Treść opublikowana przez FABSON
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no piknie, ulżyło mi, dzieki lukaszr, szczególnie zależało mi na odnalezieniu tego bo to nie moj gabeć, Angela dzieki za info trzymka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemano pytanko mam, znalazł ktoś może czarna saszetke z ładowarką do navi, mogła mi gdzieś wypaść w okolicach miejsca gdzie Angela zaparkowała jeśli ktoś kojarzy informacje na ten temat mile widziane pjona
-
Spociki w Kielcach
to na nastepny niech ktos przyjedzie b8, ja skoluje r8, to sie juz wespniemy konkret
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no niezłe konstrukcje są w odwrotnie założony pasek i latało, u mnie koło pasowe stukało (było niedokręcone czy coś takiego) i 5tyś km zrobiłem byłem przekonany że problem jest z kołem dwumasowym (tak mi kolega powiedział) teraz wiem że prawdy dowiem sie na spotach hehe, podziekowania
-
Spociki w Kielcach
no i elegancko, konkrety to lubie do zoba SCYZORY
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema szykujecie coś w weekenda majowego? jak cos bedzie to chetnie podjade bo bede na helu, pozdro i ewentualnie do zoba
-
Spociki w Kielcach
to jak w koncu? jak bedzie padał deszcz to od razu lecimy na tesco, a jak bedzie byle jak to ustawiamy sie na wtc, czy też do tesco?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taaa, z samego ranka magik obejrzał i powiedzial ze zrobi, ale dopiero na jutro wieczorem, ruch tam taki jakby cos gratis rozdawali tak jak mówiłeś koło pasowe, jutro wyjade z nowiuskimi czesciami, dzieki za podpowiedz ze to nie koło dwumasowe
-
Spociki w Kielcach
no i elegancko , do zoba w piątek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie tez dzis niektórzy wzieli za nowego , ale to chyba moja wina bo rzadko bywam na spotach, ale znowu nie z mojej winy tak sie dzieje TORWAR duzo lepsza miejscówa niż FW podziemia dobijały pozdro
-
Spociki w Kielcach
siemano SCYZORY i widze ze znowu spot bedzie wtedy kiedy jest meczyk KORONKI jak bedzie w piątek to jestem, jak w sobote to bede ale nioe w godzinach mecza, pozdro są rzeczy ważne i WAŻNIEJSZE (KORONA KIELCE) przepraszam jeśli kogoś tym uraziłem ale zrozumcie nałóg MKS pozdro kieleckie AUDI
-
Bunia Wąskiego ....
siema PIKNA ta ten felunek co wybrałeś na allegro, śmiało moge polecic tego kolesia z buska-zdroju, tydzien temu byłem u niego osobiście tez po felunek, widziałem na żywca te z A5-robią wrażenie owocnego upiększania awancika
-
Spociki w Kielcach
siemano widze ze wczoraj był szpond scyzorykowy a ja nie miałem netu f*ck p.s. mam pytanko w sprawie serwisu, nadszedł czas zeby przeserwisowac niuńke, polecacie jakis serwis oprócz ASO wiadomo- koszta pozdro i do zobaczyska w koncu kiedys
-
Spociki w Kielcach
siema ja bym sie pisał akurat w ten weekend jestem w Kielcowie to bym poznał wkoncu scyzorów piszcie jak cos bedzie to bede pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SIEMANO WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZEŚLIWEGO NOWEGO....... do zobaczyska na spocie
-
Spociki w Kielcach
WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ŚWIETOKRZYSKIM ZAJAFKOWICZOM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema to i ja sie do zyczen dołacze a przy okazji pomoge wam z motywem 1000 stron do konca roku pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemanko, na ta wigilie dzis to jakiegos szprota czy cos rybnego trza przyniesc? ja juz nie zdaze do sklepu musze juz wyjezdzac bo dawno mnie nie było wiec nie moge sie spoznic
-
Spociki w Kielcach
powinienem dac rade jutro, ale jak maja byc becki to troche mi nie pasuje, chyba ze lekkie to moge przebolec to ewentualnie do juterka angela, pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
oj widze ze beda becki, ale z zalem serca musze oznajmic ze nie bede mogł was wspomóc na spociku w tarnowie ;( , ale blach i tak nie mam kieleckich, wiec mała strata udanej imprezki zycze i mam nadzieje ze nastepnym razem dam rade wspomoc scyzorykowe pozdrawiam trzymajcie sie i pozdrowcie ekipe na spocie 24.11
-
Spociki w Kielcach
no no zeby was dziewczyna musiała motywowac i prosic? szpondzimy cos zeby juz nie musiała a wtedy odżyje nasze forum pozdrowionka do miasta scyzorów
-
Spociki w Kielcach
no angela nie Smiej sie ze swietokrzyskich chlopaków bo pomyslimy ze to wszystko pod presja spotów warszawskich aaaaaa i jeszcze jedno nie spac na kieleckim forum, poopowiadajcie chociaz jak tam dróżki w kielcach, chlopaki odśnieżarkami ruszyli juz na bój? pozdro
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a co jak ktos nie ma stalówek? tak jak ja :> w takim wypadku mysle zeobejdzie sie bez konsekwencji pozdrawiam i oby do spota 24.11
-
Spociki w Kielcach
SCYZORYYYYYYYYYYYY co jest z wami?????????????????? dawajcie jakiegos temata ;-] ten napad na tarnów to jest juz ustalony co do godziny, jak tak to dajcie dokladny termin i godz bo jak wszycho bedzie jasne to pewnie wszyscy beda wiedzieli co jest grane i bedzie wiadomo kto jedzie a kto niestety nie da rady wspomóc kieleckich pozdro miasto noży do zoba jak bedzie okazja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema, mam pytanko moze wiecie gdzie dobrze i NIEDROGO, wymieniliby mi rozrzad, bo juz 90tysi stuknie a mowiliscie ze to jest mus wymiana, lepiej samemu kupic ten rozrzad na necie, czy od razu u magika? pozdro serdeczne i dzieki z góry JAK KTOS COS WIE TO na PW jeszcze raz dzieks