Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eRniś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam taki problem, kupiłem używane radio Concert 2, i po podłączeniu okazało się że pokrętła działają odwrotnie - w lewo głośniej, a w prawo ciszej, tak samo druga gałka od zmiany np. utworów w lewo następny, w prawo poprzedni - poza tym pokrętła działają poprawnie, nic nie przerywa nie przycina więc raczej potencjometry są OK. Spotkał się już ktoś z takim czymś?
  2. regulujesz imbusem 5 lub 6 (z tym że nie pamiętam dokładnie jaki rozmiar)
  3. Zdarza się również że jak żarnik pada to czasami świeci, czasami nie, a bywa też że mruga... i nie koniecznie musi mieć barwę fioletowo różową...
  4. vcdsem kanał 76, wchodzisz -> kody błędów 02 -> i zapewne wyskoczy ci informacja co jest nie tak
  5. Jakie błędy wyskakują w sterowniku PDC?
  6. eRniś odpowiedział(a) na przemoskubany temat w Audi A4 B5
    nie, nie miały - 100% dokładany
  7. Pasuje... nikt mi nie odpisywał to postanowiłem dopasować samemu, delikatnie trzeba parę lamelek z dokładki przyciąć / wyciąć - większość pasuje - na ogół bez większej rzeźby
  8. Zapraszam - możemy zamontować - kontakt pw
  9. Przy chłodnicy recyrkulacji spalin takie same objawy..
  10. sprawdź stan oleju, jeśli oleju ci przybywa to może być uszczelka, a jesli tylko plyn ubywa i zasyfia ci zbiorniczek wyrównawczy to może być chłodnica recyrkulacji spalin - miałem taki problem w B5 AJM
  11. eRniś odpowiedział(a) na lukasz_91 temat w Audi A4 B8
    ASO na pewno nie podejmie się doposażenia samochodu ze względu na ich politykę wewnętrzna, wolą sprzedać samochód lepiej wyposażony niż dokładać.
  12. eRniś odpowiedział(a) na _Bumier_ temat w Audi A4 B8
    różne mogą być przyczyny, podejżewam że poszła Ci osłona któregoś z tłoczków w zacisku hamulcowym i któryś podrdzewiał i nie dociska klocka do tarczy tak jak powinien, w swojej B5 tak miałem, czasami było słychać tarcie i chrobotanie, a czasami nie
  13. eRniś odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    ale co wsunales czesciowo bo nie kumam??? czyli drży cały odblask ? jesli tak to obklej izolacja czy jakąś tasma kulkę od regulacji na silniczku Ok, jutro sprawdzę czy pomoże
  14. eRniś odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Pany mam problem... od 3miechów jestem w posiadaniu bixów robionych przez Gwertego - od jakiegoś czasu w lewej lampie odbłyśnik H7 i soczewka drży - (czasami przestaje) czym może to być spowodowane?? Co z tym fantem zrobić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.