-
[B5 AHU] AUDI A4 B5 AVANT+urnik by Pandamix
ostatnio obejżane i dupsko przewiozło więc jest ok
-
[ALL] [b4 coupe AAH]Moje toczydełko
Aktualne foty ;-)
-
[B5 ADR] Przyciemnianie tylnych lamp. Jak to zrobic?
Może i jak się mieszka w mieście to tak jest ale nie na wsi
-
[ALL] [b4 coupe AAH]Moje toczydełko
:polew raz w tygodniu ale od tyłu
-
[ALL] [b4 coupe AAH]Moje toczydełko
no nie wiem
-
[ALL] Bardzo mały zasięg pilota centralnedo zamka
Antena jest chyba w słupku przednim lewym a kabelek w module koloru czarnego Na elektrodzie pisali jak wzmocnić sygnał jak znajdę do zapodam linka
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
a pb pali ci normalnie czy też więcej
-
[ALL] [b4 coupe AAH]Moje toczydełko
aj tam się czepiacie czy rs2 czy nie ważne że lusterka są ori [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 20:37_________________________________________________jeszcze zapodaje tak na szybko parę fotek ;-)
-
[ALL] [b4 coupe AAH]Moje toczydełko
W końcu zamontowany moduł MC/BC :mrgreen: Kolejny etap-zmiana koloru zderzaka efekt na sucho: no i wkład lusterka rs2 :mrgreen: no i po założeniu:
-
[B5 ADR] Przyciemnianie tylnych lamp. Jak to zrobic?
tak ale zanim policja wpadnie zedrzesz folię i po kłopocie :decayed:a oklejenie jest mega proste wystarczy suszarka i do dzieła.a jak ma się pomocną dłoń to pół godziny i żadnych pęcherzyków nawet nie zobaczysz
-
[B5 ADR] Przyciemnianie tylnych lamp. Jak to zrobic?
nie radziłbym malować sprayem. Może i lepszy efekt ale jak sie pomaluje kaplica z odblaskami i policja się przyczepi a jak ktoś wjedzie ci w zad to i z odszkodowaniem ciężko będzie
-
[B5 ADR] Przyciemnianie tylnych lamp. Jak to zrobic?
Przecież na alledrogo bez problemu kupisz folię do lamp termokurczliwą i nie ma problemu z oklejeniem Ja oklejałem w coupe i ładnie wyszło a wygląda tak: i na aucie:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no teraz to jest gites a dawno jej pod blokiem nie widziałem nie wracaj do rzadszego bo ci wymyje silnik a przy takim przebiegu ryzyko jest duże
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pietrek gadałem ci już o tym zderzaku :gwizdanie:
-
[B5 ALL] Problem z osłoną klamki zewnętrznej
może przykleić i docisnąć