Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzina 18-19 ? To sie juz dobrze sciemnia teraz ... Moze cos wczesniej w jakims ciekawszym miejscu ? Np nad zalewem ?

jak dla mnie kazda godz jest ok.....bo juz od rana bede w CK......

tylko nie kazdemu wczesniejsza pora bedzie pasowac........

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi pasowała by wczesniejsza bo wpadłbym tez w jedno miejsce w CK przy okazji a pozniej bedzie nieczynne... No ale zobaczymy :)

Opublikowano

Jasne,jasne wszystko mozna dogadać z terminami .....Angela teraz dopiero skojarzyłem że chyba juz kiedyś widziałem Cię na trasie ,Kielce - Tarnów....przynajmniej tak wnioskuję po aucie w avatarze,chyba że to nie twoje.

Opublikowano
Angela teraz dopiero skojarzyłem że chyba juz kiedyś widziałem Cię na trasie ,Kielce - Tarnów....przynajmniej tak wnioskuję po aucie w avatarze,chyba że to nie twoje.

Kielce -Pinczow :)

a autko moje...........

Opublikowano

Ja moge sie pisac na spota w Kielcach w okresie swiatecznym, bo pewnie wtedy odwiedze rodzine :D

Opublikowano

Dzięki Angela za cynk nie wiem jak będzie jutro bo narazie borykam się z jedną sprawą coś tłucze mi sie po prawej stronie i doszłem do wniosku że mi się gałka wybiła od drążka kierowniczego, bo wachacze są ok wię to napewno nie one.

Opublikowano

Dobra dobra nie wymiguj sie :P

Opublikowano

Sluchajcie......jesli ktos ma inna propozycje co do miejsca i godz.......

To pisac.......wszystkie propozycje mile widziane......

Ja sie dostosuje.......mam caly dzien wolny......

hmmm.....moze by tak parking pod Realem......wieczorkiem jest tam juz pusto......

Nosb bedziesz mial blizej :tongue4:

Opublikowano

postaram się zobacze bo 100 km mam ale to nic[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 13:22 _________________________________________________a nie najlepiej Pińczów :D albo KW :>

Opublikowano

Dla mnie też nie ma problemu bo na weekendzie mam lużno z czasem :dance:....więc się dostosuje do miejscówki i terminu ,tak żeby wpadł jak największy skład.

Opublikowano
a nie najlepiej Pińczów grin albo KW

Ja moge wszedzie dojechac......zaden problem......i tak bede miala za soba trase z Wawy :decayed:

Opublikowano

Może też być Kazimierza Wielka pod Centrum sporo miejsca :> a do Pińczowa też moge dojechać więc gdzie

Opublikowano

Tylko ciekawe czy ludki z Kielc dojada :mysli:

Opublikowano

bliżej do Pińczowa tylko gdzie pasował by Pińczów[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 13:48 _________________________________________________to może umówmy się na Pińczów o której i gdzie[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 13:51 _________________________________________________nawet jak byłoby nas z 5 osób to na początek nie jest źle może ktoś z krakowa by dojechał trzeba by jakoś ogłosić

Opublikowano

A ja bym jednak stawiala na Kielce........

Bo jak zrobimy w Pinczowie .......to okaze sie,ze bedziesz tylko Ty i ja.....

Opublikowano

czekamy na propozycje może by tak dojechali koledzy z Kielc do Pińczowa co??

Opublikowano

Don't give up you're in Kielce.....jak głosi słynny baner promujacy to miasto, więc może pozostaniemy

przy tej lokalizacji.Ważne aby się spotkać a następnie możemy iść na całość i ustalać inne miejscówy, terminy.....Meksyk , hawaje czy co tam jeszcze.

Opublikowano

Don't give up you're in Kielce.....jak głosi słynny baner promujacy to miasto, więc może pozostaniemy

przy tej lokalizacji.Ważne aby się spotkać a następnie możemy iść na całość i ustalać inne miejscówy, terminy.....Meksyk , hawaje czy co tam jeszcze.

Jestem za............zdecydowanie.......

Grippen......masz tdi......dasz rade..... :)

BTW.....w Pinczowie nawet nie ma fajnej miejscowy na spocik :decayed:

Opublikowano

ostatecznie gdzie i o ktorej jest zlot bo nie wiem gdzie jechać

Grzanek dzięki za PW

Nic bym nie wiedział

A tak wiem i będę

Opublikowano

moze wpadne tylko podajcie miejsce i czas :foch:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.