Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wroclav

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wroclav

  1. Siema Zminiłem ostatnio furę na a4 b8 ale kombi, silnik 2.0 tdi Wyskoczył mi błąd awarii przepustnicy i po skasowaniu zaraz sie znowu pojawił. Musze podjechać do kogoś kumatego, kto mi powie czy trzeba wymienic przepustnice czy wystarczy ją tylko wyczyścić a potem skasuje błąd. Dajcie znać czy jest ktoś na forum z Wrocka godny polecenia i nie wy..bie mnie na kase??.
  2. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku zioomy.
  3. Mucha na Szwajcarskiej Nie drogo robi i ma pojęcie
  4. Siema .. Miłego
  5. W adt powiedzieli mi 1200 w promocji do konca roku
  6. W ecu cena 1400. Miażdży trochę..
  7. Siema. Pany, nie planujecie jakiegoś grupowego chipowania. Podciągnąl bym pare Km u siebie a kady malo.. Przy okazji poleccie cos we Wrocławiu. Z góry dzięki. Pozdro
  8. Dzięki chopy ( i droga Pani ) za spotkanie. Fajnie bylo poczuc stary klimat
  9. HO, HO, HO Powracam z zaświatów. Wróciłem do marki i od razu mi jakoś lepiej . Z czasem wiadomo jak jest, ale może w końcu wpadnę w sobotę . Pozdro zioomy
  10. Siema zioomy Dawno mnie nie było ale melduję się i jako ,że jestem już mobilny ( długo nie byłem ) postaram się podlecieć w niedzielę na spota. Niestety już nie oooo ale też jest dobrze
  11. Pany, nie obiła się komuś o uszy albo oczy firma supercar.pl ze strzegomskiej 55 z Wro?? Znalazłem ogłoszenie ale zakup wiąże się z licytacją i wpłatą wadium co mnie niepokoi. BMW 328 39360.00 PLN. - otoMoto.pl Dostałem zdjęcia i specyfikację zrobioną przez rzeczoznawcę i jest względnie git. Auto jest we Wro i jadę je dzisiaj oblukać. Będę wdzięczny za jakieś info. PS Nie wiele o nich w necie jak na 12 lat na rynku
  12. Nie znam Czesława Imię nie wróży dobrego dilla
  13. Elo Chopy, znacie może kogoś kto w miarę uczciwie znajdzie i ściągnie mi furę?? Dołuje mnie już wertowanie Alle. a handlarzy boję się jak ognia Dodam, że nie będzie to Audi a i Nissan 350z odpadł po rozmowie z małżonką ( ona rozmawiała a ja się broniłem )... przegrałem
  14. wszystkiego dobrego w nowym roku
  15. Wszystkiego dobrego, zdrowych, spokojnych Świąt
  16. Ci co kupili, kupują kilka sztuk tygodniowo, praktycznie w ciemno. Ma jechać i wyglądać w miarę. Swoją drogą ciekawe po ile to pchają czarnym.
  17. Siema Kurna, pozbyłem się dwóch fur i już prawie nie mam się czym przemieszczać. Wystawiłem na Alle Toyote Corolle z 94 roku i nie zdążyłem wstać od kompa i się sprzedała Dosłownie 1 minuta ...masakra Kolesie przyjechali i czekali u mnie pod domem od 4 do 7 rano. Pojedzie do Afryki Niezły wkręt
  18. Z wypowiedzi mniemam ,że nie jeździłeś takim. Jazda tym autem to czysta frajda z przemieszczania się. Pierdolnięcie nie wiele gorsze niż 911. d*pą macha jak gimnazjalistka na disco Dla mnie to ma być po prostu zabawka gruuuuubo się mylisz Kiedyś miałem przyjemność upalać 911 i mam porównanie... wiesz mi, że gorzej jeździ Nie mówiłem, ze lata lepiej tylko podobnie a również nalatalem sie tym i tym. Nissan ma 5.8 do 100 i jsk dla mnie to w sam raz
  19. Z wypowiedzi mniemam ,że nie jeździłeś takim. Jazda tym autem to czysta frajda z przemieszczania się. Pierdolnięcie nie wiele gorsze niż 911. d*pą macha jak gimnazjalistka na disco Dla mnie to ma być po prostu zabawka
  20. generalnie wersje USA są sporo biedniejsze. Europa ma Brembo, mechaniczną szperę, grzane elektryczne stołki i to co najważniejsze odłączany system kontroli trakcji. W usach tego brak
  21. Skontaktuję się ale szukam Nissana 350z a one w niemcowni droższe niż w Polsze i dlatego chyba będę zmuszony szukać na miejscu
  22. Chyba już za stary jestem na takie maratony :)
  23. Jutro wyobraźcie sobie muszę iść do tyry Na dodatek dzisiaj idę pić ,więc słabo widzę jutrzejszy dzień
  24. Siema Kurcze, sprzedałem furę i myślę sobie "jestem zwycięzcą " ale teraz zaczyna mi się żółć przelewać jak szukam nowej bryki Nawet nie mam mocy, żeby jeździć i oglądać Pozdro i życzę miłego dzionka
  25. Mam drugie auto i w sumie trzecie ale dzisiaj z roboty wracałem mpk %). Przeżyłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.