Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Data juz jest przeciez..3-ego..:) no i ja pisze sie na bank..czekamy na wiecej chetnych..

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A miejscówka? Bo ja pierwszy raz więc pytam :)

Opublikowano

No myslcie nad ciepla miejcowka....

Spocik juz tuz, tuz.......a my tam pod tym WTC zamarzniemy.........

Opublikowano

EEeeee Ja to snieg chce :D Lód :D

Opublikowano

no ja oczywiscie tez sie pisze. ciepla miejscowke to chyba jedynie parking na tesco. jest tam zawsze taki jeden sektor ktory jest prawie zawsze caly wolny. to jest na samym kncu kolo myjni rozowy sektor. on prawie zawsze jest tam wolny wiec mysle ze daloby rade sie tam poprostu ustawic

Opublikowano

No i jak widac.....Galeria Echo odpada.....

Moze jakies inne propozycje........[br]Dopisany: 24 Październik 2007, 12:39 _________________________________________________Nie no.....zainteresowanie widze zerowe..... :disgust:

Jak narazie to jakos,tylko ja jestem chetna na ten spocik......

Opublikowano

Przepraszam ale czy A4 to auto sportowe ? :D:polew:

Hmmm ja w sumie moze wpadne :) Chociaz sie zastanawiem czy swojej lali nie sprzedac ;) Ale to mało prawdopodobne :)

Opublikowano

Przepraszam ale czy A4 to auto sportowe ? :D:polew:

To raczej pytanie do "cieci" z parkingu Galerii.[br]Dopisany: 25 Październik 2007, 07:38 _________________________________________________

Nie no.....zainteresowanie widze zerowe..... :disgust:

Jak narazie to jakos,tylko ja jestem chetna na ten spocik......

Nie zerowe... po prostu brak sensownego pomyslu na miejsce. To ponad tydzien - cos wymyslimy.

Opublikowano

tylko ja jestem chetna na ten spocik.....

nie tylko :naughty:
Opublikowano

Hmmm ja w sumie moze wpadne :) Chociaz sie zastanawiem czy swojej lali nie sprzedac ;) Ale to mało prawdopodobne :)

Sprzedac.... :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

Podjadę dziś i porozmawiam z cieciem na tym parkingu, jak mnie zesłoci to najwyżej nie będę miał tam wstępu przez duży czas :D ale może coś wynegocjuje. :th: pzdr :a4fan:

Opublikowano

No w koncu jakas sluszna decyzja...

Grzanek :th:

Czekamy.....na zdanie relacji......jak Ci poszly negocjacje..... :wink4:

Opublikowano

Jak cos to ja moge narobic bydla muzyką :D Tylko kto zniszczy rure ? :):polew:[br]Dopisany: 25 Październik 2007, 10:39 _________________________________________________Juz wiem za co mam ostrzezenie :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15761.msg184350.html#msg184350

Widocznie przekroczyłem maksymalna liczbe emotek na jeden post :>

Wyrazam skruche ... Co za naród ...

PS : luQas to moj kumpel i zazwyczaj sobie tak docinamy :)

Opublikowano
  • Autor

Odwiedziłem parking w tesco porozmawiałem z 2 cieciami (jeden normalny drugi poj...). Są dwie wersje jeden mówi że bez przeszkód możemy tam parkować ale tylko w godzinach otwarcia i jeśli będziemy sie cyt. "normalnie" :polew: zachowywać nikt nie będzie sie burzył. Druga wersja jest taka że jeśli się tam zjedziemy i będziemy łazić bez celu wokół aut itp itd to nas wygonią, bo muszą dbać o bezpieczeństwo :kwasny: no ale ja bym zaryzykował nie wiem co wy na to :a4fan: przecież my się tam chyba ścigać nie będziemy ;)

Opublikowano
przecież my się tam chyba ścigać nie będziemy wink

Nie ?? :embarrassed: ; żartowałem ;)

Sądzę że jak się ustawimy w grupie i jakoś tak na uboczu - to się nie czepną.

Nawet jak się będziemy kręcić to koło swoich - więc o co halo. :)

Opublikowano

tez bym zaryzykowal... rozowy sektor zawsze wolny i dosyc ok tam jest. nie powinno byc uwazam problemow. tam jest wlasnie takie miejsce na uboczu i mozna spokojnie stanac sobie i zrobic spocik. tak wiec ja sie na to pisze. :a4fan:

Opublikowano

Czy nikt sie nie bedzie czepial.....tego nikt nie wie.....

Pojedziemy.....to sie przekonamy.......

W razie czego bedziemy sie ewakuowac pod WTC :D

Opublikowano

no pewnie ze tak. z tym nie bedzie problemu. zawsze mozna cos wymyslec na spontanie :)

Opublikowano
  • Autor

Witam pisać mi się kto chętny na spocik w sobotę?? Bo temat nam umiera spadł na szary koniec :rant:

MIEJSCE SPOTKANIA: Galeria ECHO ul. Manifestu Lipcowego(Solidarności nowa nazwa) parking dolny sektor różowy

GODZINA: 16

warzyd 100%

f1driver 100%

grippen

froger34 100%

angela 100%

Nosb

L.I.O.N ????

Grosik ????

Valentino 100%

Tosik 100%

FABSON ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.