Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ze ktos sie zarejstrował to nie znaczy ze od razu chce byc klubowiczem wez to pod uwage ;)

Ja przyjade na 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem że jest zarejestrowanych a nie klubowiczów ale na spotkania mogli by przyjechać zapaznać się źle mówie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chęcią bym wpadł na ten spocik ale niestety pracuje w sobote no chyba że cos wykombinuje i sobie załatwie wolne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez potwierdzam swoje przybycie na 100%. bedzie ze mna jeszcze dwoch innych klubowiczow a4 ktorzy jeszcze nie zdolali sie zarejestrowac na forum z jakichs przyczyn. tak wiec okreslcie jeszcze dokladna godzine i miejsce. tak wiec potwierdzam swoje przybycie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chcecie zrobic spotkanie w dzien czy w nocy? w nocy fajna miejscowka moglaby byc na parkingu na realu. oswietlona cala noc i jest tam bardzo jasno. dobre miejsce na spota. a jak w dzien to duzo jest takich miejsc. wiec co proponujecie?

Miejscowi niech sie wypowiedzą co do miejsca spota bo ja w Kielcach byłem z pół roku temu więc nie mam pojęcia gdzie można zrobić więc ja się dostosuje :notworthy: czekam na info o miejscu i godzinie :a4fan: [br]Dopisany: 07 Październik 2007, 10:40 _________________________________________________Co taka cisza tutaj :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :)

Musimy chyba najpierw wybrać godzinę a potem się pomyśli które parkingi w kiecach będą wolne. JA proponuje 17 co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez pasuje 17 w sobotę :thumbup: A co do miejscówki to jakiś duży parking gdzieś gdzie nie ma tłoku o tej godzinie i będzie ok :a4fan: Bo spot będzie udany jak będzie dużo ludzi a nie jak spot będzie w fajnym miejscu ale jak będą obydwa te czynniki to będzie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik w Kielcach dnia 13.10.2007

Zapraszamy !!!

Lista chętnych:

1. Angela - obecna 99%

2. Grippen - obecny

3. Warzyd - obecny

4. L.I.O.N - obecny

5. Grzanek85 - obecny

6. Grosik - obecny

7. Tosik - obecny

8. F1driver - obecny

9. Doman13 - obecny 99%

10. Perlacco

11. Nosb - obecny 99%

Godzina do ustalenia jaką proponujecie prosze o potwierdzenie przybycia tych co się deklarowali oraz miejsce spotkania: Proszę o wpisywanie się na listę[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 10:27 _________________________________________________i o której godzinie musimy dokładnie ustalić czekam na prozycje wpisywać 17 mam czy inną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...