Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matisstz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam na 99% masz uszkodzoną wiązkę kabli... U mnie pod gumową osłoną też wszystko było ok, dopiero po zdemontowaniu boczka w drzwiach moim oczom ukazało się kilka urwanych kabli
  2. Witam mam pytanko odnośnie kamerki którą montowaliście i polecacie, a dokładniej o xiaomi 70mai pro możecie wrzucić kilka fotek jak wygląda na aucie i podać dokładną nazwę bo jest kilka modeli... oraz może ktoś poleca coś lepszego ? z góry dziękuję za odpowiedzi Matis
  3. Nie są to przypadkiem dolne halogeny albo ich skręt ?
  4. matisstz odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6
    Online Audi vehicles spare parts catalogue, Audi VIN decoder, Part number search, ETKA Online WWW.OEMEPC.COM Search for Audi spare parts catalogue for all models and model years, Audi VIN decoder and Part number search. The parts grouped into categories and subcategories with diagrams. tutaj powinieneś znaleźć co trzeba
  5. Witam nie powinno się wrzucać biegu Neutralnego dojeżdżając do świateł czy krzyżówki ani w Manualnej ani w Automacie. Można to zrobić po całkowitym zatrzymaniu się auta w manualnej w automacie niekoniecznie jest to potrzebne.
  6. matisstz odpowiedział(a) na thogal temat w 1.8T
    jeśli robisz krótkie odcinki to możesz mieć małe ilości "majonezu" na korku ze względu na to że silnik się nie dogrzewa do swojej temperatury a woda w komorze skrapla się. Najprościej rozgrzej auto pojeździj trochę np. walnij jakąś trasę, jeśli dalej będziesz miał majonez lub będzie go coraz więcej to silnik do naprawy... lub testu głowicy|uszczelki...
  7. A na moje oko wymieniając klocki z przodu odpowietrzał tylko przód i w ten sposób mógł zapowietrzyć tył albo pompę abs lub za drugim razem dopiero odpowietrzał układ hamulcowy
  8. matisstz odpowiedział(a) na .Cinek temat w 3.0
    Witam przez jaki okres czasu ubyło tobie tego płynu ? jak po sezonie letnim spostrzegłeś ubytek to moim zdaniem wszystko jest ok. Płyn cały czas pracuje w przeróżnych warunkach i normalne jest że go co jakiś czas ubywa, po za tym sprawdziłeś wszystko co mogłeś auto normalnie chodzi więc wszystko jest w porządku. PS sam dolewam niewielką ilość raz na rok płynu do zbiorniczka może dwa razy
  9. matisstz odpowiedział(a) na frsh95 temat w 2.0
    skasuj pojeździj i za jakiś czas znów podłącz pod kompa. choć check pewnie wróci bo kat na wykończeniu...
  10. matisstz odpowiedział(a) na mar_1981 temat w Audi A4 B5
    sprawdź firmę imasaf miałem kilka części układu wydechowego z tej firmy, i jakość wykonania oraz ich żywotność mnie zaskoczyła
  11. Myślałem że cały czas mowa o b7 tak jak piszę w profilu MIESKU... Po ciężkich poszukiwaniach wyrzuciłem radio na dwa tygodnie z auta aby upewnić się na 100% że to ono kradnie prąd, wszystko było ok kupiłem nowe aku, włożyłem inne radio i od tamtej pory spokój.
  12. matisstz odpowiedział(a) na Cezo1 temat w 1.8
    Mam jeszcze jedno pytanie ile robisz km dziennie tym autem bo jak jedziesz 2km w jedną i drugą stronę i auto jest niezagrzane to spalanie także idzie w góre.
  13. Może dlatego go rozładowuje bo może coś ci kradnie prąd. W moim przypadku było to radio które potrafiło po zamknięciu auta po jakieś godzinie podnośić prąd spoczynkowy z 0,03a do 0,70a i po kilku godzinach aku padało a nad ranem z ledwością się otwierał...
  14. matisstz odpowiedział(a) na Cezo1 temat w 1.8
    Myślałem że mowa o b6 w b5 jest jedna sonda. A sprawdzałeś czy przypadkiem nie leje benzyny w wydech jak ktoś tam wyżej pisał lub co gorsza w miskę do oleju ? Auto normalnie jeździ ? Nie ma muła ? Bo 22 litry na setkę to dużo wątpie by dał radę to spalić i gdzieś musi to uciekać.
  15. matisstz odpowiedział(a) na Cezo1 temat w 1.8
    A i pali ci tyle benzyny czy może lpg miałeś na myśli ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.