Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

więc umawiamy się na godzinę 17 jeszcze jest jasno więc nie będzie problemu ze zrobieniem zdjęć jak by ktoś chciał to mogę vaga wziąść :>

HEJ!!! no to do zobaczenia o 17 tylko jeszcze nie wiadomo gdzie... :wallbash:

Jak bedziesz miał Vaga można by za jego pomocą, sprawdzić kąt wtrysku i stan świec żarowych, (zima idzie), a wogole kiedyś tam zrobiłbym logi dynamiczne, lubie wiedzić co w trawie piszczy...

Jest jeszcze inna mapa tak samo dobra (www.targeo.pl) też fajne i czytelne zrzuty można robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ!!! no to do zobaczenia o 17 tylko jeszcze nie wiadomo gdzie... :wallbash:

Jak bedziesz miał Vaga można by za jego pomocą, sprawdzić kąt wtrysku i stan świec żarowych, (zima idzie), a wogole kiedyś tam zrobiłbym logi dynamiczne, lubie wiedzić co w trawie piszczy...

Jest jeszcze inna mapa tak samo dobra (www.targeo.pl) też fajne i czytelne zrzuty można robić.

Ok sprawdzimy co będziesz chciał[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 16:07 _________________________________________________a co byście powiedzieli jakby zaprosić klubowiczów Audi A3 z Kielc powiem wam że ja byłem na taki spocie i było zajefajnie Audi A3 i A4 poprostu super co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś zarejestrowany na A3 klub net czy nikt można by było znimi pogadać fajny byłby spot mówie wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok klub A3 jest zawiadomiony

Jak będą konkrety co do miejsca spotu to im podam

Swoją drogą to A3 kowcy chcą się spotkać na torze w Miedzianej Górze :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może parking koło Praktikera tam przy tym nowo budowanym sklepie tam było zawsze wolne. Lub poczciwe WTC zawsze wolne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie kombinujmy mamy duży parking koło WTC, większość już wie gdzie to jest i chyba nie taka najgorsza miejscówka?? Co wy na to :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może parking koło Praktikera tam przy tym nowo budowanym sklepie tam było zawsze wolne. Lub poczciwe WTC zawsze wolne. :D

Parking przy nowym sklepie bylby ok. Jest wolny jak slusznie zauwazyles.

Dobrze by bylo sie zdecydowac jakos konkretnie bo tak to bedziemy debatowac nad tym caly tydzien jak przekupy na bazarach :P

Kto za parkingiem przy WTC ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie kombinujmy mamy duży parking koło WTC, większość już wie gdzie to jest i chyba nie taka najgorsza miejscówka?? Co wy na to :a4fan:

Jak dla mnie ok......

Grzanek tylko jedna prosba...kto przyjedzie pierwszy....to ustawiac sie naprzeciwko....a nie tak jak ostatnio.....bo tlo do fotek koszmarne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak by sie tak przyjrzeć:) to faktycznie nie wesołe tło ale z drugiej strony jest to samo tylko na górce więc może nie będzie widać hehe :thumbup: to co parking przy WTC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie będę wyglądał z moją A3-ką, ale jak zostałem zaproszony to chętnie się spotkam z ziomalami.

Jak ktoś będzie leciał ze skarżyska lub przez - to dajcie znać - polecimy w komplecie ;)

Właściwie to gdzie dokładniej ta miejscówka - niech ktoś napisze na priv.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie będę wyglądał z moją A3-ką, ale jak zostałem zaproszony to chętnie się spotkam z ziomalami.

Jak ktoś będzie leciał ze skarżyska lub przez - to dajcie znać - polecimy w komplecie ;)

Właściwie to gdzie dokładniej ta miejscówka - niech ktoś napisze na priv.

Pozdro.

Pewnie ja będe startował przez lub z Skarlandu :th: także jak coś to rolowany i do kielcowni...czy gdzie tam bedzie ten Spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze dobry jest wlasnie tam ten parking kolo praktikera. ciagle stoi pusty. druga dobra mozliwoscia jest parking na makro. sa tam 2 parkingi... jeden z nich bardzo duzy jest i nigdy tam nic nie stoi. zawsze pusty. tak wiec moze sie nad tym zastanowcie bo miejscowka dobra i dodatkowo oswietlona jak cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...