-
Spoty wrocławskie
Siema Zminiłem ostatnio furę na a4 b8 ale kombi, silnik 2.0 tdi Wyskoczył mi błąd awarii przepustnicy i po skasowaniu zaraz sie znowu pojawił. Musze podjechać do kogoś kumatego, kto mi powie czy trzeba wymienic przepustnice czy wystarczy ją tylko wyczyścić a potem skasuje błąd. Dajcie znać czy jest ktoś na forum z Wrocka godny polecenia i nie wy..bie mnie na kase??.
-
Spoty wrocławskie
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku zioomy.
-
Elektromechnik wrocław ?
Mucha na Szwajcarskiej Nie drogo robi i ma pojęcie
-
Spoty wrocławskie
Siema .. Miłego
-
Spoty wrocławskie
W adt powiedzieli mi 1200 w promocji do konca roku
-
Spoty wrocławskie
W ecu cena 1400. Miażdży trochę..
-
Spoty wrocławskie
Siema. Pany, nie planujecie jakiegoś grupowego chipowania. Podciągnąl bym pare Km u siebie a kady malo.. Przy okazji poleccie cos we Wrocławiu. Z góry dzięki. Pozdro
-
Spoty wrocławskie
Dzięki chopy ( i droga Pani ) za spotkanie. Fajnie bylo poczuc stary klimat
-
Spoty wrocławskie
HO, HO, HO Powracam z zaświatów. Wróciłem do marki i od razu mi jakoś lepiej . Z czasem wiadomo jak jest, ale może w końcu wpadnę w sobotę . Pozdro zioomy
-
Spoty wrocławskie
Siema zioomy Dawno mnie nie było ale melduję się i jako ,że jestem już mobilny ( długo nie byłem ) postaram się podlecieć w niedzielę na spota. Niestety już nie oooo ale też jest dobrze
-
Spoty wrocławskie
Pany, nie obiła się komuś o uszy albo oczy firma supercar.pl ze strzegomskiej 55 z Wro?? Znalazłem ogłoszenie ale zakup wiąże się z licytacją i wpłatą wadium co mnie niepokoi. BMW 328 39360.00 PLN. - otoMoto.pl Dostałem zdjęcia i specyfikację zrobioną przez rzeczoznawcę i jest względnie git. Auto jest we Wro i jadę je dzisiaj oblukać. Będę wdzięczny za jakieś info. PS Nie wiele o nich w necie jak na 12 lat na rynku
-
Spoty wrocławskie
Nie znam Czesława Imię nie wróży dobrego dilla
-
Spoty wrocławskie
Elo Chopy, znacie może kogoś kto w miarę uczciwie znajdzie i ściągnie mi furę?? Dołuje mnie już wertowanie Alle. a handlarzy boję się jak ognia Dodam, że nie będzie to Audi a i Nissan 350z odpadł po rozmowie z małżonką ( ona rozmawiała a ja się broniłem )... przegrałem
-
Spoty wrocławskie
wszystkiego dobrego w nowym roku
-
Spoty wrocławskie
Wszystkiego dobrego, zdrowych, spokojnych Świąt