mi zostało

Przedstawiam wam trochę brudne zdjęcia ale zawsze to zdjęcia:

dsc02501z.th.jpgdsc02500.th.jpgdsc02504kj.th.jpgdsc02511gf.th.jpgdsc02520.th.jpg

chyba pierwszy diesel w gazie w klubie :> :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dawno mnie nie było,na aucie zagościły lampy po drugim lifcie i felgi borbet T 17x8 ET35,zdjęcia wkrótce,muszę umyć auto i doprowadzić lakier po zimie do ładu,a czasu mam teraz coraz mniej na samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...