Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Oj staraj się staraj, bo jak nie będziesz miał z Angela na pieńku :th:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj staraj się staraj, bo jak nie będziesz miał z Angela na pieńku :th:

No pewnie....ze bedzie mial na pienku..... :D

Bo jakbym mu pw nie napisala...to nawet by nie wiedzial ze spocik organizujemy..... :bicz3:

Opublikowano

jeju jaka cisza

Opublikowano

Łooo kurde.... :shocked:

Nikogo nie ma..... :D

Ludziska.......nie spac....... :bicz3:

Opublikowano

Ja zapadłem w sen zimowy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja dwa dni odkręcałem przednią alufelgę masakra ahaś i nie polecam kluczy z castoramy urwany i skończyło się na spawarce :kwasny: badziew jak nic i nie urwał sie klucz tylko nasadka w pół i została na śrubie :thumbdown: pzdr dla wszystkich

Opublikowano

Ja zapadłem w sen zimowy :decayed:

:foch: jeszcze sie zima na dobre nie zaczela..... :bicz3:

a ja dwa dni odkręcałem przednią alufelgę masakra

24/h ....... przez dwa dni...... :shocked:......no to wspolczuje..... :polew:

Opublikowano

no angela nie Smiej sie ze swietokrzyskich chlopaków bo pomyslimy ze to wszystko pod presja spotów warszawskich :P

aaaaaa i jeszcze jedno nie spac na kieleckim forum, poopowiadajcie chociaz jak tam dróżki w kielcach, chlopaki odśnieżarkami ruszyli juz na bój?

pozdro :audi::a4fan:

Opublikowano

Alez ja sie nie smieje......

Ja ich probuje jakos zmotywowac.......a oni za cholere sie nie daja....... :D

Opublikowano

no no zeby was dziewczyna musiała motywowac i prosic? :thumbdown:

szpondzimy cos zeby juz nie musiała

a wtedy odżyje nasze forum

pozdrowionka do miasta scyzorów :quattro:

Opublikowano
  • Autor

To nie brak motywacji tylko raczej brak czasu :disgust: ale temacik naprawdę nam przysypia :mysli: więc dawać jakiś konkretny temacik i się będzie pisać

Opublikowano

a kto przyjedzie po mnie bo wyczytałem że lecicie inną drogą ;( ;(

Opublikowano

a kto przyjedzie po mnie bo wyczytałem że lecicie inną drogą ;( ;(

.....wszyscy.... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Droga to kwestia do ustalenia jeszcze może spotkamy się na trasie w jakiejś miejscowości??

Opublikowano

Droga to kwestia do ustalenia jeszcze może spotkamy się na trasie w jakiejś miejscowości??

Pasowało by żebyście pomnie wpadli będzie miło

Opublikowano

Droga to kwestia do ustalenia jeszcze może spotkamy się na trasie w jakiejś miejscowości??

Pasowało by żebyście pomnie wpadli będzie miło

Grippen....a co Ty taka maruda sie zrobiles...... :D

Przeciez wpadniemy.......narazie jeszcze nic nie uzgadnialismy.....co do wyjazdu.....

Ustalimy co i jak i wszystko bedziesz wiedzial.... :wink4:

Opublikowano

Grippen....a co Ty taka maruda sie zrobiles.....

Ja maruda nie tylko widze że planujecie inną drogą lecieć wiem że mielibyście bliżej o kilka kilosów ale mam nadzieje że i tak wpadniecie po mnie będe wdzięczny, zobaczymy co i jak[br]Dopisany: 15 Listopad 2007, 13:07 _________________________________________________przepraszam chciałem zapytać czy nie wie ktoś czy moge kupić czujnik ten w zbiorniku wyrównawczym od płynu do chłodnicy jaki numer ma czy jest on tylko dostępny z całym zbiornikiem może ktoś wie jak to sprawdzić czy działa

Opublikowano

oj ....ja tylko zartowalam z ta maruda........ :wink4:

Opublikowano

wiem ze zartowalas :decayed: ale umnie śnieżyca

Opublikowano

Spot Krakow-Tarnow-Rzeszow-Kielce

Sobota 24 listopada godz 15...

Miejsce Tarnow........,,Pod Debem""

http://www.zajazd.poddebem.tarnow.pl/...?sID=0f916e909968a7abf7bd7e798f342696

1. TTom3K

2. Grippen

3. Grzanek 85

4. Angela

5. Slaweq

6. Szuder

7. f1driver

8. Ykk

9. Cuber

10. Rex

11. Themon

12. Makoz

13. Pablo GT

14. Trzeniu

15. Tukan

16. Mad Max

17. Czaki 22

18. Fabson

19. GM

20. L3Vy

21. Hauzer

22. Doman 13

23. Jozzy

[br]Dopisany: 17 Listopad 2007, 22:33 _________________________________________________Wrzucilam wam liste.....bo wiekszosc to lenie i na spoty Tarnowskie nie chce sie zajrzec...... :D

Pozostaje kwestia ugadania sie co do naszego wspolnego wyjazdu....

Jakies propozycje macie..........????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.