-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
Witam. Miałem kolizję z sarenkami. uszkodzenia: błotnik wgięcia i przełamany, maska zagięta i wgniecenia zderzak tylko do lakierowania, do wymiany lampa atrapa grila halogen i kratka halogenu. Z AC w link 4 dostałem wycenę 3tyś z groszami minus 500zł wkład własny. Maska ma przełamanie a policzyli lakierowanie( naprawę) czy i w jaki sposób walczyć o wyższe odszkodowanie? nigdy wcześniej nie miałem takowej sytuacji więc jestem w tym temacie zielony.... A4 B7 czarna 2007rok
-
kupno kamerki samochodowej
Witam. Jakieś opinie na temat: Mio MiVue 788 Connect ?? Lub coś sprawdzonego do około 550zł?
-
Polecane opony zimowe
U mnie wrd4 niestety też się posypały z przodu lecz miały na to wpływ amory które już nie trzymały, na trzepakach ładie pięknie a rozlane.. .wielowahacz trzyma dużo ? opona fajna lecz chyba troszkę przechwalona, no i dość podatne na uszkodzenia w porónaniu np do conti lub kleber które również miałem okazję mieć od nowości. W każdym razie na ten sezon muszę kupić nowe i na pewno nie będą to już nokiany...
-
Jaki bagażnik rowerowy? B7 Avant.
No to jest chyba faktycznie najlepsza opcja, więc chyba trzeba będzie poszukać ori haka i całej reszty do niego. Jakie miałeś koszta zakupu? plus minus?
-
Jaki bagażnik rowerowy? B7 Avant.
No właśnie u mnie nie ma haka....
-
Jaki bagażnik rowerowy? B7 Avant.
Witam. Jak w temacie, jaki bagażnik rowerowy polecacie tzn. na 2 lub 3 sztuki, belki plus mocowania czy na tylną klapę? wszystkie za i przeciw ewentualnie kto co ma do sprzedania lub gdzie najlepiej kupić. Pozdrawiam
-
Polecane opony zimowe
Witam. Jaką oponkę wybrać do Lupo? Wybór jest duży, poniżej kilka pomysłów... http://www.oponeo.pl/dane-opony/kleber-krisalp-hp-2-175-65-r14-82-t#115410612 http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal-ms-plus-77-175-65-r14-82-t#70840120 http://www.oponeo.pl/dane-opony/firestone-winterhawk-3-175-65-r14-82-t#70813834 http://www.oponeo.pl/dane-opony/fulda-kristall-montero-3-175-65-r14-82-t#78870789
-
Polecane opony zimowe
U mnie Nokiany wr d4 zawitały w zeszłym sezonie, były wypady w góry oraz jeden wyjazd do Monachium, opony zarówno w codziennej eksploatacji jak i na autostradzie spisywały się świetnie, na Bawarii drapały się wszędzie po wszystkich wioskach gdzie miałem okazję jechać do tego opona bardzo cicha (205/55/16)
-
Pomoc w wyborze fotelika 9-18kg oraz wózka ''parasolki"
moja jeszcze ma daleko do oparcia ale już znalazłem coś takiego http://www.pomocnicymamy.pl/Organizer-do-samochodu-z-etui-na-tablet,-szary,-Tuloko-1448.html Witam. Poszukuję fotelika z funkcją 360 stopni od 9kg oczywiście isofix czy ktoś takowy posiada w b7 jakieś opinie ??
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Witam . Jeśli można z czego masz gałkę biegów?? Bo wygląda te siedzonka w skórze by mi się przydały...
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
- Panowie mam identyczny problem, u mnie dodatkowo wydaje się być wilgotno w aucie. czy to właśnie nagrzewnica? - Na działającej klimatyzacji jest super świeżutko i zimniutko i żadnych przykrych zapachów, niestety gdy włączam ECON, smród takich skarpet że nie da się wytrzymać. Informuję że Aplikowałem już w parownik od strony filtra jak i od strony schowka Piankę Wurth, poźniej jak smród znowu wrócił to Alkohol izopropylowy i kolejny raz po kilku miesiącach smród wraca... Dziś dostałem od kolegi który pracuje w firmie zajmującej się klimatyzacją ale w Firmach takie dwa konkretne środki tylko i wyłącznie do parowników i skraplaczy, są dość drażniące więc zastanawiam się czy użyć... - a może wina leży właśnie w nagrzewnicy? Gdzie ją znajdę jak to zweryfikować czy to od niej tak cuchnie? Proszę o pomoc, z góry dziękuję. U mnie dokładnie to samo na klimie wszystko cacy ale na econ masakra... gdy włączę auto na econ od razu przednia szyba na chwilę zaparuje, zapach nieprzyjemny po chwili para znika ale dalej zapaszek jest.... od czego zacząć gdzie szukać problemu?....
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
W B7 też była ta akcja?
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Dalej nie widzę związku z tematem odnośnie zamienników listw, temat wyraźnie poświęcony jednej sprawie, kto jakie kupił, gdzie kupić, gdzie nie kupować i jak wyglądają z danego źródła.... lecz właśnie takich odpowiedzi się spodziewałem od ludzi na tym zarabiających....fakt można stracić klientów zresztą widzę ze sam oferujesz listwy s-line więc co tu jeszcze komentować...
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Jak ori wyglądają to chyba wszyscy wiedzą to jest temat o zamiennikach
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Miałem okazję montować w dwóch autach zamienniki, chyba zależy od kogo się kupi bo widzę że jest różnica... widoczne na foto montowane tak jak ori na 2 śrubki czas wymiany 15minut wszystkie....bez wiercenia, kejenia na klejach taśmach itp itd a co to komentów że tylko ori to dziwne, jest to ciekawa sytuacja że głównie na te cisną osoby które właśnie handlują na forum i na nich sporo zarabiają Porównując z ori s4 krawiędzie grubości itd praktycznie mikro różnica, mierzone miarką, przykładane do ori oraz mierzenie grubości suwmiarką (a teraz czekam na hejty pozdrawiam ) http://images78.fotosik.pl/67/829d05e0686c1a18.jpg http://images78.fotosik.pl/67/d7fb375eb11222bdmed.jpg http://images75.fotosik.pl/68/9864a3b7d7444fc2med.jpg