-
Gasnący ksenon
Cześć wszystkim, od kilku dni ksenon zachowuje się następująco: - po odpaleniu obydwa ksenony świecą bardzo jasno - po 15 sekundach prawy ksenon świeci trochę na żółto, lewy dalej bardzo jasno (załączam zdjęcie) - co 2-3 minuty ten lewy jaśniejszy gaśnie całkowicie na 5 sekund - po tych 5 sekundach sam się zapala i znowu świeci bardzo jasno - wcześniej obydwa ksenony świeciły podobną barwą, ten lewy nie był taki jasny, ten prawy nie był żółtawy Dodatkowo, prawie w tym samym czasie, kilkukrotnie wewnętrzne oświetlenie w samochodzie (kontrolki, navi, itd.) na kilka sekund stawało się bardzo intensywne, po czym wracało do normy. Działo się to tylko jednego dnia, teraz to oświetlenie w środku nie wariuje, ksenon dalej gaśnie. Podłączyliśmy kompa, nie ma żadnych błędów, alternator ładuje 14,3 czyli dobrze, nie ma błędu akumulatora. Co polecacie? Auto ma 115kkm sprawdzonego przebiegu. z góry bardzo dziękuję za pomoc
-
Spoty wrocławskie
Czyli polityka zagościła i tutaj ? O której i gdzie dzisiaj? Kto będzie? Na razie jestem u teściów, może zdążę wrócić.
-
Spoty wrocławskie
a o co chodzi w ogóle z tym podziałem na A4 Klub i Audi Klub? ;> ja się zatrzymałem na etapie, jak było tylko A4
-
Spoty wrocławskie
mieli średni wybór, tak naprawdę tylko jedne brałem pod uwagę i je wziąłem http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-winter-sport-m3-225-50-r17-94-h-run-on-flat-mfs- 3-letnie, bieżnik ponad 6mm, cena 800zł za komplet z wyważeniem, więc cenowo chyba ok trochę głośne są, ale może jeszcze się ułożą spot w niedzielę o 17? postaram się dotrzeć
-
Spoty wrocławskie
jadę tam dzisiaj http://oponyuzywanewroclaw.pl/kontakt znajomy polecił, dzwoniłem, mają spory wybór
-
Spoty wrocławskie
w sumie to chyba od urodzin syna, czyli ponad 2 lata...
-
Spoty wrocławskie
wracam do żywych jak się uda, podjadę w weekend na spota, kupiłem tydzień temu C6 ;-)
-
Spoty wrocławskie
Czołem, macie może kontakt do kogoś od opon? Potrzebuję komplet zimówek 17 225 50
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czołem z Wrocławia Panowie, kojarzy ktoś może to auto? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-kombi-2012r-lift-w-pelnym-s-line-na-zew-wew-nawi-3d-ID6yBCOl.html wstępnie się nim zainteresowałem, szukam właśnie takiej B8 dzięki!
-
Spociki w Kielcach
Czołem z Wrocławia Czy ktoś z Sandomierza kojarzy może to cudeńko? http://allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-177km-full-s-line-jedyna-taka-i6575335297.html albo tego sprzedawcę, niejaki Robson dzięki! jeszcze ze Staszowa coś takiego, to chyba też Wasz rejon http://allegro.pl/piekny-s-line-shadow-line-xenon-panorama-full-opc-i6560324746.html
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
chcę zrobić polerkę auta, bo lakier już płacze, tysiące mini rys polecacie jakiegoś magika z Wrocławia?
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
oj dawno mnie tu nie było... kto mi robi masaż za wpuszczenie pod galerią?
-
Spoty wrocławskie
oj dawno mnie tu nie było... Wesołości !!!
-
Spoty wrocławskie
nowy klubowicz przedstawiam Wam Wojtka dzisiaj pępkowe u mnie wieczorem we Wro przy Strzegomskiej, są tu jakieś alkusy? jak coś kom 66 88 33 974 lub whatsapp, tutaj może mnie już nie być
-
Wymiana rozrządu 2.0TDI Common Rail - kiedy?
Hej, kiedy powinien być zmieniony rozrząd w 2.0TDI Common Rail 143km? Już kilka różnych opinii słyszałem...