Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja prawdopodobnie tez......ale tak na 100% to jeszcze potwierdze.....

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bede na 100% :) Co do godziny to moja sugestia - bardziej za dnia - tak zeby jakies normalne foty mozna bylo strzelic ;)

Opublikowano

Witam wszystkich,

Ja również przybędę ale w jakichś godzinach wczesno popołudniowych (mam w tym dniu urodziny synka:) :):). Chętnie spotkam się z Wami ;)

Opublikowano

No pewnie zapraszamy.........

Wczesno popoludniowe hmmm....ja myslalam o godz 15-16....

Ale jak macie jakies propozycje to pisac....

Opublikowano

No pewnie zapraszamy.........

Wczesno popoludniowe hmmm....ja myslalam o godz 15-16....

Ale jak macie jakies propozycje to pisac....

Jak zawsze Angela wspaniałomyślna (15-16 godz.) :naughty:

Opublikowano

To ze ktos sie zarejstrował to nie znaczy ze od razu chce byc klubowiczem wez to pod uwage ;)

Ja przyjade na 99%

Opublikowano

napisałem że jest zarejestrowanych a nie klubowiczów ale na spotkania mogli by przyjechać zapaznać się źle mówie ;)

Opublikowano

z chęcią bym wpadł na ten spocik ale niestety pracuje w sobote no chyba że cos wykombinuje i sobie załatwie wolne :hi:

Opublikowano

ja tez potwierdzam swoje przybycie na 100%. bedzie ze mna jeszcze dwoch innych klubowiczow a4 ktorzy jeszcze nie zdolali sie zarejestrowac na forum z jakichs przyczyn. tak wiec okreslcie jeszcze dokladna godzine i miejsce. tak wiec potwierdzam swoje przybycie :a4fan:

Opublikowano

a chcecie zrobic spotkanie w dzien czy w nocy? w nocy fajna miejscowka moglaby byc na parkingu na realu. oswietlona cala noc i jest tam bardzo jasno. dobre miejsce na spota. a jak w dzien to duzo jest takich miejsc. wiec co proponujecie?

Opublikowano

a chcecie zrobic spotkanie w dzien czy w nocy? w nocy fajna miejscowka moglaby byc na parkingu na realu. oswietlona cala noc i jest tam bardzo jasno. dobre miejsce na spota. a jak w dzien to duzo jest takich miejsc. wiec co proponujecie?

Miejscowi niech sie wypowiedzą co do miejsca spota bo ja w Kielcach byłem z pół roku temu więc nie mam pojęcia gdzie można zrobić więc ja się dostosuje :notworthy: czekam na info o miejscu i godzinie :a4fan: [br]Dopisany: 07 Październik 2007, 10:40 _________________________________________________Co taka cisza tutaj :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

Powitać :)

Musimy chyba najpierw wybrać godzinę a potem się pomyśli które parkingi w kiecach będą wolne. JA proponuje 17 co wy na to??

Opublikowano

17-ta moze byc jak dla mnie.

Opublikowano

no 17 dobra godzina. mi pasuje jak najbardziej

Opublikowano

Ja potwierdzam obecnosc..tyle ze na 17 nie wiem czy sie wyrobie, bo we wszystkie soboty pracuje..najwyzej troche sie spoznie..pozdrawiam:)

Opublikowano

Mi tez pasuje 17 w sobotę :thumbup: A co do miejscówki to jakiś duży parking gdzieś gdzie nie ma tłoku o tej godzinie i będzie ok :a4fan: Bo spot będzie udany jak będzie dużo ludzi a nie jak spot będzie w fajnym miejscu ale jak będą obydwa te czynniki to będzie :th:

Opublikowano
  • Autor

Teraz proszę o propozycje miejscówki bo o tej godzinie parkingi przy supermarketach odpadają pzdr :a4fan:

Opublikowano

nie wiem jak sie pisać na listę.

Będę na 99 %

Opublikowano

Spocik w Kielcach dnia 13.10.2007

Zapraszamy !!!

Lista chętnych:

1. Angela - obecna 99%

2. Grippen - obecny

3. Warzyd - obecny

4. L.I.O.N - obecny

5. Grzanek85 - obecny

6. Grosik - obecny

7. Tosik - obecny

8. F1driver - obecny

9. Doman13 - obecny 99%

10. Perlacco

11. Nosb - obecny 99%

Godzina do ustalenia jaką proponujecie prosze o potwierdzenie przybycia tych co się deklarowali oraz miejsce spotkania: Proszę o wpisywanie się na listę[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 10:27 _________________________________________________i o której godzinie musimy dokładnie ustalić czekam na prozycje wpisywać 17 mam czy inną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.