-
Kola do a4 b8 a komfort i spalanie
Panowie, Czy ta felga podejdzie do a4 b8 2008 bez problemu? Audi VW Original Felge 8T0 601 025 C - 7-Arm Design WWW.ORIGINAL-FELGEN.COM Lochkreis, Mittenzentrierung, Felgengewicht, Modelle, Traglast, Nabendeckel Bestell-Nr, Neupreis Obecnie mam takie : Audi VW Original Felge 8K0 601 025 B - 6-Speichen f-Design WWW.ORIGINAL-FELGEN.COM Lochkreis, Mittenzentrierung, Felgengewicht, Modelle, Traglast, Nabendeckel Bestell-Nr, Neupreis Roznia sie minimalnie ET. Mam obecnie et 45 a felga ktora chce zalozyc ma et 28 ( od a5). Bedzie bardziej wystawac czy bardziej schowana? Obcierac bedzie cos?
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Czy ktorys z kolegow moze podzielic sie logami z grupy 18,19,20 can gateway? Bez sterownika na klemie akumulator jest ladowany ok i jest naladowany caly czas, ze sterownikiem na klemie akumulator rozladowany i do tego bzdury pokazuje w vcds. pozdrawiam
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Jak juz pisalem tu nie ma gdzie zawiesc alternatora. Dzisiaj drugi dzien aku naladowane. Stawiam ze sterownik na klemie uwalony, pozatym pokazuje bzdury w blokach. To ze sie nikomu nie popsul nie znaczy ze jest sprawny. Oczywiscie jak bede mial druga kleme to podmienie. Tymczasem czekam a wolne aby postawic auto na dzien lub dwa i zobaczyc czy bedzie rozladowywac aku.
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Tak. Nie wystarczy? Usunac go calkowicie?
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Nie mam. Jedynie kupic nowy sterownik i nowy alternator ale musialbym miec numer alternatora takiego jak powinien byc. Masy i kable plusowe przemiezone pod obciazeniem i sa ok. Sterownik odlaczony i bedzie odlaczony do poniedzialku. Wlasnie sprawdzilem poziom naladowania akumulatora przyrzadem. Trasa zrobiona jak zawsze - rano o 5.30 20KM i po 12godzinach postoju powrot do domu. Odczekalem godzine zanim sprawdzilem.... i niespodzianka- akumulator naladowany w 99%. Mysle by go zostawic dzien lub dwa i wtedy sprawdzic i bede wiedzial czy cos rozladowuje aku na postoju aczkolwiek nie sadze by tak sie dzialo.
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Co powinno sie dziac bez sterownika na klemie?
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Niestety nie mam takiej mozliwosci gdyz nie ma tu takich fachowcow w UK. Jezeli ktos by mogl podac jaki numer alternatora powinien byc to moglbym sprawdzic jaki mam, ewentualnie kupic taki jak powinien byc i zobaczyc czy bedzie poprawa. Sterownik z klemy odlaczony od wczoraj. Zobacze w poniedzialek jak poziom naladowania akumulatora. Bledow w gateway nie ma. Ja osobiscie bym powiedzial ze sterownik jest niesprawny gdyz wyswietla bzdury ze tak powiem....
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
0.7 a po kilku godzinach nie powinno rozladowac aku. Jak rozwiazales problem? Problem tkwi w ladowaniu. W weekend zrobilem prawie 900km po autostradzie, wysokie oborty a aku rozladowane... zdecydowanie problem z ladowaniem...
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Niestety sa samochody gdzie po drodze sa moduly aczkolwiek tak myslalem ze tutaj nie ma, odlaczylem dzisiaj sterownik z klemy i pojedze kilka dni bez niego a naladowanie akumulatora bede sprawdzac przyrzadem. Pojawia sie kolejne pytanie- dlaczego akumulator jest w zasadzie ciagle rozladowany skoro nie ma modulu po drodze i alternator go bezposrednio laduje?
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Sprawdzalem juz jakis czas temu i prad w spoczynku jest prawidlowy. Oto bloki dzisiaj sprawdzone. Pokazuje pojemnosc 4Ah? Dlaczego? W zasadzie ta wartosc plywa i jest inna za kazdym razem. Vcds pokazuje naladowanie 39% , akumulator sprawdzilem przyrzadem i ma 90% zatem dlaczego odczyt nieprawidlowy w aucie. Czy akumulator jest bezposrednio podlaczony do alternatora? Czy jest podlaczony przez jakis modul? Panowie a jak u was odczyt pojemnosci aku w vcds?
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Napiecie ladowania prawidlowe. Natomiast nie wiem jak sprawdzic natezwnie.
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Bledow brak. W weekend zrobilem okolo 900km po autostradzie i po powrocie do domu poziom naladowania aku- 20% ( sprawdzone przyrzadem). Mysle ze bledne wskazania w blokach zwiazane sa z usterka. Mysle ze problem jest z ladowaniem ale nie moge go znalesc. To ze odpowiednie napiecie idzie na alu nie znaczy ze jest wystarczajace natezenie zeby go ladowac. Zgaduje ze jakos modul tym steruje? Sprawdzilem bloki u kolegi w q5 i u niego odczyty prawidlowe. Za co odpowiedzialny jest modul na klemie ? Numer czesci 8K0915181B, oraz jak go sprawdzic?
-
Problem z akumulatorem/ladowaniem/rozladowywaniem
Panowie, poroblem nie roziwazany. 3 rozne akumulatory w tym jeden nowy i dalej to samo. Ktory modul odpowiada za odczyt informacji z akumulatora? Dzisiaj wyswietla pojemnosc akumuilatora 7Ah!
-
Podniesienie obrotow po puszczeniu sprzegla
Najpierw bym chcial vagiem sprawdzic jesli jest taka mozliwosc...
-
Podniesienie obrotow po puszczeniu sprzegla
Mialem przyjemnosc pobawic sie a4 b8 z 2013 roku i tak tam wlasnie bylo. Mysle ze ulatwia to ruszanie.
miesku
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta