Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FABSON

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FABSON

  1. lenie nie leniuchowac, niech forum zyje, piszcie cos ciekawego, kiedy jakis nastepny spot? czy cos sie organizuje? bo ostatnie plany z tego co pamietam to atak na Tarnów, pjona
  2. siemano SCYZORY!!!!!!!!! co taka cisza na forum?
  3. no ja tez bym sie pisał tylko nie wiem czy na 100% bede mogł 24, ale to jestesmy w kontakcie pjona świetokrzyskie
  4. no bez zrzutów ze mnie, spozniłem sie bo była wazna sprawa, trzebna skads pieniazki zarobic chociaz na ten rozrzad ktory trza wymienic jak to maniaki powiedzieli na spocie bo jak jeb.ie to koniec po silniku, i tak jak kolezanka angela napisała studiuje w stolicy wiec bede pojawial sie czesciej na spotach w wwa, pjona posiadaczom do nastepnego spota[br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 03:43 _________________________________________________apropos tej krówki od zaparowanych szyb, to w pyte opcja, i beda odparowane szybki od świateł i zaparuja szybki od nie-świateł (krówka) pozdrawiam ide spac bo jutro na uczelnie ogień, :th:
  5. dzieki wielkie za spota, duzzzooo sie dowiedziałem, ale pare zagadek jeszcze pozostało chociazby co za silnik siedzi w mojej pod maseczka pozdro dla wszystkich i jeszcze raz dzieks
  6. kurde podjechałem o 1628, znalazłem audiki ale was nie było ;( , szkoda, mam nadzieje ze nastepnym razem wyrobie sie punktualnie, pozdrawiam
  7. siemanko wszystkim zajaffffkowiczom jestem świeżutki jesli chodzi o na spocie tez jeszcze nie byłem, jak zdaze powrocic z wyprawy 1listopadowej to tez chetnie pojawie sie na kielceckim spocie pozdrawiam i do zoba
  8. Witam posiadaczy AUDI A-4 i wszystkich zagladajacych na forum Kuba, Kielce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.