Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lutek19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Lutek19 odpowiedział(a) na Lutek19 temat w 1.8
    Byłem u gościa który zna się na mechanice i powiedzial ze ciśnienie jest jeszcze lepsze niż było dlatego napełnia hydro a winny jest olej lub hydro . Bo robią się twarde i nie wypuszczają oleju
  2. Lutek19 odpowiedział(a) na Lutek19 temat w 1.8
    Wymieniłem na 10w40 i wolałem płukanke i to nic nie dało . Od razu na zimnym silniku po dodaniu trochę gazu to zaczyna szarpać i musi pochodzić chwilę
  3. Lutek19 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam. Ostatnio odpalajac rano auto uslyszem 3 sekundowe klekotanie zaworów. Postanowiłem zdjąć miskę i wyczyścić smok oraz miskę. Po tej czynności wymieniłem olej na taki jak był 15w40 mobila i było wszystko ok po odpaleniu . Następnego dnia wsiadam rano jadę powoli kręcąc obroty max do 3 tyś. I nagle nie chce jechać i szarpie , zjechalem na bok i auto zgasło .Po próbie odpalenia nie miał wgl ciśnienia jak by świece miał wykrecone . Pokrecilem Chwile i załapał , poszarpal pochodził 3 min i było ok. Rozgrzal się do 80 s i go przeciaglem do 5 tyś i nagle zapaliła się kontrolka oleju . Zgasilem auto i po odpaleniu nie było jej. Teraz rano pochodzi z 5 min i jest ok . Co mogło się stać ?. Mechanik mówił że może być wina oleju i wymienić na 10w40 . Hydropopychacze sa puste i za gesty olej na zimnym
  4. Ja robiłem to wczoraj . Wiele forum pisało że nie jest to takie trudne i zajmuje chwilę. Moim zdaniem jest to wiele roboty ponieważ trzeba opuścić wózek, podnieść silnik, zdemontować zderzak, chłodnice I ta przednia poduche żeby dojść do śrub miski. Do tego żeby było wszystko łatwiej proponuje odkręcić poduszki skrzyni . Ja zaczynałem wszystko od poluzowania śrub przy skrzyni które są głęboko i na nie sa wycięcia w sprzęgła. Trzeba też zobaczyć czy ma sie uszczelkę czy nie. Ja miałem metalowo gumowa . Czas takiej roboty to około 6h . Jak ktoś ma do wymiany rozrząd To proponuje odrazu bo wszystko prawie jest pod niego rozebrane
  5. haha to bym musiał jechać okoo 300 km
  6. mi to aż szkoda tego silnika powyżej 3 tys bo tak go słychać ;p jakoś przenosi sie ten głos z silnika do wnętrza i tyle . ja jeszcze nie mam wygłuszenia przy masce . może to też coś daje + napinacz i łańcuch rozrządu słychać u mnie ;p
  7. no a ta zaślepka trzyma sie poduchy ?
  8. witam. Powyżej 100km/h zaczyna sie robić głosno w moim 1.8 . Myślałemm żeby jakoś je wygłuszyć matą w drzwiach . co radzicie i czy tez tak macie ? na dłuższą droge to denerwuje bo przy 140 jest masakra
  9. witam. odkąd kupiłem auto denerwuje mnie niezbyt pasująca nakładka poduszki. zaciągałem schowek i okazało sie że nie ma poduszki i zaślepka jest na opaski zaciągnięta. czy macie jakiś patent żeby to było lepiej dolegało ? ktoś miał nakładkę bez poduszki
  10. no ale również na 10w40 tak było ;/
  11. witam. Od jakiegos czasu słychać odgłosy przy łańcuchu rozrządu. Większość wskazuje na napinacz i łańcuch lecz czytalem że możliwe jest wyczyszczenie smoka w misce olejowej i może tez być tego przyczyna ? jeżdżę na oleju mobil 15w40, jeździłem na 10w40 lecz wziął mi 2 l na 10000 km i zalałem tym olejem jakiś miesiąc temu.
  12. jakieś zaczepy są takie które spinają szkło z plastikową obudową
  13. bardziej od środka lecz nie wiem czy szkło też już nie jest matowe
  14. Witam. Mam zamgloną lampę przednią , jest to lampa przedliftowa i klosz szklany. da sie to jakoś spolerować ? bo plastik polerowałem ale szkła nie i dlatego to pytanie. Może jest możliwość rozebrania jej jakoś ?
  15. Lutek19 odpowiedział(a) na Lutek19 temat w 1.8
    komp mówi wypadanie zaplonu na 1,2,3,4 . lecz to przed usterka też było i jeździł normalnie ;/ jaki synchronizator ? tu coś wygląda nazwarcie tak gdyby ;/ lecz jak dodawam gazu na luzie to nie mam odczuć wielkich. jakies małe przebicia niby słychać ale od czego to nie wiem dodam zę na benzynie mniejsze objawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.