-
Trzyma obroty na 1000 ,czy przez adblue dłużej wypala?
Ja jak widzę że mi wypala DPF to po prostu utrzymuję wyższe obroty tak 2500-3500 zwłaszcza w mieści i po około 10 km kończy się procedura i już. Dodam że po skończeniu wypalanie jeszcze przez jakiś czas wentylator pracuje pewnie do momentu jak silnik lub inne podzespoły osiągną zadaną temperaturę. A mam manuala
-
Bagażnik rowery na hak
A ja polecam platfiormę ATERA Bagażnik rowerowy Atera Strada Sport M2 - Bagażniki rowerowe na hak - Bagażniki rowerowe - Bagażniki samochodowe - Sklep internetowy Strefakierowcy.pl WWW.STREFAKIEROWCY.PL Bagażnik na dwa rowery Atera Strada Sport M2 to naszym zdaniem produkt o najlepszym stosunku ceny do jakości. Charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, świetnym systemem montażu na kuli... Mam na trzy rowery + dokładka na 4-ty. Stabilna konstrukcja stalowo-aluminiowa. Zrobiłem nim ponad 700 km nad morze i nie mogę złego słowa powiedzieć. Ma zamek zarówno platforma jaki każdy uchwyt rowerowy. Polecam.
-
[B7 BPW] Brak mocy, duże wibracje,głośna praca
Obstawiam wytarty wałek rozrządu i dziury w szklankach popychaczy. Tak jak piszesz spory koszt naprawy :(
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Jest napisane na Protokole Diagnostyki
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Od dobrych kilku lat używam piany aktywnej DIMER i jestem zadowolony. Do tego oczywiście pianownica.
-
Kratka nawiewna Q5
Czy ktoś wie jak zdemontować boczną (lewą) kratkę nawiewną. Coś mi się stało z lamelkami pionowymi i chciałem się temu przyglądnąć. Dotyczy Audi Q5 2016.
-
Rejestracja haka
Po montażu haka udajesz się do diagnosty i na podstawie wydanego przez niego dokumentu udajesz się do UK w celu wbicia informacji w dowód rejestracyjny.
-
MMI Q5
Nikt nie pomoże???
-
MMI Q5
A skąd mam zassać mapy. Jakiś tutorial?
-
MMI Q5
Nikt, nic.
-
MMI Q5
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To była moja Teraz pomyka nią mój kumpel.
-
Jaki bagażnik rowerowy? B7 Avant.
Ja też nie miałem i zamontowałem. Upolowałem na forum oryginał od B7-ki. Wszystko pięknie, ładnie i oczywiście odpinany był
-
Jaki bagażnik rowerowy? B7 Avant.
Przerabiałem w swoim życiu wszystkie opcje. 1. Bagażnik na dach to podstawa od której prawie każdy zaczyna. Najtańsze rozwiązanie ale nie pozbawione minusów. Podczas jazdy bardzo głośne przez opory powietrza. Trzeba uważać przy parkowaniu bo można o coś zahaczyć bo z rowerami to już duża wysokość. 2. Miałem również bagażnik na klapę. Wg mnie jedno wielkie nieporozumienie. Już przy zakładaniu zarysował mi lakier na krawędzi dolnej klapy bagażnika. Po założeniu dwóch rowerów z trudem otwierałem klapę. Nie polecam. 3, Teraz dysponuje platformą na haka. Kupiłem włoski bagażnik Atera na 3 rowery + dokładka na 4-ty. Zapinam rowery w 5 min. Wszystkie zabezpieczone z kluczyka i się nie martwię. Byłem z platformą na wakacjach nad morzem (650 km w jedną stronę) i nic się nie działo. Cisza, spokój prawie zero oporów bo rowery schowane za samochodem. Dodatkowy plus to wolny dach na np. boxa. Ja swoją po transporcie odpinam i chowam idealnie do bagażnika tak że nic nie widać i nic nie przeszkadza. Platforma się odchyla do tyłu więc mamy dostęp do bagażnika. Minus to to że musimy mieć haka. Polecam oczywiście platformę w drugiej kolejności dach. Uchwyt na klapę odpada ze względu na uszkodzenia jakie może spowodować. No i jeszcze jedno. Już nie posiadam B7-ki i platformę mogę dalej używać a z innymi opcjami tak by nie było. Belki bagażnika pod konkretny model samochodu Michał
-
Wenecja w długi weekend majowy
Wielkie dzieki za info. Prawde mówiąc nie wiedziałem o tej opłacie za siedzenie. Może ktoś ma jeszcze jakieś cenne uwagi. Dzięki
remus_kraków
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta