Treść opublikowana przez wroclav
-
Spoty wrocławskie
Siema Zminiłem ostatnio furę na a4 b8 ale kombi, silnik 2.0 tdi Wyskoczył mi błąd awarii przepustnicy i po skasowaniu zaraz sie znowu pojawił. Musze podjechać do kogoś kumatego, kto mi powie czy trzeba wymienic przepustnice czy wystarczy ją tylko wyczyścić a potem skasuje błąd. Dajcie znać czy jest ktoś na forum z Wrocka godny polecenia i nie wy..bie mnie na kase??.
-
Spoty wrocławskie
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku zioomy.
-
Elektromechnik wrocław ?
Mucha na Szwajcarskiej Nie drogo robi i ma pojęcie
-
Spoty wrocławskie
Siema .. Miłego
-
Spoty wrocławskie
W adt powiedzieli mi 1200 w promocji do konca roku
-
Spoty wrocławskie
W ecu cena 1400. Miażdży trochę..
-
Spoty wrocławskie
Siema. Pany, nie planujecie jakiegoś grupowego chipowania. Podciągnąl bym pare Km u siebie a kady malo.. Przy okazji poleccie cos we Wrocławiu. Z góry dzięki. Pozdro
-
Spoty wrocławskie
Dzięki chopy ( i droga Pani ) za spotkanie. Fajnie bylo poczuc stary klimat
-
Spoty wrocławskie
HO, HO, HO Powracam z zaświatów. Wróciłem do marki i od razu mi jakoś lepiej . Z czasem wiadomo jak jest, ale może w końcu wpadnę w sobotę . Pozdro zioomy
-
Spoty wrocławskie
Siema zioomy Dawno mnie nie było ale melduję się i jako ,że jestem już mobilny ( długo nie byłem ) postaram się podlecieć w niedzielę na spota. Niestety już nie oooo ale też jest dobrze
-
Spoty wrocławskie
Pany, nie obiła się komuś o uszy albo oczy firma supercar.pl ze strzegomskiej 55 z Wro?? Znalazłem ogłoszenie ale zakup wiąże się z licytacją i wpłatą wadium co mnie niepokoi. BMW 328 39360.00 PLN. - otoMoto.pl Dostałem zdjęcia i specyfikację zrobioną przez rzeczoznawcę i jest względnie git. Auto jest we Wro i jadę je dzisiaj oblukać. Będę wdzięczny za jakieś info. PS Nie wiele o nich w necie jak na 12 lat na rynku
-
Spoty wrocławskie
Nie znam Czesława Imię nie wróży dobrego dilla
-
Spoty wrocławskie
Elo Chopy, znacie może kogoś kto w miarę uczciwie znajdzie i ściągnie mi furę?? Dołuje mnie już wertowanie Alle. a handlarzy boję się jak ognia Dodam, że nie będzie to Audi a i Nissan 350z odpadł po rozmowie z małżonką ( ona rozmawiała a ja się broniłem )... przegrałem
-
Spoty wrocławskie
wszystkiego dobrego w nowym roku
-
Spoty wrocławskie
Wszystkiego dobrego, zdrowych, spokojnych Świąt
-
Spoty wrocławskie
Ci co kupili, kupują kilka sztuk tygodniowo, praktycznie w ciemno. Ma jechać i wyglądać w miarę. Swoją drogą ciekawe po ile to pchają czarnym.
-
Spoty wrocławskie
Siema Kurna, pozbyłem się dwóch fur i już prawie nie mam się czym przemieszczać. Wystawiłem na Alle Toyote Corolle z 94 roku i nie zdążyłem wstać od kompa i się sprzedała Dosłownie 1 minuta ...masakra Kolesie przyjechali i czekali u mnie pod domem od 4 do 7 rano. Pojedzie do Afryki Niezły wkręt
-
Spoty wrocławskie
Z wypowiedzi mniemam ,że nie jeździłeś takim. Jazda tym autem to czysta frajda z przemieszczania się. Pierdolnięcie nie wiele gorsze niż 911. d*pą macha jak gimnazjalistka na disco Dla mnie to ma być po prostu zabawka gruuuuubo się mylisz Kiedyś miałem przyjemność upalać 911 i mam porównanie... wiesz mi, że gorzej jeździ Nie mówiłem, ze lata lepiej tylko podobnie a również nalatalem sie tym i tym. Nissan ma 5.8 do 100 i jsk dla mnie to w sam raz
-
Spoty wrocławskie
Z wypowiedzi mniemam ,że nie jeździłeś takim. Jazda tym autem to czysta frajda z przemieszczania się. Pierdolnięcie nie wiele gorsze niż 911. d*pą macha jak gimnazjalistka na disco Dla mnie to ma być po prostu zabawka
-
Spoty wrocławskie
generalnie wersje USA są sporo biedniejsze. Europa ma Brembo, mechaniczną szperę, grzane elektryczne stołki i to co najważniejsze odłączany system kontroli trakcji. W usach tego brak
-
Spoty wrocławskie
Skontaktuję się ale szukam Nissana 350z a one w niemcowni droższe niż w Polsze i dlatego chyba będę zmuszony szukać na miejscu
-
Spoty wrocławskie
Chyba już za stary jestem na takie maratony :)
-
Spoty wrocławskie
Jutro wyobraźcie sobie muszę iść do tyry Na dodatek dzisiaj idę pić ,więc słabo widzę jutrzejszy dzień
-
Spoty wrocławskie
Siema Kurcze, sprzedałem furę i myślę sobie "jestem zwycięzcą " ale teraz zaczyna mi się żółć przelewać jak szukam nowej bryki Nawet nie mam mocy, żeby jeździć i oglądać Pozdro i życzę miłego dzionka
-
Spoty wrocławskie
Mam drugie auto i w sumie trzecie ale dzisiaj z roboty wracałem mpk %). Przeżyłem