Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZLOCIK W KIELCACH

PARKING ul. ŚCIEGIENNEGO

OBOK WTC

kielce.jpg

Galeria świętokrzyskich wózków , co by było wiadomo kto to :decayed: :th:

- grzanek85 (teraz trochę inaczej wygląda ale :) )

- STOlkien

- elmichalkw

- huzio00

- MARCIN607

- Tposejdon

- michal-oracz

- mobil014

- adam80

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja siedzę w Skarlandzie aktualnie więc jest całkiem niedaleko :mysli:Możemy coś pomyśleć nad terminem i miejscem.Jak coś się ustali bryknę do Kielcowni....PZDR

Opublikowano

No to, ja tez sie pisze na ten spocik.......

Opublikowano

no oczywiscie ze jestem chetny. napewno bym sie chetnie pojawil i mysle ze to bardzo dobry pomysl. elo

Opublikowano
  • Autor

Widzę że coś sie ruszyło ja powiadomiłem kilku klubowiczów na PW zobaczymy czy się zainteresują, jeśli możecie to tez dajcie znać wszystkim :audi: maniakom z Kielc i okolic pozdr i czekam na więcej klubowiczów :a4fan:

Opublikowano

dobrze by było jakby coś ruszyło w waszych rejonach, bo straszna posucha na Kielecczyźnie :cool:

Opublikowano
  • Autor

Zgadzam się w 100% :) więc próbuje działać :a4fan:

Opublikowano

No to dzialamy........

Jesli mialby ktos ochote to zapraszamy w ta sobote......czyli 29.09.....na parking przy pomniku WTC przy ulcy Sciegiennego.....

wstepna godz 18-19........

Ja bede na 100%

Jakby cos to info na PW..........

Opublikowano

Dzialajcie, dzialajcie bo Tarnow juz was wyprzedzil.. :wink4: pozdro :a4fan:

Opublikowano

No Ludziska zbierac sie..........bo sobota juz blisko :wink4:

Nosb ja mam nadzieje, ze dasz rade do nas wpasc?

Opublikowano

ja bym chetnie w sobote sie pojawil ale ze szkocji zlatuje dopiero 4.10. tak wiec w ta sobote nie dam rady. zebralibysmy troche ludzi tak na przyklad na polowe przyszlego miesiaca :)i taki wiekszy troche zjazd zrobic niz 3 czy 4 samochody :) ja k tylko zlece do kielc napewno sie zjawiam. elo

Opublikowano

No proszę jak się ekipa ruszyła .....dla mnie wstępny termin OK.Trzeba zebrać reprezentację i działamy.PZDR

Opublikowano

nie :( nie jest ok hehe. moze nastepna sobota albo niedziela? ja juz napewno w ck bede. niech sie ludzie tu zaczna zbierac zeby bylo ich troche i ustalimy termin zeby troche ludzi sie zjechalo :)

Opublikowano

No prosze to jest nas juz troje......

Ja....

Grzanek 85....no i L.I.O.N.....

[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 00:06 _________________________________________________

nie :( nie jest ok hehe. moze nastepna sobota albo niedziela? ja juz napewno w ck bede. niech sie ludzie tu zaczna zbierac zeby bylo ich troche i ustalimy termin zeby troche ludzi sie zjechalo :)

To nie bedzie pierwszy i ostatni spocik........

Ja wiekszosc czasu jestem w Wawie.....a chcialabym poznac forumowiczow z moich stron......

A w sobote kto bedzie mogl, przyjedzie.....a kto nie to nastepnym razem.......

Opublikowano

Chłopaki zadbajcie tam o naszą Angee niech wróci cała i zdrowa ;)

Opublikowano

Ja tez sie pisze..pojawie sie na 99%..pozdrawiam..

Opublikowano

Ja tez sie pisze..pojawie sie na 99%..pozdrawiam..

No Artur :oklaski: to mi sie podoba........

Opublikowano

L.I.O.N. dzieki za cynk na PW bo bym przegapił temat ;)

Postaram sie wpasc ale nie mówie,że na bank bede ...

A tak wogóle to :foch::polew:

Opublikowano

L.I.O.N. dzieki za cynk na PW bo bym przegapił temat ;)

Postaram sie wpasc ale nie mówie,że na bank bede ...

A tak wogóle to :foch::polew:

Chcialam napisac do Ciebie PW......ale niestety przekroczylam limit :polew:

Musze sie zwrocic do Hugo.....bo kurcze cos jest nie tak....

Nosb musisz byc......jestes jedyna osoba ktora znam........ :)

Opublikowano

Hugo cie kontroluje co bys za bardzo po PW nie flirtowała z ludzmi :polew:

Bede chciał byc ale do CK mam kawalek :D A moje bydle jest strasznym benzynoholikiem i lubi zassac sobie conieco :D

Godzina 18-19 ? To sie juz dobrze sciemnia teraz ... Moze cos wczesniej w jakims ciekawszym miejscu ? Np nad zalewem ?

jakby co to wezme Vag'a i laptopa :P Ma ktos 1,8 T ? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.