Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to dawajcie zdjęcia ile was było bo się nie moge doczekać zdjątek :>

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już w domu, pogoda nie była z byt dobra podczas podróży, lało jak nie wiem co..

Było 8 autek, zdjęcia ja jakieś mam ale strasznie słabe :thumbdown: Potem je zgram na kompa i wrzucę.

Opublikowano

Witam z wieczorka - po zlocie ;)

Dzięki za miłą atmosferkę- jak zawsze :) i oczywiście w razie czego piszę się na kolejne spotkanie przy barze :drunk:

Zdjątek nie robiłem :(

Opublikowano

kurde podjechałem o 1628, znalazłem audiki ale was nie było ;( , szkoda, mam nadzieje ze nastepnym razem wyrobie sie punktualnie, pozdrawiam

Kurcze szkoda......poszlismy na :drunk:...zartuje ....na bezalkoholowy soczek :naughty:

Na nastepny raz trzeba numer fona do kogos wziasc.....

A spocik fajny.....tylko szkoda,ze nas tak malo bylo...w porownaniu do poprzedniego.....

Dzieki wszystkim za spotkanko....

Fajnie bylo sie z wami znow spotkac.......[br]Dopisany: 03 Listopad 2007, 21:50 _________________________________________________Jeju.....jaka cisza :mysli:

Wy to faktycznie powoli w sen zimowy zapadacie ;)

Opublikowano
  • Autor

Witam następnym razem trzeba zostawiać spóźnialskim kartkę, gdzie jesteśmy:) a tak ogólnie to spocik udany. Angela a co z tym ogólnym spotem??

Opublikowano

Byliscie chetni...ale jakos odezwu z waszej strony nie widac na tarnowskich spocikach ;)

Tylko ja tam napisalam......

Opublikowano

Zapraszamy do Tarnowa.. :naughty:

Opublikowano

kawał drogi :decayed:

Opublikowano

kawał drogi :decayed:

jaki kawal drogi :bicz3:

rzut beretem......

Opublikowano

Koledzy i kolezanki nie tak daleko ;] Wyjedziece sobie w pare autek i trasa bedzie bardzo przyjemna ;]

Opublikowano

rzut beretem.....

ja mam trochę dalej i benzynę a nie diesla :polew:

Opublikowano

rzut beretem.....

ja mam trochę dalej i benzynę a nie diesla :polew:

1.6 duzo ci nie spali ;]

Opublikowano
ja mam trochę dalej i benzynę a nie diesla

A wlasnie,ze ja mam dalej......bede leciec z Wawy :tongue4:

Opublikowano
ja mam trochę dalej i benzynę a nie diesla

A wlasnie,ze ja mam dalej......bede leciec z Wawy :tongue4:

respect 4 you angela ;]

Opublikowano

A wlasnie,ze ja mam dalej......bede leciec z Wawy :tongue4

to będziesz pewnie leciała koło mnie :)

Opublikowano

A wlasnie,ze ja mam dalej......bede leciec z Wawy :tongue4

to będziesz pewnie leciała koło mnie :)

Przez Starachowice :shocked:.......raczej przez Skarzysko :D

Opublikowano

Nie mówiłem że dokładnie przez Starachowice ale przez te okolice a do Skarżyska mam już niedaleko :przebiegly:

Opublikowano

Nikt nikogo na sile nie ciagnie ;] JAk bedziesz chcal to przyjedziesz...ale fajnie by bylo jakby bylo duuuuuuzo :a4fan:

Opublikowano

Nie mówiłem że dokładnie przez Starachowice ale przez te okolice a do Skarżyska mam już niedaleko :przebiegly:

No problem......tylko ja z powrotem wracam w niedziele....

Zachacze po spociku o rodzinny domek w Pinczowie.....

Opublikowano

Angela nie zapominaj że podrodze zachaczysz o Kazimierze i możemy razem na Tarnów jechać i jak z tym spocikiem W tarnowie wybieramy się

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.